Skocz do zawartości
Pitek

[S] Tytanowy tłumik GS / DAKAR

Recommended Posts

Witam,

jak ktoś szuka wrzeszczącej rury do jazdy po krzakach lub lansu na bulwarach to zapraszam :)

Alledrogo

Dla forumowiczów rabaty :D

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aaa to Ty Pitek jesteś "Anna" :)

widziałem go dzisiaj na allee, to ma sens na normalne użytkowanie? czy jakiś tragizm decybelowy?

...osobiście nie należę do motonitów z bardzo wrzaskliwymi potrzebami :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo, tragizmu nie ma, to nie V-ka z pustymi rurami, nie włącza alarmów w puszkach :)

Singiel na przelotowym tłumiku jest głośny ale znośny, rzecz subiektywna oczywiście.

Teraz jak założyłem fabryczny to nie wiem czy mój motek pyrka na wolnych czy sąsiad kosiarkę zapuścił :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dużo myślałem w temacie akcesoryjnego wydechu do tej pory... ale nastały ciężkie czasy... odezwę się za pół roku, jak mi biznes wypali :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja wole stocka bo w terenie nie zbiega sie ludnosc/lesnicy/gliniarze z okolic w promieniu kilometra... cieszj jedziesz, dalej zajedziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak się ma sprawa mocy po założeniu takiego tłumika i sportowego filtra.

Czy jet odczuwalny przyrost mocy ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam w terenie, przynajmniej póki co, więcej mocy nie potrzebuje - potrzebuje mniejszą wagę :D a to o czym pisze Willard - zgadza się - to dla mnie minus :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super wzrostu mocy nie odczułem, poprawia się reakcja na odkręcenie gazu.

Ja po lasach w ogóle nie jeżdżę więc problemów z leśniczymi nie miałem :D

Co do wagi to sprawa jest prosta, jeden zamiast dwóch, z tytanu a nie ze stali i praktycznie pusty więc wynik oczywisty :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jaki był sound ? był ładny dół ? bass ? masz może jakieś nagranie ? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz go zdemontowalem wiec nagranie nie bedzie :)

Popytajcie Data7, on lata na identycznym od dawna :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głośna rura musi być, zamiast much to zdrapuję nastolatki z szyby teraz jak lansersko podjeżdżam do świateł hamując silnikiem!

Ahaha, a tak poważnie, polecam taką rurę, bo fajnie odchudza moto, sam bym kupił, gdyby nie to że już mam przerobiony oryginał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ahaha, a tak poważnie, polecam taką rurę, bo fajnie odchudza moto, sam bym kupił, gdyby nie to że już mam przerobiony oryginał.

Zytek, a jak przerobiłeś oryginał? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Głośna rura musi być, zamiast much to zdrapuję nastolatki z szyby teraz jak lansersko podjeżdżam do świateł hamując silnikiem!

cały ZYtek :mrgreen:

a jak przerobiłeś oryginał? :)

wziął i ...kupił :) Zytek, lepiej daj tu jakiegoś WAVa z odgłosem, to się chłopakom odechce :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ahaha, a tak poważnie, polecam taką rurę, bo fajnie odchudza moto, sam bym kupił, gdyby nie to że już mam przerobiony oryginał.

Zytek, a jak przerobiłeś oryginał? :)

Kupiłem przerobiony od chłopaka z.. jakiejś miejscowości na G :) Wywalony katalizator, zaspawany przelot do drugiego tłumika, w środku ta mata wyciszająca na kratownicy (nie wiem jak się nazywa ta dziurkowana rura :) ). Na miejscu drugiego tłumika mam teraz dużo miejsca przy stelarzu na dopaowanie np. kanistra 5L z benzyną czy coś w tym stylu tak, że nie wystaje z motocykla. Pomyślę o czymś takim przed ew. wyprawą.

Gdybym teraz miał wybór to wziąłbym Arrowa, bo tytanowy i w dobrej cenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×