Skocz do zawartości
MeJustine

kupię kufer oryginalny bmw do 650tki z 2004r

Recommended Posts

Musiałbyś przeciąć "pałąk" który jest na górze zdjęcia. Dokładnie ten o który zaczenia się kufer wiec takie rozwiązanie odpada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna - biały jest fajny ale od środka bialy, gładki plastik zbiera farbę z reklamówek czy innych foliowych toreb. Ja mam od środka różnokolorowe mazy jak mi farba z reklamówek się ścierała :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko, kupię mono które pasuje do mojego :) białego nie chcę, ale chodzi mi o wielkość i oświetlenie :)

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewam, ze czarny tez bedzie scieral farbe ale nie bedzie to tak widoczne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna, zapytaj Motomirka czy wyjmie Ci starą wkładkę - zapadki w zamku można przełożyć w kolejność wg wzoru z klapki schowka narzędziowego. Zrobiłem tak w moim byłym Dakarze i okazało się, że nie pasowała tylko jedna zapadka.

Tu ktoś wystawia różne kufry i do GS-ika też widnieje:

http://moto.allegro.pl/kufry-bmw-givi-biefe-i2046456719.html

Paweł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) no i znowu mam rozkmine :) fajnie ten Twój biały wygląda z oswietleniem...musze pomyslec. ja mam 1 kask i nie planuje wozic pasazerow :)

Nie kupuj więc dużego. Z żoną zapakowaliśmy się we dwoje w boczne i centralny (bmw) i tankbag na trzy tygodnie. Co prawda suszarka i szpilki zostały w domu. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna... na allegro od czasu do czasu pojawiają sie oryginały za 300-400zł

w temacie ebaya i języka niemieckiego pomocą służę ja, a myślę że Alik też ci nie odmówi

ponadto z niemcem dogadasz się po angielsku, a znajomość tego języka będzie potrzebna jedynie do rozkminienia ogłoszenia

szukaj bmw koffer albo bmw topcase

ja z małżą wprawdzie nie wyjechałem na 3tygodnie tylko 5dni ale też wystarczył komplet oryginałów, a pomieścił on też śpiwory i namiot

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z żoną zapakowaliśmy się we dwoje w boczne i centralny (bmw) i tankbag na trzy tygodnie

ja z małżą wprawdzie nie wyjechałem na 3tygodnie tylko 5dni ale też wystarczył komplet oryginałów, a pomieścił on też śpiwory i namiot

Minimaliści :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poznaniaki minimaliści :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna, zapytaj Motomirka czy wyjmie Ci starą wkładkę - zapadki w zamku można przełożyć w kolejność wg wzoru z klapki schowka narzędziowego. Zrobiłem tak w moim byłym Dakarze i okazało się, że nie pasowała tylko jedna zapadka.

Tu ktoś wystawia różne kufry i do GS-ika też widnieje:

http://moto.allegro....2046456719.html

Paweł

on ma pęknięty kufer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znowu mi mieszacie :P a już znowu skłaniałam się GIVI 46L

coś czuję, że poczekam aż sama oferta do mnie przyjdzie. jak sama czegoś szukam to nie mogę się zdecydować

Edytowane przez MeJustine

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kupiłas ten orginał czy nie? Pogubiłem się troche

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nie kupiłam jeszcze ;) kusi mnie ten oryginalny albo givi 33L

a Ty mnie przekonujesz żeby brać 46L ;] i już sama nie wiem co robić. najlepiej gdybym mogła przymierzyć do swojego motka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekaj, czekaj. Twoja czarna strzała jest po lifcie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyna - Bandzior ma rację, jeśli nie dasz rady innego mocowania dać tylko od razu będziesz musiała iść w Monokey. Wtedy weź większy, bo cenowo i tak dużo wychodzą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bierz oryginał i nie musisz się martwić płytami i innymi dziadostwami (płyta zwłaszcza od tych tańszych kufrów potrafi przy doziemieniu lubią pęknąć i masz kłopot), spokojnie się do niego zmieścisz, wygląda elegancko zgrabnie kask spoko wejdzie i jeszcze parę gratów. Jak są wkładki to można dorobić kluczyk do wkładki, i można też wkładkę dostosować do kluczyka, także bież nawet bez klucza byle wkładki były. Mówiłem Ci o oryginale, kupujesz zakładasz i masz spokój, poczekaj poszukaj coś się znajdzie, jak masz dać 500 pln za coś????? to dołożysz jeszcze 100-200 pln i kupisz coś solidnego i sprawdzonego.

Edytowane przez elektrician

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekaj, czekaj. Twoja czarna strzała jest po lifcie?

Tak to model po lifcie i ma już zadupek przystosowany do oryginalnego kufra i nie potrzebuje żadnych płyt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JAcus! melduje ,ze akumulator grzeje sięw domu i do tego już powinna byćw Elblągu ładowarka. masz klucz dynamometryczny? czy kupić? :)

a co do kufra od motomirka, to są oryginalne i chyba bez wkładek :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że aku wyjęte w te mrozy mógłby paść, i dobrze że daliśmy spokój w ten weekend, bo chyba byśmy zamarzli w tym garażu.

Z kufrem poczekaj cierpliwości coś się znajdzie jak z licznikiem, mówiłem Ci i pisałem wyzej że Twoje moto jest przystosowane do kufra i nie potrzeba żadnych płyt zakładasz na tył i spokój wiec nie daj się namówić na jakieś akcesoryjne pudła :)

Klucza dynamometrycznego nie używam, zaraz mnie tu objadą ale uważam, to za stratę czasu, wyjątkiem są np. śruby głowicy gdzie od siły i kolejności dokręcania zależy praca silnika. Nic się jeszcze nie odkręciło, ani nie zerwałem nigdy przypadkiem śruby, ani nic nie zniszczyłem także jak chcesz, możesz kupić klucz ale ja i tak nie bedę wertował tabelek i szukał każdej śrubki z jaką siłą mam ja dokręcać. Robi tak większość mechaników, a jak zaprzeczają to znaczy, że nie chcą się przyznać, to się czuje ręką, zwłaszcza jesli ma się jakieś doświadczenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli masz wziąć od motomirka bez wkładek, są 2 potrzebne do zamka w klapie i zamka ryglującego kufer na moto. Może lepiej wziąć ten z niemcowa widzę że jest kompletny.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale wyjdzie mi na to samo ;) a Mirek powiedział, że mam wpaść do Nadarzyna i pogadamy o cenie hehe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×