Skocz do zawartości

Recommended Posts

N91 nie mam możliwości obejrzeć,a ceny praktycznie takie jak za N104.

Jak ktoś szuka N104 to w Larsonie ostatnie sztuki,również N86.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla zainteresowanych w Motoakcesoria Gdańsk(pewnie też inne oddziały) mają w promocji szczękowego X-lite za ok 1200zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

N91 nie mam możliwości obejrzeć,a ceny praktycznie takie jak za N104.

Jak ktoś szuka N104 to w Larsonie ostatnie sztuki,również N86.

N91 powinien być tańszy o ok. 250zł. Może poczekaj już do zimy, wszystkie ceny spadną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamienilem n91 na n104, duzo wygodniejszy na moja wielka czache, lepiej sprawdz / porownaj zanim kupisz 91nke

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

N91 mój rozmiar już tylko w wersji EVO,najmarniej 900zł.

Siedziało mi w głowie,że N104 tak mi nie leżał na głowie jak N86.Pojechałem jeszcze raz i przymierzyłem L-kę.Zdziwienie,leży dobrze.Jeszcze spróbowałem N86 w rozmiarze L,ale ciasno aż oczy wyłaziły.Rozmiar rozmiarowi nierówny. N104 L-ka 2szt na magazynie,więc od razu wziąłem. Myślę,że dużo na zimę cena nie spadnie.

Na razie drażni mnie zapięcie,jest w takim miejscu że pasek dusi,ale to chyba urok szczękowców.Musi być luzno.

Druga sprawa,jak Wy to zakładacie,znaczy kaski? Bez kominiarki jak cie mogę,ale z założoną tragedia. Integrala jest za co złapać,a tu paski...?

Jak by chętny był to jakięś ostatnie sztuki zostały:

http://www.larsson.pl/index.php?c=od&t=nolan%20n104%20evo

Dziękuje Wszystkim za pomoc w zakupie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli że jak? Po tylu próbach kupiłeś kask który Cię wqurwia? :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noo...jak już go włożę to jest z górki. :P

To uważaj, bo z górki jest szybko, żebyś nie zaczął namiętnie pisać w dziale "żółte fotoradary" :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@DanielB a po co Ci w ogóle kask, spójrz jak to się dzieje w wielkim świecie:

de9fd47647fa7dfc43b3a729b73f3e03.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrz no,najpierw makaron na ucho na wija,wodę z mózgu robi,że szczękowca,że lepszy,na koszta naciąga..a potem po co ci w ogóle kask. :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki żarcik sytuacyjny :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak przy okazji..pinlock'a można demontować i montować z powrotem? Jakiś farfoch chyba w fabryce przy montażu się dostał.W niczym nie przeszkadza,ale ja go WIDZĘ! ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można... tak jak w poście kobietę, też można, tylko nie tłustą :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak przy okazji..pinlock'a można demontować i montować z powrotem? Jakiś farfoch chyba w fabryce przy montażu się dostał.W niczym nie przeszkadza,ale ja go WIDZĘ! ;)

Ja bym też go widział, i miałbym wy....lane, nie odklejałbym, oddałbym do reklamacji :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak włożysz kask to nic nie widać. Jak była naklejka na szybce to zasłaniała.Pewnie,że pojadę zareklamować,będzie okazja się przejechać :) ,ale pewnie zrobią to co ja bym zrobił w domu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie sie wstrzymałem z zakupem c3 pro bo chcę to pooglądać - jak jest zrobiony na bazie c3 basic to sobie odpuszczę , jak na c3 pro to kto wie /ma dwie anteny wbudowane .../ . daszek jest ściągany , tylko nie wiadomo jak wyglada w srodku - c3 basic jest tragiczny w porównaniu z moim c3 , mam nadzieję że nie przyoszczędzili na jakości wykonania i wkładkach ;-) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak włożysz kask to nic nie widać. Jak była naklejka na szybce to zasłaniała.Pewnie,że pojadę zareklamować,będzie okazja się przejechać :) ,ale pewnie zrobią to co ja bym zrobił w domu.

rozumie ze kupiłeś 104-ke, i od razu odkryłes dwa defekty tego kasku, zapięcie mnie też uwiera, jakoś nieszcześliwie zaprogramowali, ale do tego przywykniesz;) natomiast z pinlockiem są problemy, to chyba wynika z jego wielkości, ja swòj całkiem musiałem zdjąć bo poodklejała sie ta silikonowa uszczeleczka, podklejałem ją silikonem, bawiąc sie przez godzinę wykałaczką ;)

Niestety gwarancja nie obejmuje pinlocka, możesz go delikatnie zdjąć ale jak zostanie ci ta uszczeleczka od pinlocka na szybie kasku to bedziesz miał problem, najlepiej wcześniej przekręć te grzybki po bokach na szybie, one są od regulacji przylegania pinlocka do szyby, naprawde to ważna rzecz aby pòźniej dobrze je wyregulować bo pinlock może ci nie przylegac do szyby kasku i syf bedzie ci leciał miedzy pinlock a szybę, na internecie jest manual Nolana 104 w ktorą strone tymi grzybkami krecić aby dociągnąć lub zluzować docisk.

Ps. Raby od nas, pamietam ze zlotu w Leśnicy też uszczeleczke w 104 stracił.

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to czas zająć się ponownym kompletowaniem stroju :evil: . Wybrałem już, że chcę sobie kupić shoei hornet tylko są różne typy. Są jakieś DS, Adv i inne pierdoły, czym one się od siebie różnią, ktoś wie, używał i może coś polecić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko - tylko wygląda. Zauważ że to tylko C3 z dołożonymi dwoma plastikami - daszkiem i wlotem na szczęce. Sama szczęka jest niezmieniona, nie jest wydłużona, nie masz w tym faktu więcej miejsca, więcej "powietrza" co jest domeną kasków enduro. Wlot na szczęce jest dokładnie taki sam jak w C3, przycisk otwierania szczęki też, przynajmniej na zdjęciach wygląda na to że to po prostu C3 z dokładkami...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciu to nawet Sosnowiec ładnie wygląda. Poczekajmy aż się pojawi na rynku

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nokian ja?

Mam HJC

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×