Skocz do zawartości
Koko

Kupię "plastik" (osłona) na tylnie koło f650

Recommended Posts

Witam. Kupię plastik znajdujący się nad tylnim kołem w motorze BMW F650ST. Z f650 powinien także pasować. Widziałem że w GSie także występuje ale nie jestem już pewien czy będzie pasował do mojego starego motorku :).

Wygląda on tak:

650%20plastik.jpg

mój email: karol19192 [malpa] o2.pl

gg: 937[krzak]303

(z adresu email malpa zamienic na @ a z gg usunąć znacznik [krzak] :D)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam na allegro jest dużo części tego typu ale z rozbieranych maszyn ,gdybyś chciał to wcześniej było by aktualne .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie przepatrzylem wczoraj całe allegro i niestety nie ma. Napisałem do kilku ludzi, którzy sprzedają dużo części do BMW f650 czy aby nie mają takiego plastika. Niestety jak na razie nikt nie odpisał :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cierpliwy bądź... Koko dżambo i do przodu :), to jest moje hasło, dobre nie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytałeś może u dealera? Czasem można się zdziwić i kupić nówkę taniej niż z alledrogo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koko dżambo i do przodu - dużo osób mi tak mówi z racji na moją ksywe ;D

Kupiłem motorek już bez tego plastiku, ciężko zauważyć że jest ułamany. Został ładnie wyszlifowany boszem przez pierwszego właściciela. Sam tego nie zauważyłem dopóki nie oglądnąłem zdjęć innych modeli. Jednak Chciał bym skompletować starą Ewke bo coraz mniej będzie takich oryginałów. :D.

U dealera nie pytałem nawet nie orientuję się aby w mojej oklicy taki był. Raz chciałem kupić uszczelkę do wydechu na stronie BMW to kosztowała ponad 100zł (taka zwykła gówniania mała uszczelka). Ostatecznie kupiłem jakąś do samochodu za 15zł i odpowiednio przyciąłem. Także zostałem zrażony do tego typu źródeł części :D.

No nic, gdyby komuś wpadła w ręce albo sprzedawał moto na części niech daje znać :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zrób sobie coś innego.. bez tego elementu Ewka też fajnie wygląda!

Zgadza się sam zdjąłem tą osłonę .wygląda bardziej agresywnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupowałem w boxer-parts wyszła mnie za nówkę sztukę cena taka jak chcieli za używkę na alledrogo.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany to może opchnąłbym swój. Zdjąłem go tydzien temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×