Skocz do zawartości
tomasz0803

Gniazdo zapalniczki i wył. świateł awaryjnych.

Recommended Posts

no jest to jakieś rozwiązanie :-D, jakby jeszcze to jakoś ładnie wykończyć, to było by super. Zwłaszcza te włączniki od spodu, żeby łączek nie było widać i było hermetyczne :-)

Proponowałbym jednak z grubszej plexi, bo taka cienka jak na focie może się w czasie jazdy złamać ;-)

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zamiast plexy laminat g10 - jak masz ochote to walnij jakis rysunek w cad albo cos i spróbuję Ci zalatwic wyciecie takiegos czegoś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jeszcze kawałek grubej pleksi, 8 czy 10mm, nie pamiętam dokładnie.

Jak się złamie czy coś to pomyślimy dalej..

Gniazdo dostałem od wujka, ponoć z nowego audi a6 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak sobie tak o estetyce marudzimy to może zamiast tych śrubek tzw. PlusMinus dasz jakieś ładne imbusy z łbem obłym z nierdzewki?

ruba-stalowa-gr4mm-na-imbus.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty wiesz ile one kosztują!? :mrgreen:

Szykowne są.. :)

A tak na prowda to cza cos innego tam styrczyć. Mosz recht, te som take roztomańte i nie wyglondajom fajnie.

Zakręciłem to w sobotę i tak zostało. Na pewno je zmienię! Nie zauważyłem nawet tego, że źle przykręciłem jedną stronę. Wczoraj był taki dzień.. hm, jak by to powiedzieć? Nie chodzi o to, że alkohol czy coś.. bo ja niepijący jestem. Może w ten sposób, od samego rana myślami byłem już gdzie indziej.. :)

Po prawej stronie będą się załączać światła awaryjne, a po lewej? Po lewej lodówka, w lodówce będą zimne.. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ze maks. 1 PLN ;) dzięki za browar. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik podał Ci cenę za wszystkie na zdjęciu :-D

w Castoramie znajdziesz na sztuki :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie, jak to było z awaryjnymi? w modelu GSa do 2004 niema, a czy da się zrobić tym przerywaczu? dobrze mi się wydaje że w 2sparku po 2004 awaryjki są? inny przerywacz ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie, jak to było z awaryjnymi? w modelu GSa do 2004 niema, a czy da się zrobić tym przerywaczu? dobrze mi się wydaje że w 2sparku po 2004 awaryjki są? inny przerywacz ?

Jeśli są to nie w każdym. Co do reszty to niech się wypowie jakiś general elektryk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

awaryjki w GS-ach były jako opcja :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale grzebał ktoś w przerywaczu? da się zrobić sobie te awaryjki czy trzeba inny przerywacz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No plexi to najgorsze badziewie do tych zastosowań. To musi pękać. Od drgań i naprężeń na wszystkich otworach. Lepszy będzie poliwęglan. A jeszcze lepiej blacha np. Aluminiowa ale nie za cienka :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam już nową koncepcję.. :D

co to będzie okaże się niebawem.. heh, konstruktor jak z koziej pity rajzen tasza :shock: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w "moim" byłym Dakarze, z 2004 roku w miejscu awaryjnych była orginalna zaślepka, więc chyba akcesoryjnie można coś takiego tam zamontować Ja miałem w tym miejscu przełącznik do halogenów-co nawiasem mówiąc, nie było najszczęśliwszym umiejscowieniem. Co do przerywacza, to już elektrycy forumowi niech się wypowiedzą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20d9fd6e63.JPG

e6f34c8744.JPG

2d0398f90a.JPG

a22ca08e14.JPG

Można??? :D :D

I co Wy na to? Gdzie by się nie było, to kawy można dla wszystkich narobić... :mrgreen:

Przy okazji pozdrawiam wszystkich tych, którzy piją tą czarną miksturę :drinkbeer:

W końcu udało mi się pospinać do kupy całą elektrykę!

Edytowane przez tomasz0803

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tak zostanie.. :)

5619d86a46.JPG

Moim zdaniem duzo lepiej niz poprzednio. Ja jestem na etapie usuwania wszystkich extrasow z kierownicy bo zaczyna mi to goldasa juz przypominac. Mam miedzy innymi uchwyt na GPS, gniazdo zapalniczki i miernik temperatury/napiecia. Wszystko to zamierzam przerzucic nad zegary dorabiajac odpowiedni stelaz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniej więcej o coś takiego Ci chodzi? Motek złapany w Bielsku Białej na targach energetycznych. Napatrzeć się nie umiałem!

6ce3454afe.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniej więcej o coś takiego Ci chodzi? Motek złapany w Bielsku Białej na targach energetycznych. Napatrzeć się nie umiałem!

No wlasnie cos w tym stylu. Tam powiesze wiekszosc rzeczy zaczynajac od GPSa. Uchwyt bede mial za jakies 2 dni. Jak opracuje calosc to wrzuce rezultaty. Nie obedzie sie chyba bez spawania. Szybe tez bede chcial bardziej wyprostowac (pochylenie). Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×