Skocz do zawartości
pietroAT

osłony - ramy pod stelaż

Recommended Posts

Wykonane by my Friend Marcin. Rury chroniące tył motocykla. Wygląda jak oryginał tyle, że mocno dojechane z obu stron dwoma mocnymi glebami. w obu przypadkach sprawdziły sie w 100% ani wydech ani katalizator ani plastiki nie ucierpiały. Jedna gleba przy 50km/h druga przy 100km/h.. szybciej już nie testowałem, bo by mi rąk zabrakło w tym życiu :) Stelaż dokręcany śrubami do standardowo dostępnych miejsc u naszych maszynek. Nie przymierzałem żadnych kufrów bocznych ale te na rolkach np pancerniki powinny pasować!! Cena materiałów niska, robocizna ?? nie wiem, dostałem je w prezencie :) Jak coś to można by zamówić u mojego funfla.

Oto kilka zdjęć:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łożesz ! chronić to na pewno chroni mega porządnie, ale waży z ponad 10kg chyba :shock: to ze stali 45ki ? :)

też mam kolegę spawacza i sporo by mi zrobił, ale nie umie rozwiązać jednej najważniejszej dla mnie kwestii - żeby to nic nie ważyło :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi będą kolidowały z gustownymi srebrnymi walizeczkami :)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to teraz mozesz wypozyczac moto na nauke jazdy :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę inne połączenie tej tylnej poprzeczki i można by do tego kuferki touratech Zega montować! Mam oryginalny stelaż i nie wygląda tak zgrabnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajne sa..ja bym chetnie zamowil... napisz wiecej co do ceny.... :drinkbeer: i ogolnie;-) no i jeszcze wazna kwestia. ja mam funduraka a nie gs :) pasowaly by???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fajne sa..ja bym chetnie zamowil... napisz wiecej co do ceny.... :drinkbeer: i ogolnie;-) no i jeszcze wazna kwestia. ja mam funduraka a nie gs :) pasowaly by???

Spytam sie kolegi czy by sie nie podjął. Jak tak to za ile. Pewnie bedzie potrzebował wymiary od Ciebie aby podpasowało wszystko, bo on to robi indywidualnie pod moto a nie hurtowo :) Model nie ma większego znaczenia. Nie wiem czy nie musiałbyś podjechać tu do 3miasta :) wybierasz sie może ?? :D zapraszam na obiad :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w wakacje na pewno bede ale jak trzeba bedzie to wpadne i na obiad :lol: A tak na serio to planuje campera przewietrzyc jak odbiore z zimowego przegladu.... nie widze wtedy problemu czemu nie na 3miasto nie ruszyc :twisted: a wymiary to podobne sa chyba jak i do gs. moze znajde gdzies rysunki techniczne od oryginalow.....bvylo by prosciej;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko popytam, funfel w morzu teraz poza zasięgiem, będe gadać :beer: z nim jak wróci :D

a jak zerkniesz na fotke Dakara na samej górze stronki po lewej to to wygląda jakby ktoś mi skopiował :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ten motocykl ma biale kierunki,nie wiesz gdzie moge takie dostac?

nie stety o niałe ciężko.. ale w salonach BMW i na alledrogo do znalezienia. ja juz z przodu mam pomarańczowe niestety bo jeden mi sie zagubił..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ric, ja kupiłem całe kierunki z przeźroczystymi szybkami. Jednak korpus jest koloru "carbonowego". Ewentualnie można przełożyć same szybki :lol: Sprawdzę w tym tygodniu ile kosztują w sklepie z częściami motocyklowymi, gdzie je kupowałem. Z tego co pamiętam ok 20-30 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kierunki z bialym szklem - strzalki - takie jak sa w XChallenge dostepne w Larssonie.

Cena niezbyt niska ok 50 PLN za sztuke - PN 1301767

Co dziwne wg strony klosz kierunkowskazu PN 1310423 jest drozszy od calosci - dziwne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro OK! Fajne masz te wyspawane stelaże :beer:

A te kierunki nie są jakoś bardzo łamliwe.

Czy jak się weźmie w rękę to w porządku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pietro OK! Fajne masz te wyspawane stelaże :beer:

A te kierunki nie są jakoś bardzo łamliwe.

Czy jak się weźmie w rękę to w porządku?

;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale czy to nie będzie trącało jakąś kawasaką

kawalsuka znaczy? :lol: nie no na styl 800 czy 1200 takie turbobajeranckie ledziki :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×