Skocz do zawartości
szynka657

BMWF650GS 02' - Dobre moto w dobre rece!

Recommended Posts

jestem na forum chyba z dwa lata, też nigdy nie jestem pewnien :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

forum spalone, już z niego nie pójdzie :)

Szynka zmień nick na kiełbacha, kolor na czarny, no i obniż ten cholernie wysoki przebieg, bo bardzo w oczy kole :)

Lajki skończyły się .. więc tu się posmieję.. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łoooooooooooooojeeeeeeeeeeeeeeejuuuuuuuuuu :)

No to mnie Jarek i dakarowy natchneli.

Kupię moto od kiełbasy z przebiegiem 12 tyś tylko jeszcze musi kolor zmienić na czarno-żółty taki custom bo jak czerwony to taki babski.

Wtedy wezmę nawet bez dodatkowych pytań.

A tak na poważnie to już wole mieć na blacie te 84 tyś jeśli faktycznie sprzęt pali normalnie, jeździ normalnie, i był bez przygody.

Do czerwonego się przywyknie. :)

No i oczywiście o cenie jeszcze trzeba będzie pogadać ale to na priv.

W mojej poprzedniej puszczce miałem 234 tyś j(diesel) jak kupiłem a miała 7 lat w obecnej mam 170 tyś (benzyna) a ma 10 lat w obu stan licznika jest zgodny ze zużyciem auta i porównywalnym dziwnym trafem do ofert z alledrogo na poziomie 130 tyś. Ciekawe dlaczego ?

Tak więc nie boję się aż tak dużych przebiegów ale bardziej cofania licznika o nieznaną wartość.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łoooooooooooooojeeeeeeeeeeeeeeejuuuuuuuuuu :)

Do czerwonego się przywyknie. :)

No i oczywiście o cenie jeszcze trzeba będzie pogadać ale to na priv.

No to sie tejk napalił... Cene podbije do góry i bedzie miał swoje moto :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak to tak żebym kupił takiego taniego, nie dość że czerwony to tani, nie może być.

Poproszę cenę 50 % w góre a jak będzię w srebrnym to do 100 % wtedy jako BMW Individual. :)

OK, to gdyby się admin Paweł spotkał z przyjacielem Szynki ws czerwonej bestii to poproszę o info może być na priv.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szynka a to nie jest właśnie twój moto bo mi to właśnie wygląda na twój i wystawiony na sprzedaż już 10 maja 20011 r. To Ci długo to moto się sprzedaje.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehehehehehheheehhe! No dokladnie moj!!!! Nie wiem z kad to wygrzebales :) Jest to filmik mojego kumpla od ktorego wzialem moto! Dokladnie tak wygladal niecaly rok temu :)

Jak wygrzebiesz filmik mojej starej R6 to juz bedzzie niepokojace :shock: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szlag... zacząłem się obawiać że tejk znajdzie co się działo na mojej imprezie integracyjnej..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tej Bartek no nie ściemniaj o integracji tylko maskę zrzuć - :) bo motka już masz :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ja swoje moto kupiłem O Niemieckiego Żołnierza który siedział na placówkach w ostatnich latach i mam przeglądy TUV co roczne gdzie przebiegi były ok 300 km na rok, no i jak tu nie wierzyć w przebiegi. U nas powinni wprowadzić przy przeglądach stany licznika i udostępniać przebiegi potencjalnym zainteresowanym kupnem danego sprzętu. Dakar-a kupiłem w sierpniu 2011 miał 15400 teraz 17500 u niego stał u mnie zaczął latać, a więc Panowie nie ma co się sprzeczać jak ktoś chce oszukać to i tak oszuka a przebieg przebiegowi nie jest równy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez racja... ale jak bedziesz mial cynk o kolejnej takiej maszynie to pisz koniecznie! Wielu chetnych sie znajdzie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznaje ten filmik.Oglądałem w zeszłym roku.

Nawet miałem się wybrać obejżeć twojego motka.

Ale pojawiła się inna opcja :)

A odnośnie przebiegu, w zeszłym roku znalazłem na niemieckim ebayu GSa z 2006r za 12tys zł. Przebieg 127-tysi, moto z nauki jazdy.

Wystarczyło kupić przywieżć do kraju i wystawić za 16tys, w końcu 2006 i na liczniku tylko 27tys.:) Realne??

Tak czy siak jestem pod wrażeniem uczciwości sprzedającego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A swoja droga tez ciekawe ze niemcy ucza na GS-ach jezdzic!!! Polskie stare gn-ki to jakas pomylka moim zdaniem... choc teraz na YBR sie szkolimy... :) ale tez nie ma miodu :-P

Tak czy siak jestem pod wrażeniem uczciwości sprzedającego.

Pierwszy poztywny komentaz na tym forum :twisted: ehehhehehehehehehhehhehe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy poztywny komentaz na tym forum :twisted: ehehhehehehehehehhehhehe

Juz tak sobie nie dodawaj.. :-P :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy poztywny komentaz na tym forum :twisted: ehehhehehehehehehhehhehe

Szynka, teraz już możesz się przyznać, że tam jeszcze na liczniku brakuje jedynki z przodu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×