Skocz do zawartości
margo84F

Witam jako nowa forumowiczka

Recommended Posts

No to na co Ty jeszcze czekasz, szybciutko, szybciutko do łazienki i farbowanko :-D :beer:

nigdzie się nie wybieram, a szybciutko tym bardziej :lol: :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w cyrku :D :D :D

wejdź na http://f650gs.pl/top...iec-2012-lista/ i wpisz się szybko, bo w piątek zamykają listę.

Witaj, co do wyjazdu-musialabym zgarnac troche wiecej informacji-co i jak i gdzie i po co:)))

Jako swierzak nie wiem niestety nic na czym polegaja takie wypady /zloty i jak to wyglada:)

O rany, dziewczyno! Krótko i treściwie bo późno i nie ma czasu:

-co? Zlot motocyklowy forum f650gs

-jak? Dojazd najlepiej motocyklem, swoim lub z kimś kto ma ochotę jechać z Tobą

-gdzie? Bieszczady, bodajże Cisówka czy jakoś tak, nieważne i tak trafisz

-po co? Nie wiem. Bo tak i już, po prostu. Żeby się spotkać i spędzić ze sobą czas

Co zrobić i w jakiej kolejności,już piszę:

klikasz na ostatnią stronę http://f650gs.pl/topic/2164-bieszczady-15-16-17-czerwiec-2012-lista/ kopiujesz listę, dopisujesz siebie na końcu, klikasz "napisz", następnego dnia rezerwujesz urlop w pracy i w domu. I teraz dwie opcje:

1.

a) tydzień- dwa przed terminem zlotu sprawdzasz na mapie cyfrowej, papierowej, (jaką wolisz) trasę z Koszalina w okolice Cisówki (czy jakoś tak...)czy w ogóle w okolice Bieszczad.

B) Sprawdzasz na forum powstałe (jeszcze ich nie ma, ale pojawią się w zastraszającej ilości przed zlotem) wątki zaczynające się od: "trasa na zlot w Bieszczadach z..."

c) Do swojej trasy dopasowujesz miejscem startu wątek "trasa na zlot w Bieszczadach z...", piszesz na priv że chcesz się dołączyć, podajesz swój telefon i...czekasz na odpowiedź.

2 opcja

a) Piszesz na forum tydzień przed zlotem:" czy ktoś mógłby po mnie podjechać i zaopiekować się w trasie na zlot?" i cierpliwie czekasz. I tyle.

B) Z priv wybierasz kto ma się tobą zaopiekować, dzwonisz i załatwione.

Jak już przyjedziesz, to się przekonasz po co robi się zloty motocyklowe.

Na I Zlocie w Mikorzynie bylo nas coś koło 18-20 osób

Na II Zlocie w Ramlejach około 36-40 osób

W Kłodzku nie wiem (ale admin zaraz mnie poprawi)

W Bieszczadach zanosi się na ponad 60 osób.

Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Klodzku nikt nie wie ilu nas było :) statystyki policyjne mówią o 40 zatrzymanych :D

Witaj Margot :)

Jak to ? Zloty nie są obowiązkowe ? ! eeeee, to jakies niedopatrzenie w regulaminie, wnioskuje o zmianę :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mysle, ze tu wiecej brunetek jest :P

Naturalnie..... :-D

..........

farbowanych..... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Kłodzku nie wiem (ale admin zaraz mnie poprawi)

tego nikt nie wie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieie chcialam swoimi pytaniami meczyc kogos i zmuszac do opisywania mi całego wyjazdu.. i miejscowki- bo kazdy wiem ma mało czasu..dopiero po jakims czasie zauwazylam ze je link ze wszystkimi informacjami dotyczacymi wyjazdu-wiec sorki po fakcie-za pytania-mozna bylo w sumie tylko linka mi przesłac-byloby łatwiej:).

Przemysle wszytsko i najwyrzej sie dopisze-mam kawal drogi w Bieszczady wiec musialabym to organizacyjnie ogaranac-jadąc samej..nie bylam jeszcze tak daleko na moto-dopiro "raczkuje "w dalszych wypadach.

Ale wiem wiem..wszystko przede mna..i na to zstraasznie sie ciesze:))

PS:Kolor włosow u kobiety o niczym nie swiadczy..(chociaz wg mnie ciemny jest bardziej gustowny:)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieie chcialam swoimi pytaniami meczyc kogos i zmuszac do opisywania mi całego wyjazdu.. i miejscowki- bo kazdy wiem ma mało czasu..dopiero po jakims czasie zauwazylam ze je link ze wszystkimi informacjami dotyczacymi wyjazdu-wiec sorki po fakcie-za pytania-mozna bylo w sumie tylko linka mi przesłac-byloby łatwiej:).

Przemysle wszytsko i najwyrzej sie dopisze-mam kawal drogi w Bieszczady wiec musialabym to organizacyjnie ogaranac-jadąc samej..nie bylam jeszcze tak daleko na moto-dopiro "raczkuje "w dalszych wypadach.

Ale wiem wiem..wszystko przede mna..i na to zstraasznie sie ciesze:))

Męcz nas i zmuszaj - po to m.in. jest to forum :-D

Musisz wiedzieć, że możesz spotkać tu wiele docinków, dowcipów, do...... ale (zazwyczaj) są to przejawy sympatyzowania i dzielenia się dobrym humorem :D

Pakuj się w Bieszczady, bo:

- nie będziesz sama jako świeżynka (me too :))

- z okolic północnej Polski trochę nas jedzie (szczególnie Trójmiasto)

- poznasz mnóstwo fajnych opętańców

- będziesz długo wspominała te przyjemne chwile

- ...... :-D :-D

P.S.

Sorki za małe kłamstewko :oops: (oczywiście, lista nie zamyka się jeszcze dłuuuugo :twisted: :-D )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Margo, po prostu zakreśl sobie w kalendarzu 15-17 (albo 10-25 :mrgreen: ) czerwca jako wypad na zlot i już. Resztę sobie dopracujesz do czerca, czasu masz dość. Jak przebrniesz przez 10-15%wątków na tym forum to będziesz wiedziała dlaczego tak Ci odpisałem w sprawie zlotu. Poza tym, do czerwca to możesz w realu jeszcze duuuuuużo forumowiczów spotkać. A jak się wbijesz jeszcze na "zlot czarownic" to już pełen wypas. Pozdrowionka! Aha, nie masz kawał drogi, kawał drogi to ma Cox, on też czasami raczkuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cox, on też czasami raczkuje ;)

Czasami ?! :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS: ... Nie daj im sie, nie daj ! :) :) :)

To "się" wydaje się być kluczowe. Bez "się", zdanie trąciłoby jakąś szowinistyczną babską manifą! :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PS:Kolor włosow u kobiety o niczym nie swiadczy..(chociaz wg mnie ciemny jest bardziej gustowny:)))

To zależy od wielu detali związanych z urodą. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh..wszytstko zalezy od gustu:) ALe chyba nie kolor wlosow sie liczy w czlowieku- mozna ich nie miec i byc fajnym ,wartosciowym czlowiekiem:)) Co do wyjazdu moze macie racje-mam pewne obawy..czy dam rade:)) ale dopuki sie nie przelamie nie bede wiedziala czy byly podstawne:)) Sama "do normalnych" nie naleze wiec fajnie by bylo poznac innych "warriatów ". W pozytywnym tego słowa znaczeniu:)) milego wiosennego weekendu zycze:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... Sama "do normalnych" nie naleze wiec fajnie by bylo poznac innych "warriatów ". W pozytywnym tego słowa znaczeniu:)) ...

No to witaj w klubie, tutaj nie znajdziesz innych osób, jak tylko pozytywnie zakręconych :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to witaj w klubie, tutaj nie znajdziesz innych osób, jak tylko pozytywnie zakręconych :-D

Jesteśmy jak słoiki "twist-off", zawsze zakręcamy się w prawo, czyli pozytywnie. :lol:

Żeby jednak wrzucić łyżkę dziegciu do beczki miodu, to leworęczny jestem. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×