Skocz do zawartości
Przem.ek

Sprzedam stelaż pod kufry + gmole f650gs nowe Motostel

Recommended Posts

Pilna sytuacja i muszę niestety pozbyć się nowych gmoli i stelaża Motostel , jeszcze nie montowane ! Wykonanie profeska , malowane proszkowo na czarno ,śruby w komplecie, zdjęcia wrzucę wkrótce . Cena 320zł za stelaż , 320zł za gmole

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzucisz jakies zdjecia tych gmoli?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pilna sytuacja i muszę niestety pozbyć się nowych gmoli i stelaża Motostel , jeszcze nie montowane ! Wykonanie profeska , malowane proszkowo na czarno ,śruby w komplecie, zdjęcia wrzucę wkrótce . Cena 320zł za stelaż , 320zł za gmole

Wrzuc foty - na stelaże jestem chętny wiec foty albo tu albo na priv i tam domówimy szczegóły. pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pod jakie to kufry pasuje ? Tylko Alu? Ale jakiego producenta. Bo coś mi się wydaje, że może być rzeźba.

Gmola to może ja przytule. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pod jakie to kufry pasuje ? Tylko Alu? Ale jakiego producenta. Bo coś mi się wydaje, że może być rzeźba.

Gmola to może ja przytule. :)

Pod wszystkie alu , każdego producenta , nie wiem czy wiesz ale kufry aluminiowe nie mają otworów mocujących i dopasowuje się je indywidualnie w zależności od stelaży .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie absolutnie , stelaż pod kufry jest nadal na sprzedaż ... było wielu zainteresowanych a potem echooooo :)

Dodam że stelaż jest naprawdę profi i mega solidny , pod 3 kufry razem z centralnym .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli to motostel to warto wydać te pieniądze. Tym bardziej, że terminy w motostelu aktualnie (info sprzed 5 dni od Bajera) na koniec czerwca. A cena stelaża pewnie choć trochę do negocjacji ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przem, gmole do mnie dotarły! Dzięki & pozdro

ps. po weekendzie zamontuje, ale już na pierwszy rzut oka, wyglądają bardzo solidnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przem, gmole do mnie dotarły! Dzięki & pozdro

ps. po weekendzie zamontuje, ale już na pierwszy rzut oka, wyglądają bardzo solidnie.

Fajnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamontowałem gmole. Powiem tak te gmole z motstel są idealnie dopasowane!!! Montowałem już w Dakarze, stelaże pod kufry...kląłem, korzystałem ze szlifierki kątowej, i dużego imadła... montowałem stelaż pod kufer centralny... podobnie, a te gmole przyłożyłem, dokręciłem i już...Wyglądają solidnie(obym nie miał okazji ich testować:)).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SW Motech do 950tki też były przyjemne w montażu. Dopasowane otworów cacy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa mocowania kufra Givi na bagażniku oferowanym wraz ze stelażem w tym ogłoszeniu?

Teraz mam zamontowane w taki sposób :jakWygladaCalyKufer.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba masz dobrze

Jest dobrze :) (nic nie skrzypi nie odpada itp;) )

po prostu zastanawiam sie czy jesli kupie stelaz pod kufry z tego ogloszenia to czy na tylnim bagazniku z tego zestawu bede mial jak zamontowac swój Givi...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×