Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wymień świece ( najlepiej na dobre używane ) i odpal motek bez gazu!!! i bez ssania !!!

Jak kolega napisał . powinien zagadać bez ale ,co nie znaczy że następnie zaciągnij te ssanie .

Edytowane przez DARIUSZ243

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... powinien zagadać bez ale ,co nie znaczy że następnie zaciągnij te ssanie .

I w ten sposób słowa "następnie zaciągnij te ssanie" czynią całą operację dość niejasną.

To teraz trzeba precyzyjnie opisać co to znaczy; "następnie zaciągnij te ssanie" - kiedy, po jakim czasie, w jakich okolicznościach, jak przeprowadzić taką operację - pamiętając, że układ ssący jest zalany i prawdopodobnie dość mocno ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boro, nie wiesz kto jeszcze w Wodzisławiu ma Efkę.. kiedyś stał u nas w Raciborzu na stacji i się szykował do jazdy. Czarna z pomarańczową kanapą? Później kawałek odprowadził mnie do domu, leciał na Krzyżanowice.... Prześladują mnie te wasze tablice "SWD" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to jak? - jak z podłogi w garażu - podpalić:)

świece są zalane benzyna ?? jak usunąć benzynę z komory

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem 2 nowe świece i wyczysciłem te kable co do swiec ida , strasznie byly pordzewiałe . Moto pali na tyk ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem 2 nowe świece i wyczysciłem te kable co do swiec ida , strasznie byly pordzewiałe . Moto pali na tyk ;]

Wymień świece.....

Skąd ja to wiedziałem ??? ;)

Z tym, że to chyba jednak te kable były ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam mam problem z odpaleniem moto jest to bmw f650 z r 97 po zimie przy odpalaniu słychać cykanie ale rozrusznik kręci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam mam problem z odpaleniem moto jest to bmw f650 z r 97 po zimie przy odpalaniu słychać cykanie ale rozrusznik kręci

Pokaż mi swój wpis w przywitalni to się zobaczy co można napisać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łubu dubu łubudubu Admin szacun :lol:

odpuście już Długiemu ;) nie każdy musi biegle latać po forach, może on nie jest takim uzależnieńcem jak my :D szuka tylko pomocy, ja stawiam że to nie danek :lol:

witam wszystkich jestem posiadaczem moto bmw f650 r 1997 mam problem z odpalaniem . aku kupiłem nowy i przy odpalaniu słychać cykanie może ktoś mi pomóc?

- co to cykanie? rozrusznik kręci czy zupełna cisza i cykanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MiKo - co mam odpuścić - z Bielska jest ! - chcę chłopu pomóc i gonię za nim z wyciągniętą ręką - gdzie tylko mogę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatnio widziałem go na shoutcie :lol: ustalmy że tu mu pomagamy :D Ty Jarku możesz na mieście go ścignąć, może się jakiś faktów więcej o moto dowiesz :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może się jakiś faktów więcej o moto dowiesz :D

Fakt jest taki: w przywitalni nie był ! :lol: - dobra można usunąć o tej przywitalni :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

więc sprawa wygląda tak po zimie kupiłem nowy aku ale to nic nie dało przy odpalaniu słychać cykanie ale rozrusznik kręci

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

masz jakiekolwiek pojęcie o mechanice? sprawdź pompę paliwa... albo umów się z Jarkiem, my tu z forum wysyłamy motory do niego z Torunia, a Ty masz to niepowtarzalne szczęście mieć go posąsiedzku :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... albo umów się z Jarkiem, my tu z forum wysyłamy motory do niego z Torunia...

Nie tak od razu Panowie. Jak coś ma trafić do mnie to min. 2,3 warsztaty wcześniej musi zliczyć i inaczej się gubię :lol:

Może na początek BMW Sikora :lol: - chłopcy też dają radę, czasem gadamy o różnych takich - uczą się :lol:

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sikora w '97 to w bmw-pieluchach biegał :lol:

Jak coś ma trafić do mnie to min. 2,3 warsztaty wcześniej musi zliczyć

bo inaczej to nie ma co naprawiać :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z sikorą to był taki żart branżowy ;)

jesteś w stanie sam sprawdzić tą pompę?

... to pierwsza rzecz która mi przyszła do głowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miko = to najwyżej gaźniki .

Tylko dlaczego napisałem najwyżej skoro gaźniki są pośrodku m.w.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam mam problem z odpaleniem moto jest to bmw f650 z r 97 po zimie przy odpalaniu słychać cykanie ale rozrusznik kręci

Ale o co chodzi??

Rozrusznik kręci czy nie kręci??

Co to za cykanie??

Poza tym cykaniem to jest jakiś problem przy rozruchu??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem tak kiedyś robiłem sobie wszystko z jawom i mz w tym motocyklu zrobiłem sam uszczelko pod głowicom to z pompom sam chyba dam rade

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem tak kiedyś robiłem sobie wszystko z jawom i mz w tym motocyklu zrobiłem sam uszczelko pod głowicom to z pompom sam chyba dam rade

Niemartfsiem. S pompo nie musi se dawać rady. Ni mo jej u Ciebie w motku. To musi być jakiesik inny wihajster co cyko.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To na początek sprawdź kable WN, świece, czy paliwo dochodzi do gaźnika

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×