Skocz do zawartości
faxe1977

trasa na zlot w Bieszczadach

Recommended Posts

Tak tylko szukam kogoś z kim mógłbym się zabrać. Niestety ja na 90% nie będę miał możliwości pojechać na SzP. Z tego co się orientuje to sporo zlotowiczów wybiera się na dłuższy wyjazd. A powiem szczerze troche lipa samemu jechać w długą traske. Nie dlatego, że się boję ale dlatego, że nudno tak troche :)

no coś Ty… Centrino, fajny chłop z Ciebie to pewnie długo byś samotnie nie jechał. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko szukam kogoś z kim mógłbym się zabrać. Niestety ja na 90% nie będę miał możliwości pojechać na SzP. Z tego co się orientuje to sporo zlotowiczów wybiera się na dłuższy wyjazd. A powiem szczerze troche lipa samemu jechać w długą traske. Nie dlatego, że się boję ale dlatego, że nudno tak troche :)

Eeetam lipa - to esencja - motocyklizm to nie jest sport zespołowy :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niby tak ale podczas jakiejs pauzy czy tankowania miło do kogoś gębę otworzyć :)

Ale do zlotu jeszcze sporo czasu więc myślę, że się coś rozwinie jeszcze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeetam lipa - to esencja - motocyklizm to nie jest sport zespołowy :)

Od kiedy po glebie w głębokich rozpadlinach nie mogłem się sam pozbierać, doceniam pomocną dłoń kumpla jadącego obok;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oki!

Żyjąc nadzieję, że w drodze w Bieszczady część [bądź wszyscy] zlotowiczów zahaczy o Rogacza zadzwoniłam tamże i:

- można przyjechać

- koniecznie trzeba dać znać wcześniej - najlepiej wkrótce! - ile mniej więcej osób będzie chętnych do spania na Rogaczu - i pewnie z podziałem kto w pokoju, kto pod namiotem [cena 20pln pokój, 10pln namiot]

W związku z powyższym bardzo proszę dać mi znać kto by reflektował i gdzie chce spać [tak na 90% - wiadomo, że są tzw przyczyny losowe, których się nie przewidzi, ale Ci którzy sa nastawieni "raczej tak"] na nocleg na Rogaczu.

W sumie są 2 opcje:

- 1 nocleg: noc środa/czwartek- czwartek przejazd fajnymi winkielkami w okolice Niedzicy - nocleg - i piątek w Bieszczady

- 2 noclegi: środa/czwartek - czwartek włóczęga po okolicy [m.in. winkielkami z opcji nr 1 ;) ]; nocleg czwartek/piątek na Rogaczu również, a w piątek przelot w Bieszczady [inną fajną traską ;) ].

Też możecie się wypowiadać, która opcję preferujecie...

Ps. W ogóle gościu powiedział, że niechętnie pozwalał motocyklistom na wjazd pod samo schronisko. Ale! Jutro przywożą mu TransAlpa :D Bo postanowił sobie z okazji korków sprawić motocykl... W sumie wczoraj się zdecydował, że jednak Trampek, a nie BMW I teraz bardziej przychylnym okiem spogląda na dwuślady ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Alik - namiot (w lesie? :D ) - noc środa/czwartek - Niedzica czw/pt - Bieszczady pt i dalej powrót nach Hause.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Alik - namiot (w lesie? :D ) - noc środa/czwartek - Niedzica czw/pt - Bieszczady pt i dalej powrót nach Hause.

Widze Aliku że realizujesz plan z zeszłego roku, pare dni jazdy przed zlotem a w pt do ... chaty :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko kopać już nie będę bo teren z górki jest w razie co ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ps. W ogóle gościu powiedział, że niechętnie pozwalał motocyklistom na wjazd pod samo schronisko. Ale! Jutro przywożą mu TransAlpa :D Bo postanowił sobie z okazji korków sprawić motocykl... W sumie wczoraj się zdecydował, że jednak Trampek, a nie BMW I teraz bardziej przychylnym okiem spogląda na dwuślady ;)

dwuślady? to on jakiegoś po dzwonie kupił? :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko szukam kogoś z kim mógłbym się zabrać. Niestety ja na 90% nie będę miał możliwości pojechać na SzP. Z tego co się orientuje to sporo zlotowiczów wybiera się na dłuższy wyjazd. A powiem szczerze troche lipa samemu jechać w długą traske. Nie dlatego, że się boję ale dlatego, że nudno tak troche :)

Śmiało jadę tylko uda mi się to zrobić jak będę w Polsce a do roboty na północ jadę w kwietniu.

Więc Centrino zgrywamy się w trasie i walimy na Jarocin lub Ostrów a dalej ekipą.

Na kiedy jest wstępna data?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..a może by tak trochę wcześniej do Rogacza zjechać np. w poniedziałek, w środę w Bieszczady, czwartek i piatek przedzlotowo po Bieszczadach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemku - ale to co było przed wyedytowaniem, to chyba nie o mnie ;)

Bez napinki.

Jak na razie tłumów nie ma - nie ma się co podniecać :D

Widać ludziska mają inne plany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmiało jadę tylko uda mi się to zrobić jak będę w Polsce a do roboty na północ jadę w kwietniu.

Więc Centrino zgrywamy się w trasie i walimy na Jarocin lub Ostrów a dalej ekipą.

Na kiedy jest wstępna data?

Baler spoko. Tylko tak jak pisałem, na SzP raczej nie pojadę. Więc wyjazd dla mnie to piątek możliwie najwcześniej rano. Ale jeszcze troszkę czasu jest to się jakoś zgadamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff - tutaj p prawie same zakręty i motki idą bokiem ;)

Mam nadzieję, że bokiem, to nie znaczy poboczem, bo u was w górach, to pobocza raczej strome. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie wycieczka po południowej granicy. Zlocik w Bieszczadach powoduje że nie ma juz wymówek. Pomysł mam taki żeby pojechać z wawy w okolice Kłodzka ... zapakowac znicz poprzedniego zlotu i udać sie nienerwowo w kierunku Cisnej, byc może przez Rogacz :mrgreen: jak się uda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niżej trzy, a nawet cztery przykładowe przełęcze po ulewie ;) A tak na marginesie, to zaczynam mieć obawy czy Rogacz pomieści cały tłum. Wygląda, że zlot zrobi się już w Beskidach, a następnie dozloci się w Bieszczadach. :)

Ben_Heys.jpg

Na takie przełęcze to może i grupę trójmiejską zabierzecie :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×