Skocz do zawartości
Marcin

Dwie trasy na południu kraju

Recommended Posts

Znam bardzo dobrze obie trasy , w tej drugiej rzeczywiście jest odcinek drogi o oznaczeniu 520 na którym można się poczuć jak w Szwajcarii. Jednocześnie równolegle albo prawie biegnie odcinek starej drogi przez przełęcz Beskid i Wychylowvke z muzeum kolejki leśnej , gdzie można poczuć klimat prawie off.

PozdrawiaM

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To takie klasyki.

Jakbyście jechali tędy na Zlot, to bym was zabrała ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klasyki dla wyjadaczy, dla mnie cos nowego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To takie klasyki.

Jakbyście jechali tędy na Zlot, to bym was zabrała ;)

:) Ano tak sobie myślę, aby się tamtędy wybrać. Kiedy chcesz startować z Bielsko-Białej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mygosia,to sobota realna?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

broń Boże!

Pracy nie zmieniam :)

Chodziło mi o to, że przed zlotem mam wolne od środy, czyli 13 czerwca - i wtedy mogę wyruszyć w Bieszczady :)

Cykli - na razie bez zmian, pracuję do 13 w sobotę. Balancera na razie nie mam wymienionego, ale na pętlę beskidzką bym się wybrałą z miłą chęcią :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W środę chciałbym wyruszyć z Gdańska, a w czwartek rano wystartować gdzieś spod Bielska-Białej.

Może do tego czasu jeszcze ktoś z 3city się zdecyduje i dołączy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariusz, tylko że w tym wątku dwa terminy się zapętliły. Ja piszę o najbliższym weekendzie, a Gosia o zlotowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tez myślem o najbliższym weekendzie, dlatego zapytałem czy MyGosia zwalnia sie z pracy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym się chętnie też wybrał na jakiś wypad po Beskidach jak co to mam zakwaterowanie w soli niedaleko Zwardonia . Domek spokojnie 6-8 osób na wypasie z kominkiem 3 sypialnie tylko klucze cze ba odebrać w bielsku-białej podaje adres jak ktoś zainteresowany:

http://turystyka.gratka.pl/noclegi/domki-letniskowe/ogloszenie/polska,domekwsolibeskidzywiecki200zlcaly,1257.html?kod_wyszukiwania=20c84cd939d7da28&s=1

Może tam pojadę ostatni weekend kwietnia ale to nie pewne jak co to napisze czy aktualne jak co:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedziele mógłbym do Was dołączyć jak poskładam wahacz, może jeszcze pepsi001 będzie czasowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się :)

Mam sentyment do tych słowackich okolic, często się tam jeździło ( jeszcze za korony :) ) - tylko puszką.

Góry, jeziora, skałki, jaskinie, gorące źródła, zamki - Super tereny.

Tam się aż prosi żeby zjechać na off.

Można np. natknąć się w lesie na "dzikie" gorące źródło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym się chętnie też wybrał na jakiś wypad po Beskidach jak co to mam zakwaterowanie w soli niedaleko Zwardonia . Domek spokojnie 6-8 osób na wypasie z kominkiem 3 sypialnie tylko klucze cze ba odebrać w bielsku-białej podaje adres jak ktoś zainteresowany:

http://turystyka.gra...cd939d7da28&s=1

Może tam pojadę ostatni weekend kwietnia ale to nie pewne jak co to napisze czy aktualne jak co:)

Niazła meta :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętajcie, że na Słowacji trzeba mieć komplet żarówek i apteczkę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie trzeba bo o ile wiem to pojazd do puszczony do ruchu w kraju UE musi spełniać wymagania z tego kraju a nie innego.

Czyli jeśli u nas apteczka nie jest wymagana to na Słowacji też nie, chyba :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj na pewno nie..

wjeżdżając do innego państwa Twoje auto musi spełniać wytyczne z kodeksu danego kraju -

a dopuszczenie do ruchu jest ważne we wszystkich krajach..

tyle że Twój pojazd może być dopuszczony do ruchu a mandat dostaniesz bo nie posiadasz wszystkich wymaganych prawem dodatków.

sytuacja podobna jak z kolcowanymi oponami w PL.

co z tego że w Norwegii można ich używac jak w PL jest zakaz..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie wyposażenia apteczek podobno w rosji czebna miec 2wie prezerwatywy :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ale pamiętacie jakie jaja były w Niemczech - wlepiali mandaty Polakom że czegoś tam w apteczce nie ma. I można było sie od tego spokojnie odwołać. Teraz już się nie czepiają.

Tak do końca nie wiem jak jest, ale zapasowe żarówki i apteczkę warto mieć :D

Odnośnie wyposażenia apteczek podobno w rosji czebna miec 2wie prezerwatywy :beer:

No bo prezerwatywy mogą być używane na milion różnych sposobów - również poza sferą seksualną ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariusz, tylko że w tym wątku dwa terminy się zapętliły. Ja piszę o najbliższym weekendzie, a Gosia o zlotowym.

Ja też o zlotowym :) ot tak, taki SP IV przez BB

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×