Skocz do zawartości
milobass

Sprzedam części z rozbiórki z F650 GS 2002r

Recommended Posts

A co z tą osłoną łańcucha, ocalała?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chłopie nie sprzedawaj ! :) super trialówka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Jeszcze mam pytanie o ten silnik, w całości sprawny czy do rozbiórki?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Mam ochote na tą podstawke pod tylny kufer. Ja mam w tym miejscu bagażnik z rurek HEPCO@BECKER ale szukam tylnego kufra. Więc podstawe moge juz miec od Ciebie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarecki poka te rurki? będziesz chciał się ich pozbyc? ciężkie łone?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko jak uda mi się kupic tą podstawkę do kufra to chętnie pozbędę się tych rurek. Widac je na FOTKACH NASZYCH MASZYNEK gdzie na moim motorze przypięte jest coś tam właśnie na tym bagażniku. Nie mam teraz innych fotek ale na mojej PRZYWITALNI też coś tam wkleiłem. Pozdrowionka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

milobass a ten rozbiórkowy sprzęt to była wersja normal czy obniżona?

Możesz sprawdzić na tylnym amortyzatorze numer OEM czy jest 7 668 649 (wersja normalna) czy 7 668 653 (lejdis)?

Jeśli to była wersja normalna, to mam prośbę o sprawdzenie ile chromowanej rury w przednim widelcu widać między uszczelniaczem a dolną półka - u mnie jest to 17 cm przy odciążonym kole, ale to obniżane zawieszenie. Jakoś się nie zanosi, że znajdę przedni widelec od dakara, więc może jeśli ten przód jest parę cm wyższy to mnie poratuje bo strasznie mi się geometria skrętu zmieniła po podniesieniu samego tyłu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
amor mam ...49 numer

dzięki, czyli wersją normal. a ile chromu widać między uszczelniaczem a dolną półką na przednich lagach? bo w sumie to o to mi najbardziej chodzi żeby wymienić mój obniżany widelec na normalny jeśli jest o te 3 cm dłuższy chociaż.. O ile przedni widelec jest na sprzedaż of kors :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stacyjka sprzedana, zostało jeszcze:

kpl owiewek oprócz prawej lewej strony (atrapa zbiornika) , uchwyty dla pasażera

zawieszenie przód i tył (kompletne)

zbiornik, pompa paliwa,

stelaż tył (pod tyłek) i przód ( pod lampę i licznik )

silnik,osłona silnika, rozrusznik, regulator napięcia, wtrysk, filtr paliwa, ceka zapłonowa, zbiornik oleju

kierownica, klamki ,

licznik ( w milach)

układ hamulcowy przód i tył (nie mam już przewodu hamulcowego przód), tarcze, koło foniczne i czujnik tył (prędkościomierz i ABS)

instalacja elektryczna

felgi przód i tył

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

milo to napisz plis jakie to zawieszenie przednie jest wysokie - tak jak pisałem, interesuje mnie ile rury widać między uszczelniaczem i dolną półką przy nieobciążonym przodzie.. Może ktoś kto ma zwykłego nieobniżanego GSa może to sprawdzić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie było wcześniej odpowiedzi więc pytam jeszcze raz czy ta podstawa pod tylmy kufer jest jeszcze do sprzedania bo przydała by sie. Czekam na odpowiedz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potrzebuje klamke sprzedgla ale z regulacją i lewe przelączniki ( tam gdzie jest włącznik kierunków, włącznik sygnału i mruganie długimi. są jeszcze?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×