Skocz do zawartości
Danny

planowanie podróży

Recommended Posts

Jak widać , jak kawa to możliwie najlepsza , a planuję takie coś

Witam w klubie... Bez piwa jakos jeszcze wytrzymam ale kawa musi byc zawsze :). Zapowiada sie ciekawie...

Jesli bedzie zakup grupowy to sie dopisuje w ciemno. Oczywiscie wersja tylko na kawe mielona. Swoja droga to bylby chyba pierwszy w historii forum motocyklowego zakup tego rodzaju urzadzenia :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam w klubie... Bez piwa jakos jeszcze wytrzymam ale kawa musi byc zawsze :). Zapowiada sie ciekawie...

Jesli bedzie zakup grupowy to sie dopisuje w ciemno. Oczywiscie wersja tylko na kawe mielona. Swoja droga to bylby chyba pierwszy w historii forum motocyklowego zakup tego rodzaju urzadzenia :)

i ostatni?

BEZ PIWA JAKOŚ WYTRZYMAM....?

Hmmmm.....

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i ostatni?

BEZ PIWA JAKOŚ WYTRZYMAM....?

Hmmmm.....

Jak opatentujesz mini browar wielkości tej kawiarki to biorę w ciemno ;)

Jest jeszcze model z kompresorkiem dla leniwych ;) Ciekawe czy grzeje też wodę?

Edytowane przez rampus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj chłopaki jedziecie po bandzie... i to gruubo.... :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- Dawaj na Gibraltar!

- Nie, zostanę. Muszę umyć ekspres :angry:

:D :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie zamierzam wielce "kucharzować" w podróży dlatego ten zestaw optimusa wydaje mi się optymalny.

jest mały, a dwie osoby napija się spokojnie herbaty czy zupki z tytki, wszystko ladnie mieści się w środku razem z kartuszem

też opieram się na kuchni lokalnej, lub suchym prowiancie, to ma być coś w razie W, gdy zimno i pada, wszytsko już zamknięte, a chciałoby się rozgrzać przewiane kości jakimś ciepłym napojem

namieszał mi ten jetboil i się zapaliłem ale to raczej przerost formy nad treścią w naszym przypadku, a jest w fajnej cenie jeden w 8a.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i ostatni?

BEZ PIWA JAKOŚ WYTRZYMAM....?

Hmmmm.....

Nie wiem co w tym takiego dziwnego... Ja nie musze wypijac codziennie kilku browarow na dobranoc i dobrze sie z tym czuje, natomiast jedna lub dwie kawy dziennie to norma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poobserwuję akcję "zakup grupowy" popijając aromatyczne espresso :)

Bez tego rano jak bez polizania łiskasa na dobranoc dzień nie jest udany ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako,że przed wypiciem kawy nie kontaktuję zbyt dobrze temat jest ciekawy.Cena tego cudeńka słona ale przy zakupie grupowym...kto wie.

A może ktoś testował toto:

esbit-coffee-maker-turystyczny-ekspres-cisnieniowy.373849.2.jpg

http://www.agito.pl/esbit-coffee-maker-turystyczny-ekspres-cisnieniowy-3783-432775.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=432775

Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taa a w

Jako,że przed wypiciem kawy nie kontaktuję zbyt dobrze temat jest ciekawy.Cena tego cudeńka słona ale przy zakupie grupowym...kto wie.

A może ktoś testował toto:

esbit-coffee-maker-turystyczny-ekspres-cisnieniowy.373849.2.jpg

http://www.agito.pl/..._content=432775

Taa i ten opis o brązowej piance . Już w opisie jest że to kocher do kawy i jeszcze za takie pieniądze. Na razie używam zwykłej kawiarki , tzn mam na wyjazdy taką błyszczącą na na wsi większą już bez polerki . Kawa z tego ujdzie jak nie ma czegoś lepszego pod ręką ,ale o ciśnieniu rzędu normalnego ekspresu można zapomnieć . A kawa to temperatura, ciśnienie i stopień zmielenia.

P1020638.JPG

a na pierwszej z brzegu pozycji w googlu podobnych do mojej wiele http://kocham-jesc.pl/c74,zaparzacz_do_kawy_/_kawiarki?gclid=CP6k5-b_0bQCFcpZ3godpFAAeQ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No toście sobie chłopaki podróż zaplanowali................. :lol: :beer:

P.S. Sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem co w tym takiego dziwnego... Ja nie musze wypijac codziennie kilku browarow na dobranoc i dobrze sie z tym czuje, natomiast jedna lub dwie kawy dziennie to norma.

Ci, którzy ze mną jeździli wiedzą coś niecoś o poświęceniu nieco miejsca w bagażu na sprzęt do kawy. Bez niego poranek jest do d. :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym do kawy dorzucil jakas dziewczyne, zeby wieczor nie byl do dupy....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bond myślisz, że dziewczyny aż się rwą do tego by Twój wieczór nie był do dupy? :P

Edytowane przez Bawarka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a potem przykuwam do lozka lub motoru, zeby nie uciekly :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wolę podać kawę do łóżka. ;) ale... de gustibus... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patent fajny, ale cena też fajna.

Na razie pozostanę przy zapałkach i gałązkach ;)

Cena sporo obnizona. Jakbym smigal tylko piechota po gorach to moze i by bylo warto. Za taka cene mozna sobie skompletowac ladny zestawik. Jesli sie nie myle to do srodka Jetboila wchodzi tylko kartusz 100g - dla mnie powazny minus. Do garnkow Optimus terra weekend he lub Primus litech trek kettle 1,0l wejda na pewno 230g a moze i 450g. Patrzac na ceny tych kartuszy przy wiekszym mozna sporo przyoszczedzic. Drugi minus to to ze naczynie waskie i puszke czy sloik ciezko bedzie wstawic. W zasadzie tylko do gotowania wody.

Jesli chodzi o zapalki i galazki to czasem po prostu szkoda czasu na takie pitolenie. Zanim na tym wode zagotujesz to Ci sie kawy odechce :)

Ps Sprobuj rozpalic ognisko w przedsionku namiotu i zagotowac wode jak rano pada deszcz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

on po prostu przeżuwa gałązki przy zapalonej zapałce ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ps Sprobuj rozpalic ognisko w przedsionku namiotu i zagotowac wode jak rano pada deszcz :)

Taki żarcik ;)

... zawsze pale ognisko w namiocie :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mieszkasz w Tipi? Chcesz o tym pogadać? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Następny namiot w abonamencie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×