Skocz do zawartości
MeJustine

serwisowa ustawka czyli grzebanie w gs przy kaszance wlasnej roboty

Recommended Posts

chwile po 10 slysze warkot silnikow na mojej ulicy..jada! Elektrician, Marycha, Max i Mehow... przejechali no wiec biegne za nimi :)

pod garazem fota na dzien dobry i przyprowadzenie mojego diabelka z garazu sasiadki. no i sie zaczelo...rozebralismy sporo i wymienilismy sporo: olej silnikowy, olej w lagach, plyn chlodniczy i hamulcowy, lozyska glowki ramy, filtr oleju i powietrza, czyszczenie i dokopywanie sie do zaworow...ktore przy okazji musze wyregulowac :) potem czyszczenie lancucha i smarowanie.w miedzyczasie byla kaszanka, ktora moj ojciec dopiero co wyjal z garnka (wlasnej roboty);

na kaszanke zajechal dakarowy :] chwile posiedzial z nami, pojadl i pojechal dalej.

zakonczylismy po godzinie 18tej, herbatka u mnie w domu i pojechalismy sie polansowac po Emblongu ;)

dzieki chlopaki za fantastyczny dzien, do zobaczenia za jakies 2 tygodnie :]

fotki pod linkiem:

https://picasaweb.google.com/117306290797136834838/SerwisowaUstawkaWEmblongu?authkey=Gv1sRgCNbK5s_UxtWh6AE

Edytowane przez MeJustine
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Album nie bangla :(

Ile bym dał, żeby znów pośmigać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dżasta popraw dostęp do albumu w picasie bo zablokowany jest pdpd :sad:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo, Justyś do serwisówki błękitne wdzianko :-)

DSC00120.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serwis pełną parą chłopaki wzięli się za robotę po całości.

:beer:

Taaaa wzięli się .. Jacek zrobił (w stylu - jak się weźmiem to zrobisz..) :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taaaa wzięli się .. Jacek zrobił (w stylu - jak się weźmiem to zrobisz..) :lol: :beer:

ooo wypraszam sobie ;) wykrecalam srubki, przykrecalam i polerowalam plastiki, czyscilam felgi i umiescilam filtr powietrza :] no i dokarmialam Jacka zeby nie zaslabl...bo Mehow z Maxiem sa obrazeni na mieso i nie jedza :) no to mieli suchy chleb i ogorki...no i ciastka, paluszki...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maxiu pomagal przy zmianie plynu hamulcowego! i paru innych rzeczach ;) a michal obserowal ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ooo wypraszam sobie ;) wykrecalam srubki, przykrecalam i polerowalam plastiki, czyscilam felgi i umiescilam filtr powietrza :] no i dokarmialam Jacka zeby nie zaslabl...bo Mehow z Maxiem sa obrazeni na mieso i nie jedza :) no to mieli suchy chleb i ogorki...no i ciastka, paluszki...

fakt byłem tylko przelotem, wszystkiego nie widziałem. :lol: :beer: ale kaszana była super! 8-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie maszynowy tylko do łożysk tocznych, a co logan nie wiesz że smar z orzeszkow się robi no to chłopie dużo nauki przed tobą jeszcze :mrgreen: Edytowane przez elektrician
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko każdy dorzucił swoje trzy grosze, nawet Daniel spojrzawszy okiem mentora stwierdził że może być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tablice rej to ja osobiscie przykrecalam ;) i licznik rozebralam i zlozylam, nawet żadna czesc nie zostala :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak żadna nie została to się nie liczy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sorry. chciałem ,ale 40 urodziny zobowiązują, nawet nie próbowałem negocjacji, bo spaliły na panewce. Pozdrowienia dla całej ekipy!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twoje 40??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×