Skocz do zawartości
tejk

Wkładki zamków do Topcase BMW na jeden kluczyk ten od stacyjki.

Recommended Posts

Zachcialo sie 1200 to ma sie dylematy ;)

niema się dylematów, bo ma się aluminiowe kufry :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I ta wkur...jąca informacja w instrukcji montażu kufra "max speed 130km/h"! jak żyć? Jak żyć? :-D

A co Ci mieli napisać? 250 km/h w deszczu?

W DL też tak było napisane i to chyba we wszystkich trzech. Trzymały się żyd portfela nawet przy 180 km/h

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, z tym 130 kłamali :cool: , wytrzymały klejone domowym sposobem 210 na autostradzie całe 30 minut, więc nie jest źle! Ale to trochę hard core i...konieczność, a nie przyjemność z jazdy. Opisałem swoje wrażenia z eksploatacji kufrów żeby innym zaoszczędzić dylematów ;-). Jedyna ich zaleta, to regulacja objętości i...masa, ale to drugie to żaden argument dla mnie. Wydaje mi się, że po prostu metalowe kufry są może mniej estetyczne (jak komuś zależy na lansie) ale praktyczniejsze. I trwalsze.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gorzej jak przyziemisz. Plastik powertape'em jakoś posklejasz a alu jak się wypaczy to dupa zbita

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie jestem świeżo po akcji dostosowania wkładki zamka (kufer zakupiony z inny m kluczykiem), tak aby był obsługiwany przez jeden kluczyk, ten oryginalny od moto. 10 min roboty, koszt 0 PLN a w nagrodę zimne piwko. Pomocna była stronka: http://faq.f650.com/FAQs/SecurityFAQ.htm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasna cholera...

ma ktoś sprawdzony sposób na wyciągniecie wkładki zamka mocującego z topcase?

męczę się i męczę i dupa zbita. Kiedyś juz to robiłem i pamiętam że był problematyczny, dodatkowo zarzucanie błotem spod koła też nie ułatwia mu życia ale chyba mam coraz mniej cierpliwości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×