Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pozdrawiam z Krakowa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O kurczę jakie miłe powitanie! :) jestem w szoku Panowie! ;) wchodzę na forum a tu takie miłe słowa od was :D i kwiatki :D za co bardzo dziękuję :) z przyjemnością obniżę średnią wiekową, ale zawsze wychodziłam z założenia że ma się tyle lat na ile się czuje a nie tyle ile w dowodzie i metryczce urodzenia ;)

Powitano® Asieńkę. :D Kwiatek dla młodej niewiasty. @-;--

Jesteśchyba jedną z najmłodszych osób na Forum i bardzo dobrze, bo nam średnia wieku trochę spadnie, a jak wiadomo, statystyka rządzi światem. ;)

Nikt inny by zjebki nie zrobił balerku, bo wszyscy przeczytali, że Asieńka ma 181 wzrostu, że uprawia sporty i ma trochę pary w rękach. Jak sądzisz, gdzie jest jej BYŁY chłopak? Ja myślę, że już w zaświatach. Znaczy się, musiał podskoczyć niewieście, a jej ręka drgnęła i...był chłop, i nie ma chłopa. :lol:

Szacun dla balera, bo okazał się twardy. ;) I jeszcze jeden kwiatek dla Asieńki @-;--

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tego komentarza wyżej (bo nie zmieściło się wszytstko w jednym) to nie ma co się mnie bać :D mój BYŁY chłopak ma się świetnie i dalej śmiga na polskich "drogach" i żyjemy w przyjacioelskich stosunkach także chyba nie jestem taka straszna :D

Jeszcze raz dziękuję za mega przyjemne powitanie :) czytałam z uśmiechem na twarzy :)

Pozdrawiam,

Asia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc Ci oddaje... ;)

ps. a ja jestem pozytywnie zaskoczony, faktem, iż nie ma fanatycznych zwolennikow pismiennej poprawnoci hyhyhy :mrgreen:

- good for you!

A co na to Izolda, Tristanie? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...ale zawsze wychodziłam z założenia że ma się tyle lat na ile się czuje a nie tyle ile w dowodzie i metryczce urodzenia ;)

no to tutaj większość z nas jest w Twoim wieku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :beer:

... mój BYŁY chłopak ma się świetnie i dalej śmiga na polskich "drogach"

bryczka-konna-146-OBRAZKY.PL.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz dziękuję za mega przyjemne powitanie :) czytałam z uśmiechem na twarzy :)

Pozdrawiam,

Asia

Dzięki temu Forum, uśmiech jeszcze nie raz zagości na twojej twarzy Asieńko. ;)

A jakie sporty uprawiasz? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej chodziło mi o jednośladowiec chociaż dawno go nie widziałam i nie wiem czym obecnie jeździ. Patrząc po zdjęciu jednak prawdopodobnie bardzo się zmienił od ostatniego spotkania :D i bardzo dobrze że w moim wieku! mieć naście lat to super sprawa prawda? :D myślę że możecie się na ten temat wypowiedzieć :D jak to mówi mój przyjaciel "dorosnąć tylko po co?" ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trenuje łucznictwo :) można powiedzieć że zawodowo bo wiele wyjazdów miedzynarodowych, kadra polski i takie różne cuda na kiju :) a dla samej siebie to pełno :) biegam skacze gram w siatkówkę kosza :) kiedyś trenowałam piłke nożną ale skonczyło się kontuzja i teraz tylko od czasu do czasu niestety...

Mam nadzieje że nie po raz ostatni :) bd często i aktywnie uczestniczyła w rozmowach aby tak się nie stało :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieje że nie po raz ostatni :) bd często i aktywnie uczestniczyła w rozmowach aby tak się nie stało :)

wpadaj na zlot :-D

łucznictwo powiadasz... ;-)

maszyna-do-szycia-lucznik-drost-8.jpg

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wpadaj na zlot :-D

łucznictwo powiadasz... ;-)

robin-boob-2.jpg

Ja nie wiem co mam robić ..admin podniósł ilość lajków a mi i tak brakuje :lol: tez lubię od teraz łucznictwo :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lajki wychodzą za szybko!!! Uwielbiam łucznictwo. Od zawsze byłem zagorzałym fanem. :lol: A tutaj proszę Asieńka - najprawdziwsza współczesna Amazonka. Jeździ na 2oo i "szczela z uku". :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest akurat na zdjęciu łuk bloczkowy :) mój klasyczny różni się troszkę wizualnie ale mniej wiecej polega na tym samym :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to jest akurat na zdjęciu łuk bloczkowy :) mój klasyczny różni się troszkę wizualnie ale mniej wiecej polega na tym samym :D

Znaczy się oprzyrządowanie do łuku masz takie same? :mrgreen: :beer:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy się oprzyrządowanie do łuku masz takie same? :mrgreen: :beer:

Albo i lepsze :D Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lajki wychodzą za szybko!!! Uwielbiam łucznictwo. Od zawsze byłem zagorzałym fanem. :lol: A tutaj proszę Asieńka - najprawdziwsza współczesna Amazonka. Jeździ na 2oo i "szczela z uku". :D

dobrze że nie z d... :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobne :) klasyki różnią się od bloczków zarówno wyglądem jak i techniką strzału :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeżeli macie oczywiście na myśli oprzyrządowanie łuku :P

oczywiście :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeżeli macie oczywiście na myśli oprzyrządowanie łuku :P

taaak, taaak, oszywiście :mrgreen: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to cieszę się że mogłam zaspokoić Waszą ciekawość :)

I my sięcieszymy. Kupuj 2oo i przyjeżdżaj na Zlot w Bieszczady. Zabierz ze sobą łuk, to zapolujemy na misia. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×