Skocz do zawartości
Pitek

[S] 2004 Dakar

Recommended Posts

Heja.

W życiu bywa różnie, u mnie chwilowo hobby motocyklowe idzie na boczny tor :cry:

Sprzedam Dakara, stan ładny, mimo zlej opinii o anglikach.

Wkrótce dodam lepszejsze fotki :D

OtoMoto

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż mi się smutno zrobiło, że taki aktywny użytkownik (zwłaszcza w dziale mechanika) sprzedaje moto :)

NABYWCO :!: :!: :!: , kupując Dakara od Pitka kupujesz sprzęt w 100% sprawdzony, facet zna się na rzeczy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi też smutno, 2tyg temu dzięki MiKo nabyłem podwyższenie kierownicy i już tak fajnie się jeździło :)

Niestety najpierw muszę ogarnąć sprawy mieszkaniowe, remonty, by kiedyś znów wrócić do 2oo spod znaku śmigiełka :D

Na forum zostaje i co wiem to powiem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eh to życie, nie ma łatwo :) coś wspominałeś o potrzebach tej nowej wilii z basenem :D

... fatalnie zostać zupełnie bez motka, nie myślałeś coś do latania wokół komina za 3,4tysie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaiste MiKO, jak skończę basen i coś mi zostanie to kupię jakąś padaczkę :D

Wciąż posiadam Mz ETZ 250 w wersji eksportowej (tarcza, obrotomierz itp), opłaconą i gotową do drogi.

Mile wspominam wypady na niej sprzed lat więc kupię mixolu, zabełtam piekielną mieszankę i wio w Bieszczady :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przezorny zawsze ubezpieczony.

Ja swoją Jawajkę TS 350 wymieniłem na dwa rowery górskie - do dziś żałuję(trzeba pedałować).

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bądźmy dobrej mysli, jeśli już dojdzie do sprzedazy Dakara to może wkrótce jakiś nowy sprzęt się pojawi? :)

Może duży GS?

Co do 2 moto to też mi to chodzi po głowie, tylko podobają mi się klasyki a dokładnie BMW R60 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś sprzedałem kufry i scottoilera więc nowa lepsza cena :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam takie kufry,stelaże i oryginalne torby do tych kufrów.

Napisz na PW swój adres email to podrzucę fotki. Napisz też skąd jesteś, trzeba oszacować koszty i sposoby ewentualnej wysyłki.

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=7&t=825

:mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie chciałem sprzedać razem ale ludzie dzwonią i chcą kupić dakara za pół darmo, traktując dodatki jako niepotrzebne więc trochę go ogołociłem i teraz lepsza cena :D

Osobiście wolę potargować i kupić wyposażony motocykl bo wiem jak serce boli gdy trzeba go ubrać w gadżety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz... kryzys... ludzie chcą wyrwać moto za pół darmo, a potem i tak go będą doposażać i kupią graty od następnego sprzedawcy który będzie dzielił majdan, bo mu razem nie będzie schodził :D ...trochę w tym kupowaniu też naszej narodowej mentalności i narodowego braku logiki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...masz jeszcze tego Dakarka ??? bo obecnie kolga szuka a z Rzeszowa do Przemyśla bliziutko....?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, mam. W piątek kończę urlop i wyjeżdżam na miesiąc do pracy więc jak kumpel jest zainteresowany to proszę o kontakt na nr 695 494 498.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja mam nadzieje ze nie sprzedasz bo okaże się, że w ogóle nie ma takiej potrzeby.

Ale jak będzie potrzeba, to powodzenia, tylko szybko się melduj z osiemsetą potem :D

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a ja mam nadzieje ze nie sprzedasz bo okaże się, że w ogóle nie ma takiej potrzeby.

Ale jak będzie potrzeba, to powodzenia, tylko szybko się melduj z osiemsetą potem :D

:beer:

....spokojnie proszę się nie martwić może nie trafi do "rzeźnika" :D , jak będzie tak jak Pitek opisywał przez telefon to bierzemy, a nadmienię iż ówczas trafi w dobre ręce !!!! :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...i Dakar Pitka trafił w dobre ręce, tylko szkoda że kufry poszły gdzieś do innego moto...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witja, rzeźniku 8-) witaj i niech Ci służy.

Kufry kup se aluminowe skrzynki bo te orginalne to jakieś takie 'damskie' i do hardkorowego Dakara nie pasują :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oszesz...! a jednak sprzedałeś. No to teraz czekamy na nowy upgradeowany sprzęt - co najmniej 2 cylindry Pitek :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...no musze przyznac że Dakarek sie spisuje...wykręciłem na nim juz ok 1600 km i jest spoko ale coś mi sie zdaje że Dakar dostanie nowe oponki bo dośc często steruje przez las a te oponki na piaszczyste drogi to męka tylko sie zastanawiam w co ubrac kółka żeby było dobrze i na asfalt (80%) i troche na szutry i piach(20%)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cały dział o oponach jest na forum, Metzeler enduro sahara 3 nie polecam na off na ostro i nie polecam na deszcz!!!Dakarowy i Pietro potwierdzą ci moją opinię :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potwierdzam ;)

Smutna ale szczęśliwie zakończona prawda!! Tylko ja to widziałem, bo dakarowy prubował okiem ścigać uciekającą bawarke :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witja, rzeźniku 8-) witaj i niech Ci służy.

:lol:

;) Pitek jaki rzeźniku ?

dakar trafił w dobre rece, niczego mu tutaj nie zabraknie :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×