Skocz do zawartości
mabesto

Szyba GIVI do F650GS 2002

Recommended Posts

taa, pewnie po pysku tak nie wieje bo moja oryginalna ma krzywiznę prosto w garnek i łeb urywa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta o ktorej pisze Paweł ma wysokość 41 cm , a Givi do nowego gs-a ma bodajże 43 cm . Kupiłem tą nową i przy tych 43 cm jest super ( mam wzrost 177 cm ) . I czy to wiele zmienia - w moim przypadku 43 cm zmienia wszystko .

Edytowane przez Dzin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..to tak na początku lepiej, pojeździsz trochę i dalej będzie wiało....

Do swojej 650 założyłem deflektor 17 cm i było super, jak nie przekraczałem 100 i nie wiało z boku....

Co do prawdziwej upierdliwości podczas długiej jazdy to nie kask i głowa ale ramiona i klata cierpią, bo jak już kurna wieje to zazwyczaj z boku..... Przelecisz 700 - 800 w jednym dniu na otwartej przestrzeni w wiaterku, zrozumiesz o czym piszę.......

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też tak myślałem, założe deflektor i będzie pięknie, dupa to nie w garnek wieje ale w tułów i szyje, powyżej 140 chce z siodła wysadzić! te oryginalne szyby BMW są do d....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkopię. Czy użytkował ktoś i mógłby porównać szybę z tematu (GIVI), np. tu http://www.defender.net.pl/product-pol-7337-Szyba-Givi-do-BMW-F650-GS-00-03.html i szyby Lostera http://allegro.pl/szyba-bmw-f650-01-03-turystyczna-producent-i2886186863.html?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

masz handbary? zapomnij o loster, ćwiczyłem temat, szyba poszła do piachu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz... A co zatem z GIVI, mieści się? Ew. jakieś inne propozycje warte rozważenia do singla?

masz handbary? zapomnij o loster, ćwiczyłem temat, szyba poszła do piachu

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Givi miałem, spokojnie mogę polecić ;-) jak zastosujesz te dystansy (chyba są w secie) będziesz zadowolony, niestety musiałem pokombinować jak podwyższałem kierę, ale się da ;-)

IMAG0194.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie dystansy masz na myśli? Muszę wiedzieć o co zapytać ;D

Givi miałem, spokojnie mogę polecić ;-) jak zastosujesz te dystansy (chyba są w secie) będziesz zadowolony, niestety musiałem pokombinować jak podwyższałem kierę, ale się da ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

B0004699.png?v=08102012

coś takiego jak 4 i 9, takie śmiszne gumeczki, ale śmiało możesz je kupić w Castoramie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×