Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Trafiłam na forum bo szukam porady przy zakupie motocykla.Szukam GS 650 lub CS rocznik powyżej 2003.Pewnie trafię na jakieś ciekawe oferty i tu u niedoświadczonych w zakupach zacznie się problem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ofert sprzedaży moto Forumowiczów szukaj w temacie "Sprzedam", jeśli wypatrzysz coś sama, to opinii i porad szukaj w dziale "ogólne" --> "Zamierzam kupić moto..." --> "nowości z otomoto.."

Kupno czy sprzedaż, to ciągle aktualne wątki. Obserwując forum wyrobisz sobie opinię na ten temat i na pewno znajdziesz coś dla siebie. :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Anula!

Jakiego radia słuchasz? :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, też mieszkam w Toruniu, gdybyś potrzebowała pomocy w zakupie lub przymiarki do GS-a to wal jak w dym ;-). Moje moto jest co prawda teraz w Wlkp ale mam nadzieję, że do wiosny go odzyskam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Cześć Anula!

Jakiego radia słuchasz? :D

No patrząc na wiek, to pewnie nie tego o którym myślisz :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z Krakowa :)

Fajnie że kolejne kobitki się rejestrują :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do radia hm zbieram na motocykl a nie na datki na sławne radio z Torunia :-P i zamiast kasku nie jeżdżę w moherowym berecie 8-) .Jak coś znajdę to napewno poproszę o opinię bo krętaczy i naciągaczy nie brakuje a świetnych okazjiz Włoch czy też Francji jest mnóstwo.Tam motory jeżdżą okazjonalnie i liczniki wolniej się kręcą to tylko My w Polsce tyle śmigamy :-P Mam pytanie może ktoś z was jeździ CS 650?Jak sprawdza się pasek zamiast łańcucha?Jak z awaryjnością tego modelu?GS ma pochlebniejszą opinię ale wolę zapytać kogoś kto na tym trochę już śmiga.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® Aneczkę z Krzyżakowa. :)

CS jest bardziej "asfaltowy". Pasek nie wymaga obsługi (czyszczenia, smarowania) ani tak częstej wymiany jak łańcuch.

Przejrzyj forum, a jak nie znajdziesz odpowiedzi na Forum twórz własne wątki i zadawaj pytania. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×