Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Forumowiczów,

Dostałam małą zjebkę za niedopatrzenie za które przepraszam... Także poprawiam się już szybko. Mam w sumie 19 lat jestem przedstawicielką płci pięknej. Motocyklami zafascynował mnie mój były chłopak, który dał się przejechać parę lat temu na Hondzie Hornet. Więc gdy tylko natrafiła się możliwość zrobienia papierka skorzystałam. Prawko mam całkiem od niedawna, styczność z motocyklami jednak dłużej, bo nie raz ani nie dwa śmigało się gdzieś na wiejskich drogach z kolegami różnymi maszynami. Na forum zapisałam się bo chciałabym się dowiedzieć wielu ciekawych informacji, być na bierząco w tym temacie, uzyskać jakiś porad odnośnie zakupu mojego pierwszego jednośladu itp. Myślę, że o mnie tyle. Jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie.

Pozdrawiam,

Asia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śliczne powitanko

Siemka i sorki za zjebkę ale jak bym to nie zrobił to ktoś inny na pewno

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

jak miło, że kolejne pokolenie dołącza do nas :mrgreen:

Nic się nie stało :) przyjmuję krytykę na klatę.

tak męsko :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

Sześć :beer:

jak miło, że kolejne pokolenie dołącza do nas :mrgreen:

tak męsko :-D

Ta ;) jeszcze trochę i nawet ja będę podchodził pod "starszyznę" :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano® Asieńkę. :D Kwiatek dla młodej niewiasty. @-;--

Jesteśchyba jedną z najmłodszych osób na Forum i bardzo dobrze, bo nam średnia wieku trochę spadnie, a jak wiadomo, statystyka rządzi światem. ;)

Śliczne powitanko

Siemka i sorki za zjebkę ale jak bym to nie zrobił to ktoś inny na pewno

Nikt inny by zjebki nie zrobił balerku, bo wszyscy przeczytali, że Asieńka ma 181 wzrostu, że uprawia sporty i ma trochę pary w rękach. Jak sądzisz, gdzie jest jej BYŁY chłopak? Ja myślę, że już w zaświatach. Znaczy się, musiał podskoczyć niewieście, a jej ręka drgnęła i...był chłop, i nie ma chłopa. :lol:

Szacun dla balera, bo okazał się twardy. ;) I jeszcze jeden kwiatek dla Asieńki @-;--

Edytowane przez leff
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lewa w górę!!

jako przedstawiciel płci z owłosionymi tyłkami (jak to nas określają na tym forum) - witam koleżankę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z 3city :)

Leffku, jednak coś masz z poza światami (ze świętością, to wątpię ;)) skoro o północy dajesz znać o sobie :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć dziewczyno, witaj w piękniejszej grupie na forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Trochę mnie zainteresował Twój wiek 19 lat - " w sumie 19 lat " - z jakich czynników wiekowych się składasz ;)

Nie przejmuj się wszystkim co tutaj napiszą - to bardzo różna i na ogół wesoła kompania - ja np. nie użył bym w stosunku do kobiety słowa "zjebka" ;), ale pewnie do przywitalni zaprosił.

Udanych zakupów i miłych wrażeń oraz doświadczeń podróżniczych życzę.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam z 3city :)

Leffku, jednak coś masz z poza światami (ze świętością, to wątpię ;)) skoro o północy dajesz znać o sobie :D

To nie pozaświaty, to metabolizm. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc Ci oddaje... ;)

ps. a ja jestem pozytywnie zaskoczony, faktem, iż nie ma fanatycznych zwolennikow pismiennej poprawnoci hyhyhy :mrgreen:

- good for you!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×