Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ugniotłem trochę styropian i jest ok (problem z bolącą głową po jeździe znikł :-D). Dzięki za porady :beer:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy ktoś miał AGV AX8?
agv-ax8-evo-white-3.jpg
 


Ja nie

Ale mam Sharka Explorera i jestem zajebiście zadowolony :) !


Wysłano na Berdyczów...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, LosTerenos napisał:

Miałem i mam nadal.

Coś więcej? 

Dobrze, zle? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W większości dobrze, chwilami źle  :D

 

Przed tym kaskiem jeździłem tylko w crossowych z goglami, więc porównanie marne.

Na łbie leży bardzo dobrze, jest lekki. Widoczność bardzo dobra. Na temat głośności nie wypowiadam się, na pewno ciszej niż w crossowym  :default_wink: Najbardziej wkurzająca jest jazda w deszczu i jak jest wilgotno, mocno szybka paruje. Bardzo ważna sprawa przy zakupie - koniecznie trzeba sprawdzić czy przy otwieraniu/zamykaniu szyby uszczelka nie ociera o jej środkową, górną część. U mnie i kumpla tak było, po pewnym czasie na szybie pojawia się ślad.

Ogólnie jestem z niego zadowolony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14.09.2015 o 09:03, dakarowy napisał:

Wygląda na to, że to te same kaski, innych wad kasku nie znalazłem (no może poza rysowaniem się wewnętrznej części szybki i pinlocka, w górnej jej części, od gumy uszczelniającej, pisałem o tym chyba prędzej, teraz jest to bardziej widoczne, niby w niczym to nie przeszkadza, bo nie jest na wysokości wzroku, ale...) :roll:

Uważam, że za te pieniądze powinien być lepiej wykonany, w linkach co podałeś mają strasznie wysokie ceny, ja kupowałem za ok.1250 zł z przesyłką.

Jako, że obecnie jestem na etapie szukania szyby z pinlockiem (a właściwie samego pinlocka) do kasku Nexx xd.1 Vojager należy zaznaczyć (informacja ze sklepu Intermotors), że producent podobno zaprzestał produkcji tego kasku, w związku z tym nie ma możliwości zakupu (od producenta) pinlocka, sama szybę jeszcze mają, pinlocka już nie, taka trochę farsa :default_angry:

Widział kto gdzie może pinlocka do tego Nexx-a gdzieś w czeluściach internetu? ewentualnie jakby był komplet szyba z pinlockiem - zakupiłbym :default_icon_rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@dakarowy a szyba do tego kasku ma fabrycznie kołki na pinlock? Bo jeśli nie ma to można spróbować nabyć pinlock od innego kasku i samemu zamontować. Ja tak zrobiłem w moim kasku SECA, montując pinlock od LS2.

 

 

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minuty temu, KaeS napisał:

@dakarowy a szyba do tego kasku na fabrycznie kołki na pinlock?

A z tego co napisał Dakarowy nie wynika jasno, że trzeba pytać? :default_ph34r:

55 minut temu, dakarowy napisał:

Jako, że obecnie jestem na etapie szukania szyby z pinlockiem (a właściwie samego pinlocka) do kasku Nexx xd.1 Vojager należy zaznaczyć (informacja ze sklepu Intermotors), że producent podobno zaprzestał produkcji tego kasku, w związku z tym nie ma możliwości zakupu (od producenta) pinlocka, sama szybę jeszcze mają, pinlocka już nie, taka trochę farsa :default_angry:

Widział kto gdzie może pinlocka do tego Nexx-a gdzieś w czeluściach internetu? ewentualnie jakby był komplet szyba z pinlockiem - zakupiłbym :default_icon_rolleyes:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pawel napisał:

A Ty co taki pomocny?

Znowu leje ... depresja normalnie ogarnia mnie z każdej strony. Nie mam chęci na głupoty - więc została mi tylko powaga i odpowiedzialność za słowo pisane  ... :default_laugh:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, Jarek napisał:

Znowu leje ... depresja normalnie ogarnia mnie z każdej strony. Nie mam chęci na głupoty - więc została mi tylko powaga i odpowiedzialność za słowo pisane  ... :default_laugh:

Dla pocieszenia dodam że u mnie też leje :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daje Ci lajka, ale to mokre, zimne z nieba nie cieszy mnie wcale ... :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

idzie jesień, będzie padać  dwa razy w tygodniu, 

raz trzy dni, raz cztery :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

idzie jesień, będzie padać  dwa razy w tygodniu, 

raz trzy dni, raz cztery :default_cafe2:

Widzisz jaki dotyka mnie dramat do wiosny ... Tyle miesięcy bez spamu. Tyle miesięcy pomocnego merytorycznego pisania. Można się załamać. Sam widzisz ....  :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję ci Jarku, choć to nie ja zadałem pytanie. Pinlock przyda się i mnie bo kask fajny ale ma wadę - rysuje tegoż pinlocka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie nie ma czego braknąć bo te one szybki to albo za granicą, albo w motoakcesoriach (czyli też w bliżej nieokreślonej zagranicy, "czekaj może przyjdzie") są - mnie się tam nie pali, jeszcze coś przez niego widzę :D

Swoją drogą - ludzie to reklamowali i reklamacje uznawano... Może by tak rachunku poszukać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Arai Pro Shade - taka blenda na zwenątrz - może ktoś ma doświadczenia i chciałby napisać czy to się sprawdza?

pro shade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie jest pozbawione naj większej zalety, nie można jeździć z samą blenda bez szyby.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×