Skocz do zawartości

Recommended Posts

o tym mówisz? myslałem go obejrzeć

http://motoallegro.p...2039953341.html

Przyjaciel go oglądał - jak będziesz zainteresowany to możliwy jest ( chyba ) kontakt telefoniczny i wymiana informacji - to przytomny człowiek więc jest szansa, że powie Ci co jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem zdania żeby szukać okazji, jeszcze jest sporo czasu do wiosny, tym bardziej że w Polsce nikt nie wiem kiedy się zacznie.

Problem jest taki że znam się na samochodach nie na motocyklach, nie raz jak czytam te wasze posty i piszecie slangiem o częściach to zastanawiam się o co chodzi :P

Postanowienie moje jest takie że jeśli nie znajdę żadnego taniego i sprawnego GS to kupie efkę. Tylko czy wtedy nie będe żałował z upływem czasu, że wystarczyło poczekać, dołożyć trochę grosza i mieć GS.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postanowienie moje jest takie że jeśli nie znajdę żadnego taniego i sprawnego GS to kupie efkę. Tylko czy wtedy nie będe żałował z upływem czasu, że wystarczyło poczekać, dołożyć trochę grosza i mieć GS.

Z przykrością informuję, że nasze forum nie jest Ci w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Może wróżka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę dużo chce jak za ten rok, to za 10 jest ich kilka na allegro, tylko że z gdańska który podobno nie cieszy się dobrą opinią

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ekhem. Chcesz zobaczyc Efke na zywo to weź sie kopnij do mnie do Rudy Śl. Daleko nie masz, przymierzysz sie, obadasz co i jak, moze conieco Ci podpowiem, choc sam niewiele jeszcze umiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Też jestem zdania żeby szukać okazji, jeszcze jest sporo czasu do wiosny, tym bardziej że w Polsce nikt nie wiem kiedy się zacznie. Problem jest taki że znam się na samochodach nie na motocyklach, nie raz jak czytam te wasze posty i piszecie slangiem o częściach to zastanawiam się o co chodzi :P Postanowienie moje jest takie że jeśli nie znajdę żadnego taniego i sprawnego GS to kupie efkę. Tylko czy wtedy nie będe żałował z upływem czasu, że wystarczyło poczekać, dołożyć trochę grosza i mieć GS.

Pomyśl, czy nie będziesz żałował bardziej, że mogłeś ganiać na 2oo już rok lub dwa lata wcześniej, gdybyś zdecydował się na efkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt daleko nie mam bo jestem z Knurowa, autostradą A1 i A4 jakieś 15 minut i jestem na Halembie. Wkońcu trzeba korzystać z tych naszych drug zanim będziemy płacić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

drug {rzecz.} (też: narcotic, dope, opiate) - narkotyk {m.}

Wkońcu trzeba korzystać z tych naszych drug zanim będziemy płacić.

Najwidoczniej w tamtych rejonach akurat nie trzeba płacić za używki :D:D:D

Wybaczcie niemogłem się powstrzymać :-)

Edytowane przez Bartek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

larencase - nie bierz tego absolutnie do siebie:-)

A jeśli masz się obrazić to lepiej wymierz sprawiedliwość waląc mnie w łeb na odlew - najlepiej w lewe ucho - to mi się może wyrówna poziom głuchoty :-)

a wracając do "porad dla amatora" - jadę za chwilkę oglądać 3-4 szt gs 650 między 2000-2002r.

Przebiegi od 42 do 51tys..

Zobaczymy co znajdę i dam znać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja też odbieram to jako forma żartu. Nic na serio, do czasu :P no jasne że daj znać, mnie interesują tylko okazje, najlepiej tanie sprawne i powalające na kolana. Heh :D też żart ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-M3010633.html

napiszcie mi proszę w paru słowach co złego widzicie w w/w..

wiem że cena jak na ten rok spora - ale to jedyna sztuka która zatrzymała mnie na dłużej niż 17sek w znanym trójmiejskim salonie z motocyklami używanymi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak znam życie to motocykl pozostawiony w rozliczeniu (chyba) bo zarejestrowany, wygląda nieźle, a ta kanapa to dopiero ma brzydki kolor, ale to można zmienić , nic na pierwszy rzut oka i nate zdjecia nie widzę przeciko niemu, oczywiście cena trochę wysoka, ale trzbea odpalić przejechać się i wtedy można coś rzec na jego temat, na pewno płyn hamulcowy do wymiany, napęd mimo kiepskiego wyglądu nawet w miare nowy, a reszta to treba ocenić na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewex

Jedenasto letni motcykl za 11 tyś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewex

Jedenasto letni motcykl za 11 tyś?

Paweł to nie Suzuki, BMW dzięki swej bezawaryjności są w cenie ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...s-M3010633.html

napiszcie mi proszę w paru słowach co złego widzicie w w/w..

wiem że cena jak na ten rok spora - ale to jedyna sztuka która zatrzymała mnie na dłużej niż 17sek w znanym trójmiejskim salonie z motocyklami używanymi.

..

sprzedawca nie podaje kiedy sprowadzony ( ale to wyjdzie z karty pojazdu ) i skąd sprowadzony. Plastiki zbiornika mają chyba troche inny odcień niz tylny plastik, jednak to może być efekt odblasku śiwatła i trzeba popatrzeć bezpośrednio. Po tylnym wahaczu widac iz nie omijał bezdroży. Brak osłony pompy tylnego hamulca oraz prostowany pedął hamulca tylnego- pewnie gleby a bywają..... :mrgreen: Płyn w tylnym zbiorniczku daaawno nie zmieniany w przednim pewnie będzie podobnie. Duży plus to wygląd ogólny, kufry boczne tank bag, dobre opony, ABS, przebieg ( jeśli prawdzowy ) napęd też wygląda ok. tylko niedomyty....... Minusy - wiek 11 i niewiadoma historia, oraz cena :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posłuchać jak gada, przejechać się - dokładnie sprawdzić z kimś kto ma i jeździ(ł) takim i wie co jak ma działać i wyglądać. Potem negocjować cenę i...

Na plus zapisałbym mu wyposażenie, bo w tej cenie kufry ze stelażem oraz tankbag i stelaż pod kufer hepco ciężko będzie wyrwać za mniej niż 1000-1200 PLN. Jak to odpiszemy i ponegocjujemy to się okaże, że cena nie jest taka zła - zwłaszcza jak odpadną koszty rejestracji/sprowadzenia.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no dobra.. kto z okolicy - mający jakiekolwiek pojęcie o tych maszynkach spotkałby się ze mną na miejscu??

Oczywiście swoją wdzięczność wyrażę tzw "przelewem" przy najbliższym spotkaniu..

Data i godziny spotkania - do ustalenia.

Jadę tam dzisiaj koło 14-15 zmusić obsługę do gadania..

Może uda mi się wyciągnąć jakieś informacje..

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie d opytania, co ewentualnie złego widzę pod linkiem, to IMO przede wszystkim miejsce, w którym motek stoi. ;) Oczywiście mam na myśli handlarza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-)

no i byłem raz jeszcze oglądać to cudo..

co ciekawe - otrzymałem bez problemu numer do poprzedniego właściciela..

Nie czekając długo - zadzwoniłem i oto czego udało mi się dowiedzieć:

Pan w sile wieku - posiadaczem był 2 sezony.

Potwierdził mi przebieg z jakim stoi w salonie - co oznacza że od momentu wstawienia do bikemastera nie ubyło ani grosza :-)

W zeszłym roku wymienił napęd i manetki (oryginały) bo przestawały grzać.

Tankbag właściwie nowy - kupił w salonie bmw. Kufry już były jak kupował.

Siedzenie to żółte niby jest obniżane - co jest chyba nie do końca prawdą, ponieważ przy moich 184cm nie siedziałem jakoś szczególnie nisko, a wyżej to już bym się chyba bał usiąść ;-)

Oleje do wymiany.

Klocki całkiem dobre.

Oponki takie na sezon.

Ponawiam moją propozycję na spotkanie z kimś kto ma jakiekolwiek doświadczenie z GS'ami..

Wiem że moto stoi u handlarzy..

Co więcej - sam mam o nich słabą (żeby nie powiedzieć złą) opinię - ale ten akurat sprzęt nie jest ich - nie oni sprowadzili, co daje jakieś szanse na to że jest w lepszym stanie niż to czym na ogół handlują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem ten motek na zdjęciach nie budzi zastrzeżeń.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×