Skocz do zawartości
Marcin

Akademia Enduro Gliwice

Recommended Posts

Zapraszam do mnie w las i na pola, swój motocykl trzeba mieć to fakt... ale szkolenie za darmo!, a i baze noclegową zorganizuję... :mrgreen: :beer:

Aaa i nie gwarantuję naklejek touratech i takie tam.. :-P

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam do mnie w las i na pola, swój motocykl trzeba mieć to fakt... ale szkolenie za darmo!, a i baze noclegową zorganizuję... :mrgreen: :beer:

Aaa i nie gwarantuję naklejek touratech i takie tam.. :-P

No i nie Jesteś powered by BMW :lol:

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewex na maxa cena też a widzieliście hotel to samemu trzeba wybrać oni dali namiary aby gdzie.

Każdy z nas jak skuma sie z kilkoma innymi motocyklistami oczywiście enduro, znajdzie jakieś lasy i pola oraz pagórki w okolicach swojego zamieszkania.( moje to Osieczna oraz tor motokrosowy w Olbrachcicach).

Podczas jazdy każdy popatrzy na innego a potem w przerwie wymiana spostrzeżeń oraz pytania co i jak co do techniki jazdy.

A koszty o niebo lepsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podczas jazdy każdy popatrzy na innego a potem w przerwie wymiana spostrzeżeń oraz pytania co i jak co do techniki jazdy.

Własnie te obserwacje są najważniejsze... Ktoś patrzy z boku, coś nagra i potem można wytykać błędy, bądź chwalić. Człowiek sam wszystkiego nie widzi, a wiadomo, że własne błędy widzi się najsłabiej.

Szkoły jazdy są potrzebne, ale u Nas jak coś jest "inne" to musi kosztować dużo.

Ale nie wszystko złoto, co się swieci :) Dla mnie Ta szkoła = pewex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby to przynajmniej firmowane było jakimś znanym nazwiskiem. Czachor czy ktoś :) A tu na dobrą sprawę nie wiadomo nawet kto te szkolenia prowadzi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na cene przypuszczam ze sklada sie fakt ze kadra skonczyla kursy w w Enduro Park Hechlingen (kiedys firmowany bezposrednio przez BMW park terenowy na ktorym posiadacze duzych GS za ciezkie EUR mogli sie uczyc jezdzic na swoich maszynach). Na youtube mozna wyszukac relacje video z takich kursow - imho calkiem fajne zajecia dla kogos kto zaczyna jezdzic w terenie - z opcja jazdy na ubezpieczonym motocyklu szkoly - tylko troche nie na polska kieszen.

http://www.enduropark-hechlingen.de/

Oferta z gliwic jest o ponad polowe tansza (~1000pln <> 460 EUR za opcje z wlasnym moto w niemczech). Jesli szkola z gliwic wynajmuje badz dzierzawi hałdy w Przezchlebiu to ma jakies stale koszty ktore z czegos trzeba pokryc.

W polsce zazwyczaj 2 dniowe kursy jazdy terenowej (jazda enduro do konca bym tego nie nazwal) kosztuja 500-600 pln. Na rynku jest sporo ofert - od podstaw opanowania motocykla, przez jazde enduro az po jazde typowo torowa.

Z tych ofert ktore kiedys ogladalem jezdzi sie najczesciej po ogolnodostepnych terenach (ekhmmm), przyfirmowym placyku czy torze crossowym.

arasso - firmowanie kursu jazdy terenowej duzymi ciezkimi motocyklami nazwiskami motocyklistow rajdowych to chyba nie do konca tak ;)

chyba ze kursy dotyczyly by czegos zupelnie innego - techniki i strategii jazdy rajdowej, nawigacji z uzyciem roadbookow, tripmasterow, GPS, sentinela etc ... :D

Edytowane przez MTBiker
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby to przynajmniej firmowane było jakimś znanym nazwiskiem. Czachor czy ktoś :) A tu na dobrą sprawę nie wiadomo nawet kto te szkolenia prowadzi...

Szkoda by blo gdyby Czachor zamiast trenowac do startow, uczyl kogos pierwszych krokow offroad :) Jak dla mnie gosc ktory cos w zyciu pojezdzil w zupelnosci starczy :) jak dla mnie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkopuję! Był ktoś? Warto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×