Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam serdecznie proszę o info,jakie ma przeznaczenie otwór który znajduje się w miejscu mniej więcej zaznaczonym na fotce na czerwono ?OTW%25C3%2593R%255D.jpg?gl=PL

widnieje również na filmiku w załączniku na czas podglądu 5 min i 27 sek

Edytowane przez DARIUSZ243

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co sie z nim dzieje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podczas postoju motocykla zauważalny wyciek ( kapanie ) płynu chłodzącego nie ciągłe !

od samego początku (kapie ) po wymianie z zeszłego sezonu gdy zmieniłem płyny z wody na płyn ,

wylałem cały poprzedni płyn napełniłem w chłodnicy do pełna ,następnie w zbiorniczku wyrównawczym również do połowy i się zaczęło obecnie zbiorniczek pusty nie zaprzeczam że nie jeździłem w zimie ,lecz kapanie zaczęło się wcześniej jesienią ale się nigdy nie zagotował dobre chłodzenie wentylator nie włanczał się tak szybko jak na poprzednim płynie wcześniej czegoś takiego nie było(kapania )

Edytowane przez DARIUSZ243

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz do wymiany uszczelniacze i prawdopodobnie ośkę pompy płynu. Ta wilgoć z dziurki o tym mówi ;)

Zestaw naprawczy w BMW jakieś 155.- PLN

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co racja to racja. Plus olej. I filtr - przy okazji :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym, że olej ( jak jest świeży ) można uratować, a filtr przy okazji :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co racja to racja. Plus olej. I filtr - przy okazji :D

nie zauważyłem w oleju jego zmian w konsystencji na żadszy czy zmieniony kolor .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz do wymiany uszczelniacze i prawdopodobnie ośkę pompy płynu. Ta wilgoć z dziurki o tym mówi ;)

Zestaw naprawczy w BMW jakieś 155.- PLN

czy mowa jest o tych uszczelniaczach jak i o ośce , które wymieniane są wyżej na filmiku ? a a dla czego wcześniej było nie zauważalne :-o .( czy może byłem mało zainteresowany) :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zpsuło się przez zimę? wypłukał się syf od wody? etc. etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zpsuło się przez zimę? wypłukał się syf od wody? etc. etc.

więc jak wspomniałem do wymiany uszczelniacze z filmiku ?

czy mogę prosić namiary ,lub zna stronę gdzie mogę to zakupic ? pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak muszę mieć oryginalne części to ja kupuję w BMW Sikora ( Bielsko-Biała ) http://www.bmw-sikor...takt/dane_firmy

:) dziękuję

a jeśli nie muszę mieć orginalnych to gdzie mogę szukać ?

Edytowane przez DARIUSZ243

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) dziękuję

a jeśli nie muszę mieć orginalnych to gdzie mogę szukać ?

Ciepła niedziela to trudny czas dla chłopaków - nie siedzą przed komputerem ;) - może wieczorkiem coś więcej dorzucą - gdzie, co i jak ...

Z nieoryginalną ośką będzie raczej ciężko ( chyba ) - wymiana samych uszczelniaczy może być rozwiązaniem częściowym, ale jak się jeździ koło komina a kasy brak to lepiej wymienić same uszczelniacze, niż nie zrobić nic (chyba) - wszystko zależy w jakim stanie to wszystko jest, a to można ocenić właściwie tylko w realu ;)

W skład uszczelnienia pompy / oski wchodzą 2 simeringi - do GS'a to 10x26x7 ( ja płaciłem 2x 2,44.- PLN - cena detaliczna może być wyższa! ) Przypuszczam, że do F będzie to samo - trzeba sprawdzić ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to można ocenić właściwie tylko w realu ;)

W skład uszczelnienia pompy / oski wchodzą 2 simeringi - do GS'a to 10x26x7 ( ja płaciłem 2x 2,44.- PLN - cena detaliczna może być wyższa! ) Przypuszczam, że do F będzie to samo - trzeba sprawdzić ;)

Jak sam napisałeś najlepiej ocenic w realu w jakim stanie jest wszystko ,więc jak tam zajżę będę wiedział dokładnie w jakim stanie jest ośka dzięki za wymiar ale co prawda sam nie jesteś pewien ? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...sam nie jesteś pewien ?

Com napisał napisałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×