Skocz do zawartości
czarnaflaga

Czujnik hamulca nożnego - czujnik stopu BMW F650

Recommended Posts

Szukaj od aprilli pegaso, ten sam, a wiele tańszy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak szukałem kosztował 136 zł (ale to było rok temu). Chyba na Boxerparts.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłem nowy na allegro za 80.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój od zamiennika różnił się tylko kablem. I to jedyny problem, bo trzeba go skrócić i polutować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za reakcje, pisałem do ludzi na allegro czy go nie mają (w sensie używanego). Z około 12 emaili jeden odpisał że poszuka jak mu prześlę zdjęcie, reszta to " nie mam tego czujnika". Dziś zrobiłem fotke i luknołem na forum chyba kupię ten z larsson.pl bo identycznie wyglada a jak Prezesu twierdzi że pasi to czemu miałbym nie wierzyć ;) Coś z tym czujnikiem było nie tak od początku bo jak kupiłem moto to nie było płynu w tylnym zbiorniczku, uzupełniłem i zauwarzyłem wycieki, ale myślałem że to paliwo z wężyka odprowadzającego a to chyba właśnie DOT4. Ok dziś daje spokój, w piątek będe w kraju to jade do garażu majsterować. Muszę zobaczyć skąd ten wyciek.

P.S.

Myślę o wymianie filtra powietrze bo chyba jest pod kanapą i ciężko go wymienić czy mam rację?? (bo jak tak to pewnie nie był wymieniany spory czas) :)

pzdr........

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filtr wymieniasz szybko i bezbolesnie. Sciagasz boczek (chyba lewy) i wychodzi bokiem po odczepieniu czegos przy akumulatorze. Proscizna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko po co wymieniać??

To gąbka, ją się pierze, suszy, psika sprayem i wkłada z powrotem

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czujnik z Larssona pasuje idealnie, nawet bym powiedział że jest lepsze zakończenie (kapturek) i nie ma prawa się dostać tam żadna woda czy tym podobne.

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odgrzeję trochę stary temat bo też szukam takiego czujnika i trafiłem tutaj. Linki z Larssona już nieaktualne.

W Larssonie sprzedają obecnie 4 typy czujników hydraulicznych: http://www.larsson.pl/index.php?c=odk&nt=7638&cdes=Hydrauliczne

Który z nich pasuje do F650? Domyślam się, że to któryś z tych 2 przewodowych?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja brałem w i intermotors chyba 65 zł zapłaciłem. Weź stary na wzór i tyle. Tylko trzeba kabelki polutować bo w starym były wsuwki na czujniku a w nowych są kabelki na stałe i wyprowadzony przewód, który trzeba Połączyć z instalacja.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×