Skocz do zawartości
Jagna

Witam

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Czas przesiąść się z tyłu do przodu. Mam "wyjeżdżone" jakieś 40tys. na GS 1150 (i drugie tyle na innych beemkach) jako pasażerka a teraz przyszła pora na własne moto. Bardzo chciałabym nadal jeździć ze znaczkiem BMW. Mam (dosłownie) mały problem: 160 cm wzrostu. Czy jest szansa na F 650 GS? Jak najniżej da się obniżyć kanapę i zawieszenie? Czy to prawda, że modele od 2005 są nieco wyższe? Czy jest tu ktoś równie niski i daje rade?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Trochę Pań używa gs-ów więc myślę, że nie Będziesz mieć (przy niższej kanapie) problemów. Model z 2005, a właściwie z 2004 roku nie różni się w budowie nadwozia (jeżeli można tak powiedzieć :)) od modeli wcześniejszych, ma tylko małą zmianę w silniku (dwie świece). Modele od 2008 r. są o 3 cm wyższe ale to już właściwie inny motocykl.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

zdradź któż to przez te "40tyś na 1150" był "z przodu" - może się znamy z advrider.pl ? :mrgreen:

poradzimy coś z obniżaniem :) ja np posiadam obniżoną kanapę i myślę, tak sobie czasem, zamienić się na normalną, więc gdybyś miała akurat taki problem ... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj :)

zdradź któż to przez te "40tyś na 1150" był "z przodu" - może się znamy z advrider.pl ? :mrgreen:

poradzimy coś z obniżaniem :) ja np posiadam obniżoną kanapę i myślę, tak sobie czasem, zamienić się na normalną, więc gdybyś miała akurat taki problem ... :)

Dzięki! Na razie usiłuję zrobić 2 rzeczy na raz , czyli prawko w wersji express i coś nabyć, żeby nie stracić pierwszego od kilkunastu lat sezonu :)

Co do "tego z przodu" to był nim mój Mąż. Niestety nieodgadnione są plany Tego u góry (albo losu, jak kto woli)... i zostałam sama.

Raczej nie afiszowaliśmy się swoimi podróżami (zresztą strasznie ambitne nie były) ale trochę ich było. Ostatnio Andaluzja, przedtem Bałkany, Grecja, Alpy, Rumunia, Dania itp. Nasz prywatny dzienny rekord to trasa Belgrad - Zielona Góra (chyba ze 1300 km). No i nie chcę rezygnować z tego "hobby", ale muszę znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. W zasadzie od 2001 siedzę tylko na beemkach i fajnie, jakby tradycji stało się zadość...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj.

nie jesteś sama od teraz jesteś z nami. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raczej nie afiszowaliśmy się swoimi podróżami (zresztą strasznie ambitne nie były) ale trochę ich było. Ostatnio Andaluzja, przedtem Bałkany, Grecja, Alpy, Rumunia, Dania itp. Nasz prywatny dzienny rekord to trasa Belgrad - Zielona Góra (chyba ze 1300 km)

Miło Cię tu witać - masz duże doświadczenie w podróżach, myślę że często wielu z nas zapyta Cię o różne praktyczne wskazówki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miło Cię tu witać - masz duże doświadczenie w podróżach, myślę że często wielu z nas zapyta Cię o różne praktyczne wskazówki :)

Ja tam się za wielką podróżniczkę nie uważam, szczególnie jak się człowiek naczyta i naogląda innych :shock: .

A w ramach odpowiedzi na wszelkie pytania "podróżnicze": http://picasaweb.google.pl/a.gontaszewska

Dzięki za miłe słowa i trzymajcie kciuki za efekty mojego kursu :)

Aga

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, witam. Ja tam lubie bardzo Panie wiec tym bardziej witam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piękne zdjęcia. Troszke sie wzruszyłem. Witaj i 3maj sie ciepło.

Pozdrowienia z Torunia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz mogę przywitać się bardziej fachowo: już jako pełnoprawna motocyklistka (=zdałam na kat.A). Następny etap (mam nadzieję, że już pojutrze) to stać się dumną posiadaczką eFki. Pozdrowienia ze słonecznej Zielonej Góry!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje! :-D

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie powitać jeszcze jedną niewiastę na moto. Mam nadzieję, że się szybko poznamy. PZDR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje!!! :D przyjemnie słyszeć, że komuś się poszczęściło :) :( :)

dzięki ruchom na tym wątku, miałem okazję przejżeć Twoje fotki - w pięknych miejscach byłaś :D

oj chyba będzie o czym gaworzyć przy najbliższej okazji :D ...

BTW

miałaś okazję oglądac Meteory o zachodzie słońca??? :) - dwadzieścia lat temu, podczas podróży stopem do Grecji, miałem okazję spotykać tam watachy turystów na bicyclach. A jako, że postęp cywilizacji w naszym kraju w owym czasie był nieznaczny :) , a do tego młodym smarkiem byłem, tym bardziej scenka co i rusz opadała mi coraz niżej :shock:

Wtedy też obiecałem sobie, że będę kiedyś siedział pomiędzy dwoma kółkami i wrócę tam w jakiejś podróży...

Niedługo, może i ja będę szczęściarzem ze zdjęciem na platikowej wkładce :) i czas będzie zrealizować marzenia... Z chęcią skorzystam kiedyś z Twoich doświadczeń (na razie przede mną nauka latania :D )...

Jeśli kogoś będzie interesował objazd południem Europy w przyszłym sezonie.... :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i już mam :D

F 650 GS, 2004, 21 tys. czarna+ czerwone siedzenie. Wg starych wyjadaczy - stan idealny.

W innym wątku popytam się zaraz o obniżanie :D

A teraz trzeba nauczyć się jeździć, bo po kursie czuję się jeszcze mocno niepewnie :oops:

Do zobaczenia na trasie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No raczej się nie odważę lecieć 300 km mając przejechane 30h :D Zacznę od objeżdżania okolicznych wiosek :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście że nic na siłę, ale może ktoś z twoich okolic mógłby ciebie "poprowadzić" na zlot. To naprawdę dużo daje jak się jedzie z kimś doświadczonym na trasie. Oczywiście z kimś kto nie będzie szalał i się popisywał, tylko dyskretnie bezpiecznie prowadził. I czułabyś się pewniej i na zlocie byś była...Mimo wszystko, im nas więcej, tym fajniej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję zakupu. Jeżeli nie czujesz się na siłach to może faktycznie odpuść albo...przyjedź czym innym.Zapowiada sie fajne spotkanko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×