Skocz do zawartości
rampus

[F650] Akcesoryjny filtr paliwa

Recommended Posts

mam to samo

to ten filterek nie jest fabryczny??

mam go odkąd posiadłem swoją "efcię" - czyli od miesiąca ;P i podobał mi się :P wiecie bezpieczeństwo i takie takie... :)

jednak ostatnio w niezabudowanym grzeję sobie ok 100 (jestem hardkorem) ... widzę w lusterku jakiś inny motek za mną płynie, jest fajnie... nagle zmuła i brak mocy i zgasło... zjazd na pobocze... gorycz, wstyd i rozpacz! :P (pierwsza myśl: "a trzebabyło odwiedzić bankomat - co ja zrobię na tej wiosce z piątakiem w portfelu" :P )

Po przełączeniu na RES - filtr się zapełnił (220 km od tankowania do pełna to za wczesnie na rezerwę - jak dla mnie!) ... gonię dalej, już ostrożniej! Później testowałem pozycję ON i dalej da się jeździć - czyli to nie była końcówka bryny - ale kapryśny filtr!! do usunięcia!!

miałem to samo kolego ,,poco zakładać taki filtr jak są dwie siatki?,po wywaleniu tego gadżetu moto odżyło...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak czlowiek to cale zycie sie uczy i wystarczylo 15 minut czytania zeby dowiedziec sie ze bez sensu zostawilem 16 zl w motoryzacyjnym :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę odświeżę. Mam ten sam problem z filtrem. Mógłby mi ktos podac dlugosc oryginalnego przewodu paliwowego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A średnicę znasz tego przewodu znasz? ;) Bo niezależnie od długości to 7,5 - o ile się domyślam do czego ten przewód .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Średnica była podawana na pierwszej stronie. Chciałem się tylko dowiedzieć ile kupić tego przewodu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile mnie pamięć na zawodzi to poniżej 0,5 metra, ale tego na milimetry się nie kupuje .... Jak Cię stać kup metr i po sprawie ...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Jarek krótkotrwała pochwała wzrokowa ;) 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie poznaje Jarka co sie dzieje ach to już nie jest to forum co kiedyś człowiek nawet "w ryj" już nie usłyszy :)


Wysłane z garażu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo Wy spamerzy to byście tylko spam tworzyli i ludziom misz masz w głowie robili, a to trzeba pomóc potrzebującemu bez zbędnych słów i jakiś głupich uwag o ryju. Musicie stać się jak ja ... wtedy nastanie ład, porządek i miłość oraz nadejdzie czas braterskich relacji opartych na wzajemnym szacunku :cafe4:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wodzu prowadz , na Kowno !!! :)


Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×