Skocz do zawartości
szynka657

BMWF650GS 02' - Dobre moto w dobre rece!

Recommended Posts

Witam wszstkich zainteresowanych

Czas na szukanie nowego sprzeta, wiec GS-ik idzie pod mlotek!

Wszystko na swoim miejscu, posprawdzane przed sezonem, kazda srubeczka dokrecona,

Olej w lagach i silniku nowy... Co by nie zanudzac po prostu polecam:

http://moto.allegro....2095402715.html

Cena do negocjacji

Zapraszam do obejrzenia i sprobowania!

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopczyku, chcesz zamieścić ogłoszenie ok, ale nie wklejaj swoich prywatnych zdjęc na których widać jak robisz czarnemu loda. W Norge chyba to też nie jest w dobrym tonie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie ogłoszenia powinny od razu lądować w koszu. Pierwszy post i od razu na sprzedaż.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:)

Dzieki za mozliwosc wystawienia moto! Urzytkownik tego forum polecil mi wystawienie go tutaj! Wiec wystawilem... podobno ogloszenie moze sie przydac :)

Ale z tym lodem to nie zaczailem ?!

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie ogłoszenia powinny od razu lądować w koszu. Pierwszy post i od razu na sprzedaż.

Jezeli tak chcesz to moge w powitalni sie pojawic... Wasze forum z racji motocykla przegladam dosc regularnie jako gosc, tak jak http://f650.com/... ale szczeze to wcale sie nie zdziwie jak ten post poleci :) tez nie lubie takich akcji...

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powyżej, obok ogłoszenia wkleiłeś foty które wywaliłem, może chciałeś wkleić inne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:)

Dzieki za mozliwosc wystawienia moto! Urzytkownik tego forum polecil mi wystawienie go tutaj! Wiec wystawilem... podobno ogloszenie moze sie przydac :)

Ale z tym lodem to nie zaczailem ?!

Pozdro

Jeżeli tak, to równie dobrze ten użytkownik mógł sam podesłać link do Twojego moto i na pewno miałbyś od razu rekomendację :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopczyku, chcesz zamieścić ogłoszenie ok, ale nie wklejaj swoich prywatnych zdjęc na których widać jak robisz czarnemu loda. W Norge chyba to też nie jest w dobrym tonie ?

Nie widziałem załączników, ale tekst rozłożył mnie na łopatki :). Admin czuwa :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O rekomendacje zapytam go na priv. Moze wystawi!!!

Nie widziałem załączników, ale tekst rozłożył mnie na łopatki :). Admin czuwa :) .

Ciebie rozlozyl ?! Ja sie jeszcze nie pozbieralem :) ... oprocz emotikona nie chcialem zadnych zdjec zalaczac!

Pozdrawiam i spokojnej nocy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie były emoty.

Spróbuj wkleić je jeszcze raz ten sam sposób.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... miałbyś od razu rekomendację :).

Rekomendacja to uporczywy brak przywitania + treść pierwszego wpisu co admin musi się nią zajmować - czy trzeba coś więcej ?

Jezeli tak chcesz to moge w powitalni sie pojawic...

Nie musisz!

To nie jest kwestia obowiązku tylko szacunku do nas wszystkich - już wiemy co myślisz.

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O rekomendacje zapytam go na priv. Moze wystawi!!!

Ciebie rozlozyl ?! Ja sie jeszcze nie pozbieralem :) ... oprocz emotikona nie chcialem zadnych zdjec zalaczac!

Pozdrawiam i spokojnej nocy!

obstawiam ze wyciales ogloszenie z forum holanowego (advrider.pl) i wkleiles tutaj ... ostre kwiatki wtedy sie robia ... kolega ostatnio cwiczyl taka akcje z wklejenie na africatwin.pl ogloszenia o wyjezdzie ... czesc kolegow zdazyla mu screenshoty zrobic zamin admin skorygowal ;) i bylo darcie lacha :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łooo rany - ależ zjechaliście Szynkę.

Żal mi chłopa, bo to ja mu poleciłem na forum adv by wystawił ogłoszenie także u nas.

Ale szczerze mówiąc nie wpadłem na to, że zrobi to z ominięciem przywitalni i że go u nas na forum jeszcze nie ma :P .

Szynka - napraw błąd i koniecznie odwiedź przywitalnię.

PS

a o fotach z murzynami i lodami nic nie wiem - od tej strony nie znam kolegi :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rekomendacja to uporczywy brak przywitania + treść pierwszego wpisu co admin musi się nią zajmować - czy trzeba coś więcej ?

Nie musisz!

To nie jest kwestia obowiązku tylko szacunku do nas wszystkich - już wiemy co myślisz.

Lol widze ze rzeczywiscie zrobilem "wejscie smoka" !!! :sad:

Wpis robilem pozno, a dzis od rana praca, wiec mozna po prostu spokojnie poczekac na przywitanie... hmmm... poza tym znam kilku forumowiczow ktorzy sa aktywni juz dlugo (na innym forum) i w przywitalni ich nie ma... nikt nie robi jakichs wielkich chec. Poza tym czytanie w moich myslach z takiej sytuacji to juz cos... ja tak nie potrafie... ale dzieki za slowa krytyki, zawsze czegos nowego sie naucze.

obstawiam ze wyciales ogloszenie z forum holanowego (advrider.pl) i wkleiles tutaj ... ostre kwiatki wtedy sie robia ... kolega ostatnio cwiczyl taka akcje z wklejenie na africatwin.pl ogloszenia o wyjezdzie ... czesc kolegow zdazyla mu screenshoty zrobic zamin admin skorygowal ;) i bylo darcie lacha :D

Chyba na prawde umiecie czytac w myslach :shock: !!! Tak dokladnie to bylo 8-) Admin na szczescie tak szybko to zalatwil ze nawet ja ich nie widzialem :drinkbeer:

Pozdrawiam i mam nadzieje ze w ... przyjemniejszej atmosferze nastepnym razem sie bedziemy widziec :beer: szczegolni z "Pan Diagnoza"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szynka chopie... Pozdrów, że Nas w przywitalni... uszanuj zasady... Ja rozumiem, że mogłeś nie wiedzieć, że trzeba sie przywitać, ale chyba warto... Nikt już po Tobie nie będzie jechał i może ktoś wreszcie zwróci uwagę na Twoje moto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szynka chopie... Pozdrów, że Nas w przywitalni... uszanuj zasady... Ja rozumiem, że mogłeś nie wiedzieć, że trzeba sie przywitać, ale chyba warto... Nikt już po Tobie nie będzie jechał i może ktoś wreszcie zwróci uwagę na Twoje moto.

Buntownik z Bożej łaski ;) :D Już nie chciałem się odzywać, bo mi ostatnio poziom przyjazności postów spada, ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:-P Zrobione :-P

Na prawde jakos dziwnie wyszlo z tym postem... Sorki wielkie, wina poznej wczorajszej pory... mam nadzieje 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szynka pobłądził, ale już się odnalazł, a Pan Diagnoza, gdy się poznacie, to i do serca przytuli i dobre słowo rzeknie... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szynka657 może twój sprzęt nie jest zły ale trochę mnie przeraża ten przebieg.Nie jestem obłudny i zdaję sobie sprawę że ma rok 2002 więc 20 tyś nie będzie miał.Może koledzy się wypowiedzą. Czy silnik przy takim przebiegu jeszcze pociągnie bez remontu i ile pociągnie.

Swoją drogą szukam właśnie takiego motoru. Czerwony trochę babski ale przełknąłbym gdyby stan techniczny miał mnie przekonać

Te ksenony to nie są legalne i pewnie nieźle walą po gałach tych z naprzeciwka.Przeglądu corocznego też pewnie nie przejdzie. Halogeny to OK.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tejk sugeruje zadawanie pytań konkretnej osobie przez PW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cox dzięki może masz rację ale bardzo pomocna przed potencjalnym zakupem będzie wasza bezstronna opinia czy sprzęt jest w ogóle wart zachodu. post poprawiony, pytania poszły na priwa :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tejk. Napisz mi na priv twojego maila to ci przesle tekscik z informacjami o ktore pytales!

A przebieg jest duzy... 84 000 km ... nie wiem czemu :shock: pewnie dla tego ze nim ktos duzo jezdzil :-P Z reszta jak widze przebiegi po 25 000 km to troche zenujace jest moim zdaniem. moto 10 lat - rocznie 2 500km, sezon po 6miesiecy - to jakies 400km miesiecznie :-o :shock: :? to goscie nawet do pracy tym nie jezdzili!!! smutne jest zycie staruszka :drinkbeer: , i na druga noge :drinkbeer: !

No nic pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak szynka ale z drugiej manki to nie każdy musi robić po 10 kafli w sezonie.

Ja pochodzę z niedużego miasta dla przykładu do pracy mam 3 km w jedną stronę, jeżdżę autem sam, drugim hula lepsza połówka. Przez ostatnie 6 miesięcy zrobiłem moją puszką 4000 km.

Załóżmy, że przychodzi sezon i przesiadam się na GS przebieg powiększy się jedynie o wycieczki letnie w moim przypadku i przy możliwościach finansowych będzie to może góra 2000 tyś km więcej.

Razem w sezonie 6 tyś km, a może zdarzyć się tak że nie wyjadę bo nie zawsze starczy forsy na fajne wakacje więc będzie to lokalne fruwanie to znowu zejde do 4 tyś w sezonie.

Oczywiście może być tak że wygram w RadioZET kasę i zrobię sobie wyprawę "okolicznościową" :) miesięczną z licznikiem 10 tyś. :)

Na dłiuższe wakacje nie da rady pojechać jak Charley Boorman czy Ewan McGregory bo praca wzywa.

Więc gdybym kupił taki sprzęt od nowości, to realnie patrząc po 10 latach posiadania takiej maszyny zakładając, że tak długo bym ją eksploatował mój GS miałby coś pomiędzy 40 a 60 tyś. Te GS co mają po 70-80 tyś poprostu kupują ludzie z bogatszej czesci europy i na nich fruwają więcej bo im więcej w portfelu zostaje z wypłaty. :)

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak szynka ale z drugiej manki to nie każdy musi robić po 10 kafli w sezonie.

Ja pochodzę z niedużego miasta dla przykładu do pracy mam 3 km w jedną stronę, jeżdżę autem sam, drugim hula lepsza połówka. Przez ostatnie 6 miesięcy zrobiłem moją puszką 4000 km.

Załóżmy, że przychodzi sezon i przesiadam się na GS przebieg powiększy się jedynie o wycieczki letnie w moim przypadku i przy możliwościach finansowych będzie to może góra 2000 tyś km więcej.

Razem w sezonie 6 tyś km, a może zdarzyć się tak że nie wyjadę bo nie zawsze starczy forsy na fajne wakacje więc będzie to lokalne fruwanie to znowu zejde do 4 tyś w sezonie.

Oczywiście może być tak że wygram w RadioZET kasę i zrobię sobie wyprawę "okolicznościową" :) miesięczną z licznikiem 10 tyś. :)

Na dłiuższe wakacje nie da rady pojechać jak Charley Boorman czy Ewan McGregory bo praca wzywa.

Więc gdybym kupił taki sprzęt od nowości, to realnie patrząc po 10 latach posiadania takiej maszyny zakładając, że tak długo bym ją eksploatował mój GS miałby coś pomiędzy 40 a 60 tyś. Te GS co mają po 70-80 tyś poprostu kupują ludzie z bogatszej czesci europy i na nich fruwają więcej bo im więcej w portfelu zostaje z wypłaty. :)

Tejk widzać iż jeszcze nie asz sprzeta gwarantuje ci iż każdą wolną chwilę wykorzystasz na latanie ............chyba że po kupnie dojdziesz do wniosku że to nie to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może macie rację kolego cox :), nie zarzekam się :) takie sobie luźne przemyślenia, poprawię się ale do końca nie zamknę się w sobie :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×