Skocz do zawartości
yuris76

WITAM

Recommended Posts

Witam wszystkich miłośników zmechanizowanych dwuśladów :)

Jestem szczęśliwym posiadaczem F650-tki i nie narzekam :)

Jestem z okolic Gorzowa WLKP. Mimo że przywitalnia to pierwszy dział na jaki wszedłem na tym forum to już widzę znajome zdjęcie kolegi MIKO na dakrze :) przelotnie poznaliśmy się na zlocie w Kłodzku gsf600-ką byłem :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witka z Torunia!

Miko - ten robot co depta motór? :):)

Miłej jazdy Panie Kolego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej witaj :) jaki ten moto-świat mały

ps. avatar wygląda groźnie, nie? ale Ty wiesz jak raczej żałośnie wyglądała sytuacja skutkującą tą pozycją dakara :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich miłośników zmechanizowanych dwuśladów :)

Jestem szczęśliwym posiadaczem F650-tki i nie narzekam :)

Jestem z okolic Gorzowa WLKP. Mimo że przywitalnia to pierwszy dział na jaki wszedłem na tym forum to już widzę znajome zdjęcie kolegi MIKO na dakrze :) przelotnie poznaliśmy się na zlocie w Kłodzku gsf600-ką byłem :beer:

Witaj :)

No nieźle, pojechałeś na zlot Afryki na gsf600, poznałeś MiKo i GSa kupiłeś :D

Tak trzymać :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, jak Znasz Miko to Otrzymasz od razu status "stały bywalec" :) .Miłego użytkowania forum!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj

znasz MiKO znasz wszystkich :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

To ja sie też podliże :) MiKo jest najlepsiejszym Adminem tego forum :beer: i bardzo go lubimy szczególnie, że obiecał nam założyć Shoutboxa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To ja sie też podliże :) MiKo jest najlepsiejszym Adminem tego forum

chyba największym spamerem na tym forum :mrgreen: a shoutbox bedzie jak Ramires odbierze maila bo mam problem z bazą... a Rami odbiera raz na.... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chyba największym spamerem na tym forum :mrgreen:

413 postów jak narazie zobowiązuje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SIEMANDURO!!

To ja sie też podliże :) MiKo jest najlepsiejszym Adminem tego forum :beer: i bardzo go lubimy szczególnie, że obiecał nam założyć Shoutboxa :)

kurcze nie chodziło mi o to żeby się podlizać :? MiKo pewnie i tak mnie nie pamięta :) zresztą ja też bardziej pamiętam moto i kombinezon kask niż samego MiKo!! ale to powinna być zrozumiała sytuacja w końcu tyle tam było moto!! tylu ludzi się poznało!! a poza tym on jechał offroad ja niestety ze wzghlędu na typ moto jakim przyjechałem to raczej onroad :roll:

Ale skoro twierdzicie że w ten sposób można zaplusować i jakieś korzyści z tego mieć, to ja też bardzo go lubie i uważam że super kolo z niego jest :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spam ! spam ! :twisted:

Yuris, jeśli byłeś wśród użytkowników tegoż tam stołu w momencie gdy "parkowałem" po powrocie z offu, to już moje domysły co do Twojej osoby zawężają się dość mocno :) powiem że Bandita nie pamiętam i co za tym idzie również jego właściciela w jego sąsiedztwie :?

Pozdrawiam i do następnego spotkania, może jakiegoś również w afrykańskich okolicznościach :)

ps. daj lepiej fotke swojej f650stki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i pozdrowionka ze Stargardu Szczec. To jest nas już bardzo blisko trzech!!!!!!! Swinoujście Stargard i Gorzów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×