Skocz do zawartości
lcoo

Sakwy materiałowe - tylko i wyłącznie:)

Recommended Posts

Niebieskie? one są fioletowe, mój jest taki sam, też po dwadzieścia kilka zł, używałem kilka razy, mocowałem w poprzek do siezdenia i górnego kufra

Jak kupowałem, to sprzedawca zapytał się czy wolę czarne czy fioletowe. Odpowiedziałem, że fioletowe są paskudne, poproszę czarne, ale jak sie okazało, że jest kilkakrotna różnica w cenie, to od razu fioletowe mi się spodobały

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tania alternatywa dla sakw i w przypadku gleby nic im nie grozi.

Faktycznie fioletowy :P Każdy prawdziwy facet doskonale wie, że łosoś to ryba a brzoskwinia to owoc. Kolory dzielimy na żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny i ewentualnie kilka innych które bywa że wypadają akurat z głowy ;) kobiety mają nieco szerszy zakres 2010-03-01-12bf011.png

tylko mężczyzna gdy usłyszy że te paskudnego są... tak tanie jest w stanie... pokochać je bezwarunkowo :)

działają? działają i kolor nie ma nic do tego ;) (chociaż podobno wbrew pozorom i wszelkim zasadom logiki maszyna w kolorze czerwonym jest najszybsza > vide Rebelka ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przemekdab >> a często zdarza Ci się przytraczać do kanapy pasażera (pasażerkę ;) ) ? :P

tutaj zapakowane jedna na drugą :) przed wyjazdem na Openera

26715_1401858577974_1577611279_917836_2189799_n.jpg

O! Penera! :lol: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

normalny facet rozróżnia 3 kolory: czarny, chujowy i pedalski

Przemku, więcej politycznej poprawności! Przecież można powiedzieć: ładny, chujowy i gejowy. ;) :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam coś takiego, do przytroczenia do kanapy, zamiast pasażera:

http://www.moto-akce...acytowa,p,41062

Mam i bardzo sobie chwalę. Jedyny minus, to czy kto śnie podjebie, jak zaostawię moto na dłuższą chwilę, udając się na spacerek albo małe conieco. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemku, więcej politycznej poprawności! Przecież można powiedzieć: ładny, chujowy i gejowy. ;) :D

Leff - mniej przekleństw - więcej poprawności! Przecież można powiedzieć: ładny, penisowy i gejowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto?

http://www.lantis.pl/torby-sakwy-motocyklowe-boczne-naxa-p-2002.html?cPath=261

do tego dorobic jakis mini stelaż żeby nie odciskało się na tlumiku.

Nie chcę na razie iść w kufry bo nie planuję długich wojaży więc to byłby jakiś kompromis.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że jazda z plecakiem na mojej Kawie jakoś nie za bardzo mi się podoba, zamówiłem sobie taką o to torbę, która jest mocowana na siedzeniu pasażera.

http://www.moto-obro...roducts_id=4085

Mam nadzieję że to dobry zakup, a może ktoś już coś takiego miał?

Niestety torba na dzień dzisiejszy jest niedostępna :( (będzie za 2 miesiące). Jednak Panowie z Moto-Obroty zaproponowali parę innych w zamian i wybrałem również z POLO ale tankbag poj. 15 litrów :

http://www.moto-obroty.pl/product_info.php?products_id=3072

Muszę przyznać że rzetelnie podeszli do tematu. Teraz czekam na przesyłkę :)

Edytowane przez martix35

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spytaj na advrider’ze - Pretor ściągnął komplet i może podzielić się wrażeniami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wlasnie przywiozłem sobie do domu zestaw Oxford 1st Time. Teraz muszę wymodzić jakiś stelaż na nie i koniec kombinowania z pakowaniem. Mam teraz łącznie jakieś 150l pojemności bagażowej - sakwy, kufer, tankbag. Mysle, ze wystarczy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem takie Oxfordy, bez stelaza nie radze ich montować, przypalają się o wydechy. Druga sprawa jest taka że po poszeżeniu opadają, pamietaj żeby dobrze ściągnąć pasy które idą nad i pod kanapą oraz paskami które są zakończone klamrami.

Tak wyglądały na moim dakarze

DSC00955.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W miarę ok. Paski są tylko z przodu, trzeba je zaczepić o np o mocowanie kierownicy. Natomiast od tyłu tankbag mocuje się do szerokiego rzepa który wystaje spomiędzy kanapy a niby-zbiornika.

Dopóki nie przewozi sie ciezkich rzeczy jest ok, przy załadowaniu chwieje się trochę.

DSC00952.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli jezdzi sie samemu, rozwiazania typu GL, Nomad, czy Rogal maja jedna wielka zalete: idac do namiotu/hotelu zdejmujesz jedna sztuke bagazu i masz spokoj. To mi sie bardzo podoba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawel, dzieki, pamietam, ze juz kiedys ostrzegales mnie o tym. Mam zamiar wymyslic jakis prosty stelaz z plaskownika alu. Jego jedynym obowiazkiem bedzie trzymanie dystansu miedzy tlumikiem a sakwami. Bez stelaza sakw nie nakladam :-)

A kufry alu beda jak kupie Versysa albo Dl ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam takie torby. Mam zrobiony stelaż i nic się nie przypala.

Z naszymi motorkami to jest tak, że wydechy się mocno nagrzewają i idą wysoko więc każda torba materiałowa bez stelaża się przypali

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyglądam sie temu zestawowi Wolfmana, wyglada super:

http://adventureskle...products_id=264

Tylko czemu taki diabelsko drogi? Złotą nitką szyty???

Pogadaj z Leffem, on takie ma, tylko czorne. Przepraszam, afroamerykańskie :-D

Pawel, dzieki, pamietam, ze juz kiedys ostrzegales mnie o tym. Mam zamiar wymyslic jakis prosty stelaz z plaskownika alu. Jego jedynym obowiazkiem bedzie trzymanie dystansu miedzy tlumikiem a sakwami. Bez stelaza sakw nie nakladam :-)

A kufry alu beda jak kupie Versysa albo Dl ;-)

Ja tam Cię nie kuszę, ale DL jest zajebiaszczy :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja na Dakarze też woziłem sakwy (miałem je w Mikorzynie) i się nie przypalały! Ściągałem je mocno paskami na rzepy nad kanapą i ok.

Wprawdzie widok od przodu, ale widać je w 11 i 12 sekundzie filmu:

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×