Skocz do zawartości
Marcin N

aktualne promocje w sklepach motocyklowych

Recommended Posts

w Poznaniu są od zeszłego roku na Starołęce

szału nie było jak dotąd

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem tam właśnie zajrzeć, bo mi się te 25% rzuciło w oczy, ale faktycznie są na Starołęce od zeszłego roku, więc pewnie poznańskiego salonu ta promocja nie dotyczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

postaram się podjechać i zobaczyć co w Motorismo piszczy.

Brak oferty w necie jest jakiś taki passe..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, Bartek ja to ujmę inaczej niż passe - do dupy, mam przez cały Poznań jechać, żeby zobaczyć że ceny są takie same jak w moto-akcesach, to ja to pierdzielę :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu udało mi się dotrzeć do kompa...

Poniżej lokalizacja sklepu w Gdańsku

https://picasaweb.google.com/lh/photo/8WoOoJaGeXrYGcIKZm6cCKKipWMz1qWJyYsBkINhync?feat=directlink

Dzisiaj nie było jeszcze wywieszonych cen. Na bieżąco towarowali sklep. W nocy ma przyjechać jeszcze jeden samochód.

Z tego, co piszą, rabaty dotyczą wszystkich 5 sklepów: Poznań, Kraków, Gdańsk, Białystok, Wrocław.

W tym tygodniu 25%, w następnym 20%, w następnym 15% i w następnym 10%.

Mają skromną dosyć stronę:

http://motorismo.pl/?promocje,10 , ale za to w sklepie nawet sporo było ciuchów i kasków.

Osobiście, najbardziej interesowały mnie łachy Helda. Nie mieli starszych modeli (przecież lepiej sprzedawać nowsze-droższe ;-) ), ale być może coś dowiozą do soboty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To u mnie pod domem, 10min z buta, także podejdę w sobotę i dam cynka czy warto się fatygować :) Jak ktoś ma jakieś konkretne zapotrzebowania to śmiało na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rampus, ja mam, zobacz tangbagi na magnes jakieś fajne. zrób fotki i mi prześlij na malia :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My jesteśmy z Marychą umówieni na 10:00 w sobotę, ale w Gdańsku. Damy znać co nas ujęło w ofercie. Ja mam zamiar aktywnie rozejrzeć się za spodniami, albo całym kompletem, może rękawice i kominiarka.

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tankbagi na magnes mają również. Na razie sprzedawca pokazywał mi w katalogu, ale maja dojechać.

Fotoaparat w pogotowiu.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Louis.de - nie wiem jak zarządzają promocjami, ale jakis czas temu zarejestrowałem się i cos kupiłem, a teraz średnio co miesiąc weekendowy voucher dostaje - tym razem 20% rabatu na jeden dowolny produkt :mrgreen:

Właśnie szukałem kasku nolana N104 i z tym rabatem cena nie do pobicia, wychodzi 1200 zł z groszami.

Przesyłka 7,95ojro

Jak ktoś zainteresowany to mogę podać kod na testy, nie wiem czy zadziała :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motorismo - to marka f-y Powerbike - w tym roku otworzą trochę lokalizacji...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer, jak chcesz się przymierzyć do tankbaga Kappa to zapraszam, bo mojego kupiłem pod kątem podróży na DL

kupiłem najpierw MotoDetail, ale szybko oddałem i kupiłem Kappa... jakość nieporównywalna, choć ten MotoDetail miał parę fajnych gadżetów

IMGP0886.JPG

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rzeczywiście wyglada nie zle,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

noo, fajny :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My jesteśmy z Marychą umówieni na 10:00 w sobotę, ale w Gdańsku. Damy znać co nas ujęło w ofercie. Ja mam zamiar aktywnie rozejrzeć się za spodniami, albo całym kompletem, może rękawice i kominiarka.

Cykli to sprawdź mi jak możesz nolana n90 i n104 (chodzi o ceny oczywiście

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wszystko dobrze pójdzie to przyjadę i razem wykonamy abordaż na sklep

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer jak jesteś zainteresowany to ci użyczę do przymiarki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wszystko dobrze pójdzie to przyjadę i razem wykonamy abordaż na sklep

Wszędzie indziej zrobilibyście "skok" na sklep, ale skoro miasto nadmorskie, to jedynie abordaż wchodzi w rachubę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylem..

10 minut spozniony..

cykli'ego nie zaobserwowalem..

pochodzilem po sklepie i pogadalem z obsluga..

nolana nie ma..

wiec w promocji sie nie kupi.. bo beda ale pozniej..

zapytalem o ubrania z gore..

teraz nie ma, beda pozniej (jak sie skonczy promocja cenowa???)

kaski to generalnie Airoh i HJC..

pozniej bedzie Arai (a co z promocja?)

nie omieszkalem zapytac o buty.. cos fajnego z gore.. sytuacja jak z ciuchami..

w tej chwili ten sklep jest ciekawym miejscem na zakup ciuchow na pole.. jakies srt, ozone'y..

tankbag held.a po279zl..

wlasciwie nic procz 2 naprawde ladnych pan (managerka i obslugujaca) mnie nie zainteresowalo..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bajer jak jesteś zainteresowany to ci użyczę do przymiarki

Jasne, jak tylko wyruszę swoją Suzi z garaga, to się zdzwonimy :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byliśmy z Marychą, ale przed 14:00, generalnie ze spostrzeżeniami Bartka się zgadzam. Co ważne, promocja 25% była NA WSZYSTKIE ARTYKUŁY TYLKO 2 PIERWSZE DNI, TERAZ W PROMOCJI SĄ TYLKO "OMETKOWANE" ARTYKUŁY. Z Marychą chcieliśmy wydrapać w promocji Helda kurtki i spodnie, ALE: albo nie było naszych rozmiarów, albo modeli które chcieliśmy, albo TEN artykuł już nie był w promocji. Obejrzeliśmy i przymierzyliśmy Rebelhorn Aviatora (wypinana membrana i podpinka, dodatkowy kołnierz, sporo kieszeni, trochę zamków wentylacyjnych, dość fajny krój), oczywiście brak pełnej rozmiarówki, a cena już bez promocji (529 kurtka). Kasków jak nas%$^77ł, wystarczyłoby na chyba całe nasze forum, ale jeśli to ma być supersklep to wybór ciuchów na moto tuż przed sezonem był śmieszny. Chyba ich przerosło zadanie-TIR z towarem to już chyba od środy do dzisiaj dojechać nie może. Obsługa miła (i ładna, owszem,owszem), ale co z tego? Promocja dwa dni na cały towaar, a potem rakiem się wycofują? Takie mam mieszane uczucia co do tego salonu(?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobne wrażenia miałem w Poznaniu w zeszłym roku... jakby w ciagłej organizacji...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tym tygodniu mają umieścić swoją ofertę na stronce, oraz otworzyć sklep internetowy..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×