Skocz do zawartości
gapek

Witamy z Krakowa

Recommended Posts

Hejka,

Witamy wszystkich! My to jest Wojtek i Kasia :) W sobotę moja Kasia stała się właścicielką ślicznego tytanowo-niebieskiego F650 GS rocznik 2001. Było o nim troszkę na wątku "Nowości z otomoto", dla wtajemniczonych sprzęt z miejscowości Rosochy koło Praszek ;) Sprzęt jest świetnym stanie, ma kilka niedociągnięć kosmetycznych, ale właśnie przechodzi kurację SPA w garażu.

Ja już trochę podróżuję na R1200GS, będziecie mogli poczytać za chwilę ;) Kasia swoją przygodę rozpoczęła z Kawasaki ER-5 i od soboty jest już w klubie GS :)

W tym roku planujemy wypad do Rumunii i może kawałek dalej!

Pozdrawiamy wszystkich użytkowników F650GS :)

Kasia i Wojtek

PS. Poszukujemy instrukcji do F650GS 00-03, było tutaj kilka linków ale żaden nie działa, może ktoś pomóc?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Co do linków forumowych to trochę cierpliwości i obecności pomiędzy nami, a zaczną działać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka,

Witamy wszystkich! My to jest Wojtek i Kasia :) W sobotę moja Kasia stała się właścicielką ślicznego tytanowo-niebieskiego F650 GS rocznik 2001. Było o nim troszkę na wątku "Nowości z otomoto", dla wtajemniczonych sprzęt z miejscowości Rosochy koło Praszek ;) Sprzęt jest świetnym stanie, ma kilka niedociągnięć kosmetycznych, ale właśnie przechodzi kurację SPA w garażu.

Ja już trochę podróżuję na R1200GS, będziecie mogli poczytać za chwilę ;) Kasia swoją przygodę rozpoczęła z Kawasaki ER-5 i od soboty jest już w klubie GS :)

W tym roku planujemy wypad do Rumunii i może kawałek dalej!

Pozdrawiamy wszystkich użytkowników F650GS :)

Kasia i Wojtek

PS. Poszukujemy instrukcji do F650GS 00-03, było tutaj kilka linków ale żaden nie działa, może ktoś pomóc?

Witam z Poznania. Mam instrukcję ang. PDF mogę Ci wysłać na emalię. Podaj tylko adres na privatny kanał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo cię polubiłem chłopie, szczególnie za relacje którą właśnie przycztałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kraków wita Kraków :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×