Skocz do zawartości
rPiotrek

KAT 690R

Recommended Posts

Moto nadal aktualne. Jeśli ktoś ma na nie ochote niech dzwoni 693 401 157

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po wczorajszych jazdach na KTM kupiłabym ale mnie nie stać :] jeszcze....

opowiadaj, opowiadaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

opowiadaj, opowiadaj

foty w odpowiednim dziale

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak mówiłam - nie kupuj Dakara, sprawdź KTMa, to "nie nie"

:>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TO JEST WĄTEK O SPRZEDAZY A NIE O DOBRYCH RADACH !!!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ojej - autor powinien być zadowolony, bo mu podbijamy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zachwalamy ktm no nie? ;)

mygoś - bo ja się bałam na niego wsiadać wcześniej. a przed głębokim piachem stanęłam na diable i wymownie spojrzałam na marcina. zsiadł, kazał jechac na ktm...no to pojechałam ;) mistrzostwo świata :] gdybym miala wybierać drugie moto do diabła, to ktm a nie xchallenge. ale ma kopa skubany ;) tylko na asfalcie jak na wibratorze heh :) - ale......coś za coś ;)

rewelacja :] ktm na kostkach przelatuje przez każdy piach, diabła opona ślizga się, a ten sobie pomyka jak po szuterku - ehhhhhh :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zachwalamy ktm no nie? ;)

mygoś - bo ja się bałam na niego wsiadać wcześniej. a przed głębokim piachem stanęłam na diable i wymownie spojrzałam na marcina. zsiadł, kazał jechac na ktm...no to pojechałam ;) mistrzostwo świata :] gdybym miala wybierać drugie moto do diabła, to ktm a nie xchallenge. ale ma kopa skubany ;) tylko na asfalcie jak na wibratorze heh :) - ale......coś za coś ;)

rewelacja :] ktm na kostkach przelatuje przez każdy piach, diabła opona ślizga się, a ten sobie pomyka jak po szuterku - ehhhhhh :D

Justyna to porównanie jak walka Dawida z Goliatem, nie dośc że Twój motocykl jest bardziej szosowo-turystyczny, to do tego KAT miał kostki (to na początek), troche źle wg mnie dobrane sprzety do porównań. :roll:

X-challenge jest z nich wszystkich wg mnie najbardziej uniwersalny.. dobrze że pominięty został tu wątek napraw, interwałów serwisowych, zaawansowanych ustawień zawieszeń i takie tam... to zupełnie inne motocykle ;)

Wg mnie każdy z nich jest najlepszy, do rzeczy do których został stworzony - każdy jest zajebisty!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel: ale tu reklamujemy ktm ;) więc omijamy częstotliwość psucia się tych moto.

napisałam: że jako drugi motocykl, bo nie wyobrażam sobie na tym jeździć w długie trasy

xchallenge - zgadzam się, najbardziej uniwesalny. ale jak off to wolałabym ktm (siedzenie, sprzęgło, moc) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justyś,

Moc w 690 możesz zmienić. Mały przełączniczek pod siedzeniem oferuje 3 ustawienia map sterujących silnikiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeździłaś na LC4 640 SC czyli Super Competition Pretora, prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie :) na odchudzonym 640adventure ;) (zmieniona kanapa, zdjęta szyba, mniejszy bak) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli de facto wersja enduro ;)

KTM%20640%20LC4%20%20Enduro%2005.jpg

zamiast

97900848.jpg

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×