Skocz do zawartości
ZWIERZ

ENDURO BOJZ II - czyli "Byle jak, byle gdzie i byle co"

Recommended Posts

Zwierzu w bieliźnie?
Witam w krainie tygrysów

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pikny, taki męski, czarny i ociekający carbonem ... niech się dobrze sprawuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, xel napisał:

Jak tak, to gratulacje dla Radzia! Oby się bajanie odbyło, będzie można opić zakup!

Wytapatalkowane z magicznego pudełka
 

Na wszelki wypadek nastawiam:D.A tak poza tym to gratulacje.Piękny sprzęt.

Edytowane przez mirek2404
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiedziałem o tym ciut wcześniej także już gratulowałem ale tero oficjalnie przy ludziach
Niech się kolka kręcą i sąsiad zazdrości!
Zajebisty! Resized_20201107_111637.jpgResized_20201107_143054.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, Pawel napisał:

sąsiad zazdrości

Jaki tam sąsiad, on pewnie niemotocyklowy. Ja zazdroszczę! 

Edytowane przez KaeS
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie wierzyliśmy, gdy Radziu na zlocie mówił, że jeszcze w tym roku będzie miał nowy motocykl, choćby miał obrobić petardy drwalom w całym nadleśnictwie. No a tu proszę, jaka piękna maszyna! A i drwale pewnie zadowoleni.

  • Like 5
  • Haha 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"limita" panie kochany ale ten model do gablotki się nie nadaje więc i błota w sprayu też kupować nie musisz ;)

Niech cieszy, mądra maszyna taki Tiger .....no i znajomo wygląda :default_icon_mrgreen:

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś jak w gaciach latał u mnie po działkach to coś tam wspominał o jakimś tygrysie, tylko wtedy nie wiedziałem w jakim kontekście. Gratulacje!

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pjenkny

No to BAJANIE zaczynamy teraz w poniedziałek.... Do niedzieli...
Jak opijać to na całego

Niech się sprawuje!

Wysłane na Berdyczów...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Możemy zmontować kiedyś wylot na weekend do Białowieży. Można by połączyć z imprezami "Noc Kupały" bądź "Peretocze" obie zarąbiste, klimatyczne imprezy.

Czytając od początku z głębokim zaciekawieniem... @ZWIERZ czy propozycja jest nadal aktualna?
A jakby tak... w przyszłym roku..


Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aktualna
Wpisuje w grafik, wątek dodaje do obserwowanych, więc kiedy to, bo jedziem tam?

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, dakarowy napisał:

Wpisuje w grafik, wątek dodaje do obserwowanych, więc kiedy to, bo jedziem tam? emoji16.png

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
 

nie wiem... ale się dowiem...

 

na razie Bajanie muszę ogarnąć, bo się Łajzy upominają

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy mam już powiadomić Grzegorza aby nastawiał "zacior", czy jeszcze poczekać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przecież się nie popsuje. 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o to, że do tego wiosennego czasu ten akurat napój z gumijagód może nie doczekać swego pierwotnego przeznaczenia, niezależnie gdzie i przez kogo będzie przechowywany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nooooooo Zwierzu pogratulować!!!! Tera to już na pewno Cię nie dogonię :default_moto1:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratki Zwierzu UUUUUUUUUULALA  !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9.11.2020 o 07:49, Pawel napisał:

Wiedziałem o tym ciut wcześniej także już gratulowałem ale tero oficjalnie przy ludziach
Niech się kolka kręcą i sąsiad zazdrości! emoji3.png
Zajebisty! Resized_20201107_111637.jpgResized_20201107_143054.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

Maseczka pierwsza klasa jaki ludzki Zwierz... .. :default_laugh:

Taki piec to już nie przelewki.... :default_icon_beer:

Nie się turla... 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu teraz juz rozumiem dlaczego były te podchody z tym stelażem, witam w klubie i oczywiście GRATULACJE

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z czerwoną ramą są najszybsze :) ! Gratulacje ładna maszyna ! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Graty Zwierzu, niech Ci się równo koła kręcą :default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie da rady, mają różne średnice
Fizykla klasa 7



CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Dnia 7.05.2012 o 20:16, ZWIERZ napisał:

Dzień II - poniedzielnik

Ranek dnia poprzedniego zawsze jest wykładnikiem wieczoru wcześniejszego. Z zasady im trudniej wstać tym lepiej się bawiłeś wieczorem.

Nasi gospodarze pojechali do pracy, a my powolutku dochodzimy do siebie. Śniadanko (wcześniej przygotowane przez Janusza) - flaczki, stawia nas na nogi.

Jeszcze tylko małe dmuchanko z rana.....

100_7006.jpg

i możemy jechać, to jedziemy. Jezier dosiada dwucylindrowca, silnik rzędowy:

100_7007.jpg

żegnamy się z "Borysówką" i ruszamy w stronę Narwi

100_7010.jpg

po drodze odwiedzamy urokliwą cerkiew w Łosince, gdzie nasi gospodarze Agnieszka i Janusz powiedzieli sobie "TAK"

100_7013.jpg

100_7015.jpg

Przed Narwią(miasto) odbijamy w kierunku Rybak, gdzie nad brzegiem Narwi(rzeka) pozostawiamy nasze rącze maszyny i kładeczką dostajemy się na drugi brzeg do przeuroczej samotni "Ordynki"

100_7021.jpg

100_7024.jpg

100_7028.jpg

do samotni można również dojechać drogą szutrową od miejscowości o tej samej nazwie - Ordynki

100_7038.jpg

było coś dla ducha, teraz coś dla ciała - popas i to taki jak ZWIERZ lubi najbardziej

100_7035.jpg

i tu ujawnia się nasz Przemo któremu zaczęło się marzyć coś ciepłego, chociaż zupka. I od tego to momentu uzyskuje przydomek "Dziadziuś"

100_7033.jpg

pojedlim, pogadalim i ruszamy dalej na siagę w kierunku miejscowości Siemianówka (lasami tylko drogami wyznaczonymi ;-) )

100_7041.jpg

100_7039.jpg

z Siemianówki musimy dostać się na drugi brzeg zalewu Siemianowskiego do Cisówki. Najkrótsza droga to tory i most kolejowy przecinające zalew. Co tu będę "memłał wełnę", specjalnie po to tu przyjechaliśmy żeby się tym mostem przeprawiać. A więc ogień na tłoki

100_7044.jpg

wjechać na tory od strony Siemianówki było łatwo, ale zjechać po drugiej stronie było dużo gorzej. Tory znajdowały się na wysokim wybetonowanym nasypie. Ale my młodzi gniewni jakoś daliśmy rady.

100_7043.jpg

po trudach przeprawy kolejowej mały odpoczynek, a w tle słychać "zupki mi się chce"

100_7045.jpg

ruszamy dalej do Królowego Mostu, miejscowości znanej z filmu "U Pana Boga za piecem"

100_7048.jpg

niestety poza nazwą nic jej nie łączy z filmem, nie warte zawracania głowy.

Cerkiew w Królowym Moście

100_7050.jpg

dalej kierujemy się na Supraśl (bardzo fajna droga przez las), potem Krynki i do Kruszynian.

W Kruszynianach znajduje się meczet i cmentarz muzułmański. Jest to miejsce bardzo klimatyczne, godne polecenia.

100_7061.jpg

100_7064.jpg

100_7055.jpg

nasz przewodnik "Tatar" z krwi i kości, no może troszku wyrośnięty, ale za to przefantastyczny gawędziarz

100_7067.jpg

100_7074.jpg

100_7077.jpg

100_7078.jpg

cierpliwość Przemka zostaje wynagrodzona, udajemy się na tatarskie jadło

100_7066.jpg

jadło jak jadło, ale ceny słuszne. Najedzeni ruszamy dalej w stronę Bohonik, gdzie dla odmiany jest następny

meczet

100_7079.jpg100_7080.jpg

Noc depcze nam po piętach, trzeba się zorganizować. Dawid daje cynka że minął Grajewo, ustalamy spotkanie na 664 pod Augustowem. kto znajdzie dobre lokum na nocleg ten czeka na resztę. Lądujemy nad jeziorem Sajno. Za 2min. słychać a potem widać motonitę mknącego na swej nowej, lśniacej maszynie.

100_7083.jpg

rozbijamy obozowisko w pobliżu "młodzieży wszech...obecnej", co później okarze się bardzo przydatne

100_7084.jpg

opróżniamy "lodówki" i z Przemkiem lecimy po prowiant do picia

100_7087.jpg

po powrocie z prowiantem, kontynuujemy "zagospodarowanie przestrzeni"

zdjecia%2520mieszane-dom2010-2011%252C%2520knajpa%252C%2520majowka%2520honda2012%2520366%2520%25281%2529.JPG

My tu już sobie powolutku przechodzimy w stan "jak mi dobrze", a tu cóż za niespodzianka: przyjechali goście i to

jacy goście

zdjecia%2520mieszane-dom2010-2011%252C%2520knajpa%252C%2520majowka%2520honda2012%2520380.JPG

szybka sesja zdjęciowa, życzenia, pogaduszki iiii...... i nic, nasz chytry plan, że chociaż takie malutkie 0,5l weselnej nas obleci skończył się na przełknięciu śliny

zdjecia%2520mieszane-dom2010-2011%252C%2520knajpa%252C%2520majowka%2520honda2012%2520383.JPG słoneczko zachodzi, czas zacząć biesiadowanie

100_7088.jpg

100_7096.jpg

i to przydali się nasi młodociani sąsiedzi, od których odkupiliśmy 4-ro paczek browarka.

Rozmowy trwały długo w noc, były śpiewy , rozważania o życiu i śmierci, zaduma nad nicością (nic nam nie zostało alkoholu), dym zasnuł obozowisko, a sen zmożył nam oczy....

100_7095.jpg

100_7098.jpg

...... zapadła błoga cisza, przerywana od czasu do czasy POCIĄGIEM TEŻEWE bo nikt nie zwrócił uwagi, że 200m dalej jest linia kolejowa!

Fantastyczne tereny. Byłam tam kiedyś... Kruszyniany, Ordynki... I nawet ten sam "przewodnik Tatar z krwi i kości"... Dawne czasy. Pięknie czasy. 

Cudowne miejsca i ekstra wyprawa. 

Chyba czas wybrać się tam ponownie....

Fajnie, że trafiłam tu na tę relację.

Pozdro dla ciebie Zwierzu. I dzięki, że przypomniałeś mi że istnieją tak cudne miejsca.  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×