Skocz do zawartości
Pawel

Czy ktoś z Poznania zna tego handlarza?

Recommended Posts

Na forum można znaleźć opinie, że raczej nie kręci dużych wałków. Myślę, że Alik będzie w stanie powiedzieć coś więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam, ale mogę podskoczyć, popytać. :)

A co dokładnie mam wybadać? ;)

Handlarza.... :lol:

P.S. A ja zapytałbym ponownie (bo juz na forum mniej więcej coś tam było mówione choć niedokładnie) o Janosika, bo on tam Ci jakiegoś Transalpa ma? choć sam nie wiem czy mnie on interesuje, ale jesli ktokolwiek coś wie na jego temat (i Janosika i motocykla) to bardzo prosz... B)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Litra :-)

http://otomoto.pl/su...a-M2714429.html

Leff, bez napiny, musze najpierw zadzwonic i pogadać co i jak. Ale dziekuje za chęć pomocy.

Spoko. Mieszkam w pobliżu, więc tylko zgłaszam chęć wspomożenia. Jutro jadę fotografować coś a'la Africa Twin dla Dakarowego. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do muzeum techniki? :-P

Nie, również do handlarza, tylko innego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa ma sie tak. Gosc nie kreci walkow. Motki z reguly warte swej ceny. Nie sprzedaje zlomow, zazwyczaj przywozi motory z Niemiec. Nie jest to hurt.

Moj dobry kolega z podstawowki i harcerstwa - solidny mechanik wspolpracuje z nim, kupowal kilka motocykli od niego.

Generalnie na plus - sam nie mam z nim osobistych doswiadczen, ale opinie osob trzecich sa pozytywne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Amerykanin, Chińczyk i Japończyk spotykają się na Placu Św. Piotra w Watykanie. Nagle w oknie biblioteki papieskiej pojawiają się Benedykt XVI i nasz Alik.

W tym momencie Chińczyk mówi: chłopaki poznajecie? Tam w oknie ten jeden to chyba Alik?

- Tak, tak. - odpowiadają - Alik, ale ten drugi to kto? ;)

Edytowane przez leff
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolega z pracy ma Afrike, w bdb stanie. kupił od jakiegoś dzianego kolesia za 20tyś ;)) trochę przepłacił, i myśli o sprzedaniu i kupieniu czegoś mocniejszego. jakby ktoś miał ochotę, to mogę go podpytać. pewnie +/- 15tyś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Handlarza.... :lol:

P.S. A ja zapytałbym ponownie (bo juz na forum mniej więcej coś tam było mówione choć niedokładnie) o Janosika, bo on tam Ci jakiegoś Transalpa ma? choć sam nie wiem czy mnie on interesuje, ale jesli ktokolwiek coś wie na jego temat (i Janosika i motocykla) to bardzo prosz... B)

Janosik... Chlopak ma sporo motorow glownie Wlochy, niektore sztuki warte sa uwagi i te schodza z reguly szybko, inne stoja dlugo w kacie magazynu. Gosc z reguly ma taki przerob, ze nie ma czasu na picowanie specjalne. Nie ufalbym przebiegom, on sam raczej nie kreci, ale Ci Wlosi... ;)

Ogolnie pogadaj z nim szczerze przez telefon, pewnie oszczedzi Ci to jazdy bez sensu - sam Ci powie co i jak jak zadasz wlasciwe pytania ;) Nie napalaj sie i do moto ostroznie.

A ktory to trampiszon tak Cie zainteresowal? XL650? Po lifcie?

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Janosik... Chlopak ma sporo motorow glownie Wlochy, niektore sztuki warte sa uwagi i te schodza z reguly szybko, inne stoja dlugo w kacie magazynu. Gosc z reguly ma taki przerob, ze nie ma czasu na picowanie specjalne. Nie ufalbym przebiegom, on sam raczej nie kreci, ale Ci Wlosi... ;)

Ogolnie pogadaj z nim szczerze przez telefon, pewnie oszczedzi Ci to jazdy bez sensu - sam Ci powie co i jak jak zadasz wlasciwe pytania ;) Nie napalaj sie i do moto ostroznie.

A ktory to trampiszon tak Cie zainteresowal? XL650? Po lifcie?

Wiem wiem Aliku sam nie wiem czy wogóle w Transa wchodzić żebym później sam Transem ni został ale ten jest chyba ciekawy, biorąc pod uwage fakt, że nic ciekawego narazie na horyzoncie nie widać

http://janosik.otomoto.pl/honda-transalp-650-M2958782.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak to wszystko czytam to z naszego forum BMW GS robi się ogólno-motocyklowe forum :) coraz więcej odmieńców nam się szykuje :)

już niedługo i ja dołączę do odmieńców, ale na razie to jeszcze tajemnica co będzie :)

Edytowane przez martix35

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do Janosika, to tak jak wspomniał Alik. Gość bierze sprzęty jak leci, nie cycka się w wybieranie ładniejszych czy brzydszych. Sam sprawia wrażenie jakby się za bardzo nie znał. Perełek i igiełek to bym u niego nie szukał.

Co zauważyłem, to podpicowuje zdjęcia, albo ma aparat tak dziadowsko ustawiony ;) Nasycenie czernią jest tak duże, a rozdzielczość mała, że nie zobaczysz żadnych niespodzianek typu rysy, podmalowane elementy, pocięta kanapa. Przez to sprzęty wyglądają, że są w lepszej kondycji, a często dość zmęczone, wytarte i wypłowiałe. Dopytaj szczegółowo o ew. uszkodzenia.

Ten Transalp to od harcerza?;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel co do trampka... Sympatyczny motor, dosc ciezki, swietny silnik V, nie wibruje, fajnie oddaje moc. Wady za ciezki, za duze zuzycie paliwa, 22l chyba zbiornik starcza na 350 km. Z deflektorem dobra oslona przed wiatrem, duzo akcesoriow, motek sprawdzony w bojach, dlugie okresy miedzy przegladami, proste zawieszenie bez wiekszych mozliwosci regulacji. Wiele z mankamentow mozna poprawic ale cena "na gotowo" rosnie.

Rampus +1

Harcerz to kumpel Alin-a ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odnośnie Alin moto (nie mylić z Alik moto) ;-) to facet ogólnie zbiera pozytywne komentarze na www.forum.motocyklistow.pl

swego czasu też byłem bliski kupienia czegoś u niego ale wówczas w ofercie miał głównie armaturę

jaką piękną eRkę on ma w ofercie!!! ech....

i ta Honda CB200 dla mojej małży!!!

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak to wszystko czytam to z naszego forum BMW GS robi się ogólno-motocyklowe forum :) coraz więcej odmieńców nam się szykuje :)

już niedługo i ja dołączę do odmieńców, ale na razie to jeszcze tajemnica co będzie :)

No bo w większości przypadków moto to element przechodni. Ciężko jednej marce być wierny. Ja też wcale nie twierdze, ze za 2, 3 lata zmienie Efke na GS 800, ale np na Versys czy inne Varadero ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chodzi o Duze Wiadro to chyba musisz zaczac juz pakowac ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chodzi o Duze Wiadro to chyba musisz zaczac juz pakowac ;)

Spoko - są na forum zioła na sprzedaż ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W celu odświeżenia. Zasięgnąłem języka wczoraj bo jak Paweł pisał "bez napiny" - Alin jest jak to powiedział mój kumpel "uczciwy do bólu". Kolega ma z Alinem kontakty towarzysko - profesjonalne i sam od niego kupił 2 motocykle.

Edytowane przez tomaszI

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×