Skocz do zawartości
willard

czujnik temp oleju

Recommended Posts

Widzialem kiedys taki fajny czujnik temp oleju i postanowilem nabyc do mojego dakara. Znalazlem ten:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1049418675

i mial pasowac do GS/GSD...

i dupa. nie pasuje. za dluga jest rurka czujnika - opiera sie o scianke zbiornika i nie mozna wkrecic kapsla. dziwne bo GS i GSD maja identyczne zbiorniki oleju. no coz, jaby cos to z tej aukcji nam nie pasuje.

jesli ktos z was ma taki to zmierzcie prosze dlugosc tej rurki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PASUJE DO APRILIA PEGASO 600 90-92R. 650 92-04R. TUAREG 600 88-91R. BMW F 650 97-03R. YAMAHA SR 500 79-92R. XT 500 76-89R. XT 550 82-83R. XT 600 84-98R. W SPRZEDAŻY POSIADAMY CZUJNIKI DO INNYCH MODELI MIĘDZY INNYMI BMW

z opisu wynika że to nie ta aukcja - czujnik do Fundurków a nie GSów - widocznie w F650 jest głębsza sucha miska :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak... tez do tego doszedlem jak mi sprzedawca w dowod poslal strone produecenta, a tam tylko F650 i ani slowa o F650GS. A F650 (funduro) ma czujnik wkrecany w rame...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak działa to cudo? może sie da upiłowac rurke? tam jakiś czujnik jest widoczny? , moża da sie przebudować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Termistor??

Termistor to element elektryczny więc czy ten termometr ma zasilanie?? baterie jakieś?

Wydaje mi się że to jest jednak mechanizm przekazujący zmiany kształtu termokurczliwego pręta wskazówkę.

Przepiłuj :lol: się zobaczy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

racja - termistor to takie ladne slowo, ze go przypadkowo uzylem. nie przepiluje go bo zwrocilem sprzedawcy (bez problemow - slowny czlowiek).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×