Skocz do zawartości
Kastankas

(K) Kupię Mandarynę, albo nawet jakiś inny kolor...

Recommended Posts

Witam ponownie,

jako się rzekło poszukuję celem zakupu BMW F 650 GS.

Ze względów finansowych interesują mnie roczniki 2000-2001. Nie ma pośpiechu, na razie mam czym jeździć - nie musi to więc być na początku sezonu, lecz gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów lub Forumowiczek podjął decyzję o sprzedaży swojego sprzęta lub wiedział o jakimś ciekawym egzemplarzu, uprzejmie proszę o informacje. Z góry dziękuję.

Kasia

Edytowane przez Kastankas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anglik. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może tego warto zobaczyć?

http://allegro.pl/mo...2159858457.html

Nie wiem, jakoś wstępnie nie wzbudził mojego dużego zainteresowania, ale nic nie skreślam, tym bardziej, że to tylko 200 km. na południe ode mnie, jak jeszcze będzie to się przejedziemy zerknąć przy okazji jakiegoś wypadu motocyklowego.

Zainteresowały mnie natomiast te 2 sztuki:

http://otomoto.pl/bmw-gs-gs-650f-M3039016.html

a najbardziej ten krakowski:

http://allegro.pl/bmw-650-gs-i2161499023.html

Ktoś z Was może zna, coś wie, widział? To, że tutaj dużo Krakowiaków od razu rzuca sie w oczy... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anglik. ;)

Albo nawet Amerykanin ;)

Na zdjęciu jakiejś sieczki nie ma, chociaż jakość zdjęć słaba. Ma fajne wyposażenie - grzane manetki, gmole, handbary, halogeny. Mamy na forum kogoś z "gór"? :) Najwyżej obejrzymy jadąc na zlot ;)

Edytowane przez rampus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co ten srebrny ma zamontowane po prawej stronie przy silniku? Tam oprócz regulacji napięcia sprężyny ma coś jeszcze albo to jakaś robótka garażowa ;-). W sumie ten co pokazał Rampus ze zdjęć wygląda najciekawiej, czerwony w scenerii "zimowej" :-) był już omawiany, koleś zmienił zdjęcia bo na poprzednich wyszło, że to niezła padaka.

Edit: zauważyłem, że to chyba scottoiler

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co ten srebrny ma zamontowane po prawej stronie przy silniku? Tam oprócz regulacji napięcia sprężyny ma coś jeszcze albo to jakaś robótka garażowa ;-). W sumie ten co pokazał Rampus ze zdjęć wygląda najciekawiej, czerwony w scenerii "zimowej" :-) był już omawiany, koleś zmienił zdjęcia bo na poprzednich wyszło, że to niezła padaka.

Edit: zauważyłem, że to chyba scottoiler

Vengosh to jest scotoiler.. automat do smarowania łańcucha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... czerwony w scenerii "zimowej" :-) był już omawiany, koleś zmienił zdjęcia bo na poprzednich wyszło, że to niezła padaka.

O to muszę przeszukać tematy, choć to chyba ciężkie poszukiwania będą, do tej pory się nie natknęłam, a rzeczywiście moto na Allegro "wisi" już dłuższy czas... :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to muszę przeszukać tematy, choć to chyba ciężkie poszukiwania będą, do tej pory się nie natknęłam, a rzeczywiście moto na Allegro "wisi" już dłuższy czas... :/

Nienaturalnie wygląda kąt przedniego zawieszenia względem ramy, przynajmniej jakby się ze ścianą spotkał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nienaturalnie wygląda kąt przedniego zawieszenia względem ramy, przynajmniej jakby się ze ścianą spotkał.

Opisany w nowości z otomoto....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fajnie zamontowane halogeniki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten krakowski dodatkowo ma jakby film olejowy na lagach i oczywiście plastik złamany i wydech wgnieciony.

Jak coś to daj znać na terenie Krakowa mogę pomóc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie :). W razie potrzeby chętnie skorzystam :) Mam przy okazji małe pytanie - to spalanie rzeczywiście takie sympatyczne ?

Edytowane przez Kastankas

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki wielkie :). W razie potrzeby chętnie skorzystam :) Mam przy okazji małe pytanie - to spalanie rzeczywiście takie sympatyczne ?

Zdecydowanie :)

Bez większych problemów po asfaltach górami polskimi i słowackimi mocno ponizej 3,5 litra.

Dla mnie spalanie było jednym z ważniejszych wyznaczników przy zakupie ... i nie zawiodłem się :)

Ponoć jedno sparki palą ciut więcej.

Pozdrowionka i powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kastankas, w jakich to dokładniej rejonach świętokrzyskiego pomieszkujesz? Może jak zrobi się troszkę cieplej (za tydzień, dwa) odwiedziłbym Cię - miałbym pretekst by się gdzieś przejechać :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miasto Porcelany - Ćmielów - zapraszam serdecznie :) Z Krakowa skrótami 180 km - asfalt raz super gładki, a czasem w sam raz na GS ;) ale ogólnie ok - moja Hanka daje radę bardzo przyjemnościowo ;) ja b. lubie tę trasę - winkielki itp. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to kawałeczek - ale droga wygląda na ciekawą :)

przy najblizszej okazji jak żona znowu coś rozbije to pojadę po jakiś zestaw. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to kawałeczek - ale droga wygląda na ciekawą :)

przy najblizszej okazji jak żona znowu coś rozbije to pojadę po jakiś zestaw. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×