Skocz do zawartości
szyman

Prośba o sprawdzenie moto w Siedlcach

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś z Siedlec lub okolic mógłbym rzucić okiem na to moto:

http://otomoto.pl/suzuki-dl-dl-650-v-storm-M3077719.html

A może ktoś kojarzy tego handlarza ??

Nie chcę jechać w ciemno, a ze zdjęć wynika niewiele, w każdym razie zbyt mało żeby się decydować na dłuższą wycieczkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było juz o tym handlarzu... Ktoś z miejscowych nie miał o nim specjalnie dobrego mniemania.

Dlaczego nie umowisz sie na ogledziny tego z ADV od Koleżanki Marka M.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no jasne, tylko to moto jest z Gdyni... ja jestem z Krakowa ;)

Ogólnie logistycznie ciężko byłoby mi to rozegrać :)

Do Gdyni ode mnie jest ponad 600 km... a powiem szczerze, że dość mi się podoba ten sprzęt, tak ze zdjęć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

600 mówisz... no a pociągi jakieś jeżdżą do tej Gdyni z Grodu Kraka? Jak jej zależy to niech przyjedzie po Ciebie na dworzec, obejrzysz i najwyżej nie kupisz i będziesz 1 dzień w plecy.

Ja swojego motka kupiłem pod Tarnowem, skuter w Gdańsku a samochód w Bielsku.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko gitara, problem jest z czasem u mnie, praktycznie dopiero w długi weekend będę mógł się tam wybrać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak kocha to poczeka. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no jasne, tylko to moto jest z Gdyni... ja jestem z Krakowa ;)

Ogólnie logistycznie ciężko byłoby mi to rozegrać :)

Do Gdyni ode mnie jest ponad 600 km... a powiem szczerze, że dość mi się podoba ten sprzęt, tak ze zdjęć ;)

samolot i jazda ;) bywają promocje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szman jak chcesz to mogę podjechać do nich w niedzielę, pojadę sobie inną traską na działkę to zachaczę o tego handlarza. Jakieś fotki porobię ew. odezwij się czy jechać czy nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zagadaj ze Zwierzem on jest z siedlec albo okolic, już dokładnie nie pamiętam. W sumie to ja też mam do siedlec dokładnie 68km :-)

Edytowane przez Pawełłł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widzę że się szykuje zmasowany atak na handlarza :P

Jeśli nie sprawi Ci to problemu to chętnie skorzystam z Twojej pomocy. Szczegóły puściłem Ci na prv :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem widziałem i... no właśnie :)

Hamulce do wymiany tarcze są tak spier... jakby ktoś bez okładzin jeździł i z tyłu dodatkowo przegrzana (jak trzeba katować żeby się tarcza wyhabrowała? )

Akku również trzeba założyć wymianę bo rozładowane do zera totalnie.

Pozatym motek nie nosi śladów jakichś gleb czy innych przygód jak już odpalił to chodził ładnie. Oponki w bardzo dobrym stanie tak samo napęd wporządku.

Fasio który tym na miejscu zawiaduje przywitał mnie w buzzerze cały w błocie bo jak się okazało też śmiga na jakimś krosie po polach :P gadka z nim mętna i raczej nic się od niego nie dowiedziałem więcej ot taki handlarz ma to sprzeda ale więcej nic nie wie.

Teraz się zastanawiaj czy warto jechać czy nie? trzebaby stargować pare groszy na naprawki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za info, masz na zlocie u mnie browara, albo flaszeczkę czegoś mocniejszego ;) ...i tak jak mówisz, zastanowie się, bo w sumie pojawiło się kilka innych sztuk, więc zaczyna być w czym wybierać :D

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zagadaj ze Zwierzem on jest z siedlec albo okolic, już dokładnie nie pamiętam. W sumie to ja też mam do siedlec dokładnie 68km :-)

Szkoda że nie dałeś znać, ja miejscowy z miłą chęcią zawsze służę pomocą. Co do sprzedającego to typowy handlarz, trzeba być czujnym, nie oznacza to że sprzedaje tylko padliny, ma dość spory wybór maszyn.

Jak byś się decydował przyjechać to daj znać, nocleg, odbiór z PKP - pełen pakiet zapewniony :beer:

Jahoo - o której byłeś oglądać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy mógłbym mieć jeszcze jedną małą prośbę?? Czy ktoś z Wawy obejrzałby mi tego motka: http://otomoto.pl/suzuki-dl-650-v-strom-M3105596.html

W tej chwili stoi w centrali PZU przy al. Jana Pawła II...

Z tego co gadałem to sztuka jest dobrze doinwestowana a napisy da się łatwo ściągnąć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

samolot i jazda ;) bywają promocje

na promocje nie ma rady...ale...OLT Express z Kra do Gda 99pln i to cena sytarndardowa:) wiec nie zastanawiaj sie tylko leć 8-) na maj masz jeszcze za 149 wolne loty:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyman odbierz priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×