Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zawsze mozesz okleic folią termoplastyczną :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze mozesz okleic folią termoplastyczną :)

Ale ten wpis, to nie w tym wątku. Wrzuć go do "Coś śmiesznego". :D :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz czas na zbiorke na stelaz i kufry a potem ciuchy porzadne, buty i koniec :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki koniec? :) to dopiero poczatek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biały kolor kasku jest w porzo - jest widoczny, nie nagrzewa się, a część kierowców na jego widok nieco odpuszcza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed świętami dostałem prezent od Luisa - bon z 15 % bonifikatą na zakupy pomiędzy 26 grudnia a 1 stycznia .Oprócz tego są spore obniżki posezonowe Pojechaliśmy więc z Tropicielką olookać co i jak . Tropicielka kupiła sobie zacne porcięta ( przecenione ze 159 € na 59 € ) a ja poniższy (tylko srebrny ) kask. do którego zakupiłem dodatkowo pinloka . Jazdy próbne wykonane . Wrażenia dość pozytywne . Mam porównanie do Alikowego Schuberta C2 ( taki był ? ) i kumpla Nolana N90 . Głośność porównywalna - nawet Nolan ciut głośniejszy Waga - biorąc do ręki czuć różnicę ( Nolan i Schubert lekko ponad 1600 gram a ten 1800 . Na głowie jak dla mnie nie do odróżnienia. Siła oporu powietrza jest dużo bardziej odczuwalna niż różnica masy. Przy ok 150 km/h wszystkie jednakowo głośne. Pojeżdziłem dobrze ponad godzinę i żadnych negatywnych objawów . Pinlok w taką pogodę jak teraz bezceny . Łączność z telefonem - można przy 120 km/h spokojnie rozmawiać a i dzwoniący nie ma problemów ze zrozumieniem tego co mówię . Na amerykańskim rynku znany jako Zeus 3000 .

i-probiker-kask-szczekowy-kx4-z-link-czarny-metalik.jpg

Edytowane przez komir

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ojcu kupilem w pazdzierniku taki kask w kolorze bialym. Jest bardzo zadowolony. Wersja bez systemu komunikacji. Cenowo wyszlo OK ale bez szalu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szuja juz u mnie. DD opanowalem bez najmniejszego kłopotu. Teraz zostało pinlocka zalożyc i czekać na wiosnę. Mam jeszcze do niego kołnierz wyciszający. Myślę dokupić jeszcze osłonę pod brodę dla pełnego komfortu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fotke wrzuc w bojowym wdzianku i bialym kaszkiecie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już leca ciś ta moja łeb w te biołe pieruństwo ;) Poczekej jak bydzie pogoda to sie jako fotka cyknie z lotanio. Terozki je zima a gupka ze siebie robic nie byda żeby sie w antryju oblekać i seblekać chwila późnij ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u nas mówi się antrejka , a nie antryj, ale brzmi podobnie i oznacza chyba to samo. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak to je to miejsce w halupie kaj ściągosz ancug i mycka ostawiosz wisieć nim wleziesz do dom to bydzie to samo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mycke a może mocher :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak to je to miejsce w halupie kaj ściągosz ancug i mycka ostawiosz wisieć nim wleziesz do dom to bydzie to samo ;)

To samo. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialoby to sens jakby polaczyc z motocyklowymi swiatelkami ;)

Moze jutro wrzuce jakas fotke. Z pracy dosc wczesnie wracam, mam chwile czasu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zdążyłem moto wyciągnąć na drogę, więc tylko z garażu. Nawet pasuja do siebie ;)imag00531484327.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale brzydki ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PANIE I PANOWIE, promocja Schubertha:

Trzeba zarejestrować kask na stronie Schubertha i jeżeli w ciągu 3 lat będziecie mieli jakiś wypadek, to gwarantują nam sprzedaż nowego identycznego za 1/3 ceny :-)

http://www.schuberth.com/en/motorcycle/service/mobility-program.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PANIE I PANOWIE, promocja Schubertha:

Trzeba zarejestrować kask na stronie Schubertha i jeżeli w ciągu 3 lat będziecie mieli jakiś wypadek, to gwarantują nam sprzedaż nowego identycznego za 1/3 ceny :-)

http://www.schuberth...ty-program.html

Dobrze nam życzysz nie ma co… :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×