Skocz do zawartości
MeJustine

serwisowa ustawka czyli grzebanie w gs przy kaszance wlasnej roboty

Recommended Posts

no...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to gratulki :) magiczny wiek przekroczony. Teraz już będzie tylko lepiej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fiu fiu fiu..

będziesz się nadawał na jazdę dzisiaj??

bo wiesz.. poświętowaniu podobno wzrok mogą przesłaniac te małe świństwa...

no jak się nazywają te małe cholery..

no...

tee....

aaa już wiem..

promile...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tablice rej to ja osobiscie przykrecalam ;)

Justa, przecież nie umniejszam Twojego wkładu pracy :-D widzisz, tak sprawnie zakręciłem, że nawet nie zauważyłaś :D :D - moja (Twoja) śrubka była na początku rozbierania motka, a Ty dokończyłaś dzieła w finale :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, ale jak to robisz?

Widzisz, tego też muszę nauczyć się od Ciebie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O widzę Marycha że o Tczew zahaczyłeś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnie 2 fotki zrobiłem na bulwarze nadwiślańskim w Tczewie.

1. przystań - restauracja

2. widok na najdłuższy onegdaj most w Europie (konstrukcja nitowa).

Jeśli będziecie mieli okazję, proponuję zajechać - bardzo sympatyczne miejsce :)

A samochodzik wydawał super dźwięki :D - takie połączenie pralki Frani i ciągnika :mrgreen: jakaś samoróbka bo spawy na 1cm, ale bardzo sympatycznie wyglądał, no i miał powodzenie - migiem ustawiła się kolejka do robienia fotek :)

Edytowane przez marycha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maryś kilkasz prawym na fotke w picasie rozwija się okienko klikasz lewym "kopiuj adres grafiki url" potem w poscie w którym piszesz na pasku zadań powyżej jest kwadracik taki jak najedziesz na niego to się pokaże napis grafika kilkasz to otwiera się okienko i wklejasz do tego okienka adres czyli ctrl+v i klikasz ok i gotowe, jak kilka grafk to po kolei jedziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek! Jak tyle śrubek powykręcałeś to może odkręciłeś ostatnią rzecz która jest jeszcze moja w bmce Justyny czyli uchwyt nawigacji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko każdy dorzucił swoje trzy grosze, nawet Daniel spojrzawszy okiem mentora stwierdził że może być.

Dzięki temu oku znakomicie poradził sobie ;-) z wymianą dętki w swojej-byłej Tenerze w okolicach Kłodzka :-D.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Jacek :) tak to jest, kiedy nie czyta się instrukcji i robi coś w ciemno :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo nasz Dakarowy to pracowity chlop jest. Az nie moze czlowiek patrzyc jak ciezko pracuje prezes naszego klubu Tecza. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justa, przecież nie umniejszam Twojego wkładu pracy :-D widzisz, tak sprawnie zakręciłem, że nawet nie zauważyłaś :D :D - moja (Twoja) śrubka była na początku rozbierania motka, a Ty dokończyłaś dzieła w finale :beer:

Parafrazując klasyka: prawdziwą, charakterną kobitę poznaje się po tym jak kończy...:D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ładne kolczyki :-D

DSC00137.JPG

Aleś zasadził Adminie. Konsumentka (kaszanki) ładna, a kolczyki jak korale...czerwone. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ładne kolczyki :-D

Aleś zasadził Adminie. Konsumentka (kaszanki) ładna, a kolczyki jak korale...czerwone. :D

Ale z Was wazeliniarze ;)

Wiadomo, że kolczyki są przepiękne, a właścicielka jest proporcjonalnie piękniejsza - żadna kaszanka :P

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ładnie Ci kompleksowo moto zdemolowali :D faceci za kaszankę zrobią wszystko :P - kto wpada do mnie na robienie bendixa? kaszanki nie umiem pichcić ale bro umiem przynieść ze sklepu, nocleg w garażu w zestawie :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aleś zasadził Adminie. Konsumentka (kaszanki) ładna, a kolczyki jak korale...czerwone. :D

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale z Was wazeliniarze ;)

Wiadomo, że kolczyki są przepiękne, a właścicielka jest proporcjonalnie piękniejsza - żadna kaszanka :P

Wazelina do kwadratu ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale z Was wazeliniarze ;)

Wiadomo, że kolczyki są przepiękne, a właścicielka jest proporcjonalnie piękniejsza - żadna kaszanka :P

Jarku, Św. leff kadzi, nie wazelinuje. :lol:

Wzruszyłem się fotosesją z grzebania przy MeJustinowym rumaku, bo tam paszczę Marychy znalazłem, a Marycha to pierwszy kolega z tego Forum, którego poznałem na żywo. :) Niestety w Polsce na własny użytek można mieć tylko niewielkie ilości marychy, ale to już jest offtop, więc kończę. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×