Skocz do zawartości
MeJustine

promocja na termobieliznę

Recommended Posts

95pln to nie jest jakaś znowu superhiper promocja.

Może i droższa ale nie do zdarcia jest bielizna od jaxy. Mam od nich koszulkę z krótkim r. i z rhowylu z długim - nie pamiętam od kiedy - 3-4 lata. Ani jeden szef nie puścił :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a np w tchibo.pl niedawno można było kupić bieliznę z outlastu za 149zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słowa "promocja" i "wyprzedaż" działają na ludzi jak magnes. Ta niby "promocyjna" cena 95 zł wcale nie jest jakaś okazyjna. Na allegro spokojnie można kupić termoaktywne komplety po 68 zł a nawet taniej. A normalna, nie promocyna cena to niby 179 zł? Ciekawe gdzie? Ta cała "marka" Extremus to jakiś wynalazek, stworzony głównie (o ile nie tylko) do sprzedaży na grouponie (po raz n-ty wystawiają tą ofertę). Ich adres to blok mieszkalny. Pewnie zamawiają tą bieliznę w którejś z łódzkich szwlani (jest tego od groma, sam kupowałem komplecik bez metek za bodajże 50 zł), wieszają swoje "markowe" metki, wysatwiają mega "promocję" - 58% na groupona i szukają jele... klientów ;) Nie twierdzę, że bielizna jest do d. bo jej nie znam, być może jest całkiem ok, ale irytujące jest wciskanie ludziom tych mega "promocji" i "wyprzedaży".

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a np w tchibo.pl niedawno można było kupić bieliznę z outlastu za 149zł

"kawowej" bielizny nie polecam. W 2010 jesienią kupiłem i wiosną z koszulki zaczęły nitki wychodzić. Nie pamiętam czy to też outlast był, w każdym razie plecy w części lędźwiowej bywały mokre, czego w jaxie nigdy nie uświadczyłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam bielizne BRUBECK , na forum AT forumowicz Hubert oferuje przystepne ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam bielizne BRUBECK , na forum AT forumowicz Hubert oferuje przystepne ceny.

Shooter, jesteś zarejestrowany na AT, by dostać cennik od Huberta na priva?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dowiedziałem sie że bielizna termoaktywana dostępna jest też w sklepach z odzieżą BHP, z zacnych źródeł dowiedziałem się że bardzo dobra, jak znajdę czas to podjadę, obadam ceny i napiszę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisałem, są termo w sklepie BHP, po 40 zł za szt. czyli kpl za 80 zł. Jeżeli działanie to samo to naprawdę warto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lidlowskie kalejdony używam już od roku albo dwóch... dają rade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

starczy, tylko wczoraj na początku zgubiłem wątek o bieliźnie termo i wpisałem w wątek "ubrania", dla świętego spokoju wpisałem w prawidłowy o bieliźnie;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JolKar poszlo na Priv

daj prosze namiar, ja tez sie do huberta chetnie zglosze po komplet

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MyJustine poszlo. :)

mozna też dostać namiar|?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie możesz po prostu wrzucić namiarów na tego gostka tutaj, tylko trzeba Ciebie prosić? :-|

Chyba że na tym polega zabawa :roll:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z bielizną termiczną, to nie jest takie hop. Trzeba uważać, żeby nie przechytrzyć.

Kilka miechów temu kupiłem w M-A podkoszulek "w długim rękawie" Head-a. Kupiłem, bo zjechali z ceny. Było coś ok. 240 zł, ale zjechali na <100 zł. Mam jeszcze jakieś tam merynosy, adidasy itp.

Co zauważyłem? Mianowicie te oddychające i odprowadzające wilgoć na zewnątrz cudeńka mają różne charakterystyki. Niektóre zatrzymują temperaturę przy ciele, inne trzymają temperaturę, tak, żeby było komfortowo, a jeszcze inne pomagają skórze pozbywać się nadmiaru ciepła. Czyli jak zwykle z głową trzeba podchodzić do rzeczy. W Decathlonie są "merynosy" po ok. 100 zł sztuka i jak na merynosa jest to zajebiaszczo atrakcyjna cena. :) Wełna z tego barana grzeje nawet, gdy jest wilgotna i jest z reguły bakteribójcza. Innymi słowy miesiąc nosisz, nie kąpiesz się i wciąż pachniesz fiołkami. :D :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×