Skocz do zawartości
psajko

Kupię f650gs albo f650gs dakar

Recommended Posts

Cześć

Już jakiś czas temu zachorowałem na gs'a, ale jak na razie poruszam się Yamaszką YBR125. Chociaż jest to bardzo fajny sprzęcik do jazdy po mieście, to w związku z planami dalszych wypadów postanowiłem zainwestować w coś większego. Jestem zainteresowany rocznikami od 2000 do 2007, obowiązkowo z ABS'em. Jakbyście mieli jakieś informacje o ciekawych sprzętach, najlepiej w okolicy Warszawy to będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No za rok na wiosne chce sprzedawać moją maszyne za jakiej 10-11k i przesiąść sie na F800GS :) wszystko zależy ile po drodze głupot zrobie które pożrą mi moje oszczędzane pieniądze jak np teraz moja prywatna rehabilitacja ręki..

No i nie wiem co ze mną wtedy będzie.. Czy mnie MiKo nie wywali z forum za wyższą pojemność i nie każe www.f800gs.pl zakładać :) MiKo Wporzo gość jest i chyba mnie nie oddali z rodziny :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zostaniesz "honorowym dawcą informacji o f800gs" :) aż dziw że forum 800tki jescze nie powstało, puki co na advrider_pl się chłopaki użytkownicy roooooooozpisują, chwaląc, narzekając, kombinując co tu dokupić itd aż się czasem zastanawiam czy mają czas jeździć :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×