Skocz do zawartości
DYROTON

Kupie czarną szybę do Dakara na 3 dziurki!!!

Recommended Posts

O taka jak ta:

http://www.ebay.de/itm/BMW-F-650-GS-DAKAR-WINDSCHILD-SCHWARZ-/360425172117?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item53eb03ac95#ht_1395wt_932

A może ktoś kupi mi tą? Nie mam konta na jebaju!!! Zapłacę ile trzeba i za przesyłkę itp .. po dobrym kursie. Dajcie znać :sad:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałem dodać!!! % - towo się odwdzięczę na zlocie w Bieszczadach ;) Kaskę mogę przelać na konto wcześniej przed zakończeniem licytacji!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam konto na ebay i palpaya. Nie ma problemu z zamówieniem. Zauważ tylko, że cena może mocno podskoczyć, ostatnio taka szybka poszło za ponad 80 eurasów. Wysyłka jest niby 15, mi wysyłali przedmioty o podobnej wielkości za 9.90 DHL'em.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michał! Jeśli możesz mi pomóc to licytuj! Zobaczymy co będzie ja nawet nie znam zasad licytacji na jebaju! Jeśli jest podobnie jak na aledrogo to zapodaj 50 eurasów i zobaczymy co będzie?! Jeśli chcesz to wyślę Ci ze 300 złociszy na konto byś spał spokojnie :) Jak coś to podaj mi swoje namiary i konto na PRV. Dzięki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michał! Jeśli możesz mi pomóc to licytuj! Zobaczymy co będzie ja nawet nie znam zasad licytacji na jebaju! Jeśli jest podobnie jak na aledrogo to zapodaj 50 eurasów i zobaczymy co będzie?! Jeśli chcesz to wyślę Ci ze 300 złociszy na konto byś spał spokojnie :) Jak coś to podaj mi swoje namiary i konto na PRV. Dzięki!

Licytacja praktycznie tak jak na allegro. Zazwyczaj parę osób podbija w ciągu pierwszych dni trwania aukcji. Największe sępy zlatują się w ostatnie 5 minut i wtedy jest walka ;D Cena potrafi podskoczyć 3 razy. Proponował bym Ci poczekać do ostatniego dnia i zobaczymy jak się akcja rozwinie ;D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc OK! Walczymy do 65 Euro + 15 przesyłka = 80 Euro x 4,40 = 352 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może Loster robi takie na wzór?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może Loster robi takie na wzór?

Co oryginał to oryginał, mnie sie ta szyba chyba najbardziej podoba z wszystkich dostępnych w f650gs :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co oryginał to oryginał, mnie sie ta szyba chyba najbardziej podoba z wszystkich dostępnych w f650gs :mrgreen:

Michał!!! Jeśli Dakarowy tak mówi to walczymy!!! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Michał!!! Jeśli Dakarowy tak mówi to walczymy!!! :)

Dobra! Ustawiam przypomnienie w telefonie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

THX :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Mam taką szybę na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać mój nr. 66 77 44 670.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No coż! Ponawiam zainteresowanie zakupem szyby do Dakara czarnej najlepiej z podsadem! Tą co kupiłem od Zakora moja teściowa wyrzuciła do plastiku podczas segregacji śmieci tzn wyj..bała do kosza. Myślała babina że to była kulka zbitej foli. Jadę jutro na wysypisko może kto przy segregacji spostrzegł moja zajebistą szybę moturową.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko musisz do nich zadzwonić czy mają czorne :-)

http://www.defender....0-GS-00-03.html

Ta się mi właśnie nie podobie!!! Ja chce mój oryginał od dakara!!!! :sad: :sad: :sad: :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta się mi właśnie nie podobie!!! Ja chce mój oryginał od dakara!!!! :sad: :sad: :sad: :!:

No ale właśnie zadzwoń, bo jak ja kupowałem, to mogli załatwić :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×