Skocz do zawartości
margo84F

Witam jako nowa forumowiczka

Recommended Posts

Sarawi nie zapomniala - po prostu nie wspominala o rzeczach oczywistych :mrgreen:

no wlasnie, a ja myslalam, ze o pewnych rzeczach po prostu juz pisac nie moge ... fakt, zapomnialam, ze faceci to niedomyslne stworzenia :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zeby tylko ... sugerowalabym jeszcze odkurzacz, pralke, zapas szmatek wszelakich, ekspres do kawy, oczywiscie ta kawa nie dla Was ... Nie wiem jak pozostale Dziewczyny, ale ja mam ogrod, wiec kosiarka tez by sie przydala. Nie wspomne juz o przygotowywaniu sniadanek, obiadkow, deserkow, kolacyjek, drinkow na dobranoc ... Bozeee, jak cudownie :) aaa, jak bedziecie na zakupach, to nie zapomnijcie rowniez o oliwce do masazu. Dziekuje, pozdrawiam.

PS: i oczywiscie witam Kolezanke ! Nie daj im sie, nie daj ! :) :) :)

ale oni są niegroźni :) słodziaki takie ;)

witam nową koleżankę!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jednak nie daje mi spokoju to 84F... ;)

Tankbaga juz nie uzyje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Witaj Margo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano wczoraj, 22:42

snapback.pngUżytkownik margo84F dnia 13 marzec 2012 - 22:38 napisał

Witam wszystkich, jestem swierza posiadaczka BMW650F z 1996 .

Mam nadzieje niedlugo zaczac swoje podroze-ta male i te duze;).

Bede odwiedzac forum jak bym potrzebowala wsparcia badz porady, opini:))

Gosia

Jak poczujesz forumowy zew, to będziesz siedzieć tutaj bez przerwy. :)

Powitano ® :) i jeszcze, tradycyjny już, leffowy kwiatek @-;--

P.S.

Imię Margot, kojarzy mi się bardzo dobrze, bo z filmem i atrakcyjną sąsiadką Izą.

Jednak nie daje mi spokoju to 84F

Sorki ze dopiero teraz odpisuje:)

84F znaczy koncowke roku urodzenia-chociaz kobiety o wiek i wage sie nie pyta:) a F od ostastnio mojej ulubionej literki:))

A co do Kobiet na forum- wydaje mi sie ze wszelkie obiekcje,dygresje i tym podobne dogryzanie wynika z sympatii-i podziwu ze pes piekna tez potrafi sobie radzic na szosie:)) Mam nadzieje ze sie tu zaaklimatyzuje -bo narazie lekko sie gubie-nawet zdjecie nie chce mi wgrac-cay czas jest jakis bad..echh..Mam nadzieje ze ogarne i ze bedziecie sluzyc pomoca-jako bardziej doswiadczeni "koledzy":)))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w cyrku :D :D :D

wejdź na http://f650gs.pl/top...iec-2012-lista/ i wpisz się szybko, bo w piątek zamykają listę.

Witaj, co do wyjazdu-musialabym zgarnac troche wiecej informacji-co i jak i gdzie i po co:)))

Jako swierzak nie wiem niestety nic na czym polegaja takie wypady /zloty i jak to wyglada:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem o tym, ale kuszca propozycja:))

Z tym ze oczywiscie nie znam nikogo i bedzie mi troche trudniej niz reszcie-no i daleeko-z nad morza dojechac-ale to drugorzedny problem:) Przemysle wszystkie okolicznosci:)

Nadal nie wiem dlaczego wyskakuje mi blad przy wgrywaniu jakiegokolwiek zdjecia...;/ A ponoc nie jestem blondynka-bez urazy dla blond kobiet.. ale zazwyczaj takie rzeczy nie sprawiaja mi problemow-pierwsze forum na ktorym nie moge wczytac zdjecia:((

Juz zglupialam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale oni są niegroźni :) słodziaki takie ;) witam nową koleżankę!

My słodziaki :?: :wub:

21.gif

...bez urazy dla blond kobiet.. ale zazwyczaj takie rzeczy nie sprawiaja mi problemow-pierwsze forum na ktorym nie moge wczytac zdjecia:(( Juz zglupialam...

Nie uraziłaś, wszystkie się już przefarbowały :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystkie się już przefarbowały :-D

a to akurat nie jest prawda :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to akurat nie jest prawda :lol:

No to na co Ty jeszcze czekasz, szybciutko, szybciutko do łazienki i farbowanko :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×