Skocz do zawartości
psajko

Witam

Recommended Posts

Witam wszystkich

Oczywiście rozpocząłem nie po kolei od postów w dziale kupię, ale mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone. Jak już tam napisałem, jak na razie jeżdzę czymś podobnym do motocykla tzn. yamaszce ybr125 i ze względu na planowane dalsze wycieczki chcę się przesiąść na małego GS'a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Witaj!!

Słuszny wybór - GS to najwygodniejsze moto :)

Dobrze trafiłes!

A jakiego GSa szukasz?

Rok, jaka kasa itp?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Psajko :)

wybaczone, wybaczone :) tu nie ma "pokolei" ważne by z pasją :)

a ybr125 to na miasto fajna maszynka do fruwania :) wsiadając na GS masz juz support 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za miłe słowa :)

Już w dziale Kupie napisałem, że szukam f650gs albo f650gs dakar (ze wskazaniem oczywiście na tego drugiego :twisted: ). Rocznik od 2000 do 2007 obowiązkowo z ABS-em, budżet - im mniej tym lepiej :) na pewno nie chciałbym przekroczyć 15 tys. Byłoby super gdyby sprzęcik miał komplet wyposażenia potrzebnego w trasie kufry itp.

YBRka to dobre jeździdełko, no i to spalanie między 2-2,5 l/100km, ale troszkę brakuje mocy i obawiam się nią wyjeżdzać poza miasto na trasy szybkiego ruchu (100km/h to jest jej szczyt możliwości).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SIEMANDURO!!

Na pewno na Naszym forum znajdziesz multum wiedzy o GSach oraz wiele osób które tkow maszyny ujeżdżają :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, na Yamaszce jeździłem tylko na egzaminie na kat. A :lol:, GS będzie Ci się bardziej podobał :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×