Skocz do zawartości
Gość ramires

Moje modyfikacje - nie bmw

Recommended Posts

Gość ramires

Witajcie

Od jakiegoś czasu przebranżowiłem się lekko z handlu (ten też pozostał) na laminaty pod motocykle.

Nie chcę tutaj pisać co robię itp a bardziej się pochwalić nowym wzorem owiewek.

Docelowo w planach oczywiście owiewki pod R1200/650 GS/A także teraz tylko modelka i chęci są potrzebne.

Tymczasem jeden z moich produktów :)

http://picasaweb.google.pl/cezary.korsi ... TGjpD3vwE#

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ramires Ty żyjesz :mrgreen:

hmm poważna produkcja - planujesz robić same custom shopy czy również kopiować oryginalne plastiki, tak żeby wprowadzić na rynek tańsze, alternatywne produkty ? a i co to za materiał ? w carbonach dalej robisz ?

właśnie skoro już jesteś to przypomniałem sobie pytanie w kwestii carbonu:

- to taki pancerny materiał podobno: czy jakby wykonać z niego osłonę pod silnik do 650GS kopie tej org aluminiowej, to mógłbym się bezpiecznie pozbyć tego ciężkiego gmola pod silnik i mieć pewność że ta osłona z carbonu nie polegnie na każdym głazie jak ta aluminiowa? jak się zachowuje taki carbon? odkształcić się nie odkształci, pęknie? wyrypie się dziura od zderzenia z głazem? ma to sens czy gmola nic nie zastąpi? :?

ps. Pozdrówki Ramires, miło się widzeć w sieci :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ramires, wystrugałbyś taką owiewkę jak z kompletu TT:

Tylko bez wyciętej dziury. Możnaby wpasować projektory HID i w końcu coś byłoby w nocy widać :lol:

A i kokpit możnaby wtedy przerobić.

To nie Ty handlowałeś wielofunkcyjnymi komputerami do moto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×