Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak myślicie jak z głośnością przy prędkościach szosowych?

A znacie coś takiego z blendą?

Miałem na czaszce 2 AGV'y- oba głośne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matrix, jeszcze są kredyty?

Kredyt jest jak grypa, nikt jej nie chciał każdy miał :D

Już widzę minę mojej drugiej połówki jak mówię że kupiłem kask na kredyt :)

Ogólnie zgadzam się, że u nas często ceny są przesadzone w porównaniu do niemieckich i to nie tylko w przypadku kasków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak to wuglada z gwarancja itp? Kask kupiony np w louis.de mozna reklamowac w PL czy tylko w DE?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już widzę minę mojej drugiej połówki jak mówię że kupiłem kask na kredyt :)

Ogólnie zgadzam się, że u nas często ceny są przesadzone w porównaniu do niemieckich i to nie tylko w przypadku kasków.

Pewnie powie to co moja, jak myślałem o kredycie na C3-kę:

Nie dość, że zakuty łeb, to jeszcze na raty :mrgreen:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety można reklamować tylko w DE

chociaż kto cię spyta o rachunek jak pojedziesz na regulacje do jakiegoś sklepu typu moto-akcesoria ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj kupiłem za niecałe 500 zł w inter motors AGV 4SV. Jak dla mnie bajeczka. Jest cichy,lekki i wygląda solidnie. Cena też bardzo dobra. Łódzkie liberty motors zmienia siedzibę i jest niezła wyprz :mrgreen:

1973034474.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez karolsieradz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzis mialem na glowie Shoei QWest i Schuberth C3. Oba fajne, oba drogie, oba .... buuuhuhuh :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety można reklamować tylko w DE

chociaż kto cię spyta o rachunek jak pojedziesz na regulacje do jakiegoś sklepu typu moto-akcesoria ;-)

A co sie wlasciwie reguluje ? ;)

Mam juz 7 stow na kask. Mysle, ze dobije do 1000 i zaczne sie rozgladać.

Musze jeszcze pomyslec nad najważniejszym - szczęka czy integral.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z czasem dokręcą ci śrubki, przesmarują uszczelki wymienią czasem co nieco i takie tam duperele

serwis Shoei bardzo sprawnie działa w Polsce

no i sporo dostajesz w pudełku

Edytowane przez Marcin N72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro robie wyprawe zapoznawczą. Będę szukał czegoś do 800zł, ewentualnie dopłata do 1000zł. Więcej nie chcę wydać - chce miec fundusze jeszcze na lepsze buty i strój ;)

Ciekawe co z tego wyjdzie :)

Hmm

http://allegro.pl/kask-shoei-qwest-czarny-s-wyprzedaz-i2008917976.html

Edytowane przez Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojeździłem, pomierzyłem i głupi jestem z tego wszystkiego. Generalnie podjąłem decyzję, że nie wydam więcej jak 899 zł chyba, ze trafi sie naprawde jakas okazja z wielką przeceną.

Szczęki odpuściłem - miałbym okazję kupić Multiteca za 1300 ale to i tak za drogo, na C3 nawet nie patrzę :)

Tańsze szczęki - nie chcę ryzykować. Co prawda HJC IS Max fajnie wychodzi w testach itp ale 1800g na głowie to już trochę jest.

Kieruję się chyba w kierunku Nolan N85 albo Caberga V2R. Caberg przymierzony - S siedzi tak akurat. Nolan będzie mierzony jutro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na głowie nie oszczędzaj. Kup bezpieczny, wygodny i za maksymalną kwotę jaką masz. Lepiej kupić raz a dobrze. Ja to już przerabiałem. Chciałem oszczędności, wybierałem wersje "ekonomiczne", a potem i tak kupiłem to o czym myślałem na początku. Teraz wyznaję zasadę, że jestem za biedny żeby kupować kiepskie rzeczy.

Co do Multiteca, to nie jest zła opcja, jest naprawdę wygodny skoro moja Małżonka go przechwyciła. Ja sobie nie krzywduję, bo wobec powyższego "musiałem" kupić nowy, ale NA GŁOWIE NIE OSZCZĘDZAJ.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz jak to jest. "Mam np 8 stów, a to se doloze 100zl i mam juz lepszy. Ale moze jeszcze doloze i bede mial jeszcze lepszy. No to sobie zaczekam, dozbieram 3 stowki i bede mial super kask. Ale jeszcze doloze 2 stowy to bede mial kask kosmiczny. No to zbie..... kuźwa, sezon, a ja nie mam w czym jeździć!!"

Dlatego górna granica podciągnięta do 999zł.

I tyle ;p

Jade zaraz obadać Qwesta S ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

QWest S pasuje. Ale tam gdzie byl za 999 go nie ma ;(

Przymierzalem jeszcze dzis Scorpion Exo - rowniez fajny, rozmiar S pasuje.

Mysle, ze juz wystarczy przymiarek. Narbardziej mnie wkurzyl fakt, ze nigdzie nie dostanie sie od reki Nolana, a chcialem tez przymierzyc i ocenić. Na stronach internetowych wielki wybór a potem Dupa Jasia.

Czas obserwowac aukcje, moze cos fajnego sie znajdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tia, tylko najpierw musze gdzies nolana wsadzic na glowe zeby sie przekonac, czy dobrze S lezy. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4bikes - co jak co, ale Nolana, to chyba mają pełną rozmiarówkę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin, ja radziłbym ci tak jak mguzzi. Poczekaj chwilę, zagryź zęby i kup sobie lepszy garnek. Odłóż jeszcze kilka złotych i poceluj np. w Nolana N90. Cenowo jest ok. a wśród szczękowców jest chyba najlepszym garnkiem w swojej tej klasie. IMO jest o niebo lepszy niż Nolan 103.

N90 można kupić już od 900 zł. Najdroższe, jakie widziałem kosztują ok. 1150 zł.

Rozumiem, że masz ciśnienie, ale wierz mi, że warto poczekać, by kupić coś lepszego i bardziej komfortowego. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładna "Szuja" :)

Tylko szlag cię trafi, gdy co chwila będziesz musiał zdejmować (szczególnie w mieście). ;)

Cena niezła. Garnek super i do tego jeszcze biały i bez wzorków. Miód, malina, rewelacja. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Święty Leffie.

Kask taki piękny, okazyjnie kupiony, to sciągania go z głowy mej niegodnej unikać będę. Przeto powiadam ja Ci, że drogi i szosy długie i szerokie przemierzać będę, by cieszyć się własnościami kasku owego. ;)

Jak przyjdzie to się pochwalę ;D

Pasuje do kolorystyki motocykla, wiec coraz bardziej bede przypominał policyjny motocykl ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobry wybór jeśli szczęka nie była priorytetem

biały kolor docenisz w trasie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobry wybór jeśli szczęka nie była priorytetem

biały kolor docenisz w trasie

...w trasie i w lecie...i szacunek kierowców zyskasz i chętniej ci z drogi ustąpią. Żałuję, że mój garnek nie jest biały. Wtedy na Giselle wyglądałbym patriotycznie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×