Skocz do zawartości
jahoo89

Atko za pół darmo :)

Recommended Posts

Kolega z pracy chce się pozbyć wysłużonego dosyć już autka :) a mianowicie:

Opel Omega "B" w kombii (ciemno zielony metallic)

2.0 16v benzynka + gazior sekwencja

rocznik 1997

przebieg 280 kkm, kucyków pierwotnie miał 133 ale jak wiadomo do tej pory pewnie kilka zdążyło uciec :P

Ogólnie autko na chodzie powymieniane mnóstwo rzeczy takich jak hamulce, tarcze, filtry, płyny ustrojowe, łożyska oraz pare innych drobnych rzeczy jak np wachacze :P

Z racji faktu że jest to Opel mimo dosyć dobrej kondycji fizycznej (mechanicznie 4+) to jednak trądzik jest widoczny i dosyć wszędobylski <_< jednym słowem wieczorem jak już cisza zapanuje słychać jak go korniki wpierdzielają :P

Tak na poważnie samochodzik jeszcze długo pojeździ jeśli komuś nie zależy na nieskazitelnym wyglądzie, widoczna korozja to w większości purchle na nadkolach i przy drzwiach (progi, podłużnice i podłoga ok).

Do zrobienia poza dezynsekcją rzeczonych korników pozostaje ewentualna wymiana przedniej szyby (w narożniku się rozkleiła i jest taki kremowy nalot ale jak wiadomo to nie wpływa na pracę silnika) oraz pęknięte lustro lewe (ale 3ma się w kupie).

Najważniejsze cena, :twisted:

samochodzik jest do nabycia za symboliczne 500zł i browarka :P

Jeśli ktoś by się znalazł chętny więcej konkretów na priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedys marzyłem o takim. Ma wieeelki bagażnik. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to możesz spełnić swoje marzenia za pińcet :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, po złożeniu siedzeń można w nim wygodnie się wyspać.

Ee.. ktoś szukał kampera ?? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to teraz ja:

Czekają w Żukowie na nowego włąsciciela:

Rover 1997r. 1,6 benz sedan klima welur opony i felgi letnie i komplet zimowych stan dobry 3500zł w eksploatacji

Renault Megane 1,6 benz/gaz kombi 1999r. welur klima dodatkowo komplet kół zimowych z nowymi oponami, niestety uszkodzone zawieszenie tył 2500zł

BMW 530d 3,0 diesel automat jasne skóry klima, stan bardzo dobry 17500 zł

To też "atka" za pół darmo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

za dużo samochodów w rodzinie obrodziło i trzeba miejsca na parkingu zrobić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam Mondeo 2003 2.0 TDCI, działa, za 9 oddam :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cykli ma BMW. Ale nie za pół darmo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja BMW ciągle czeka na chętnego, wprawdzie "w dieslu" (Veris, sorry) ale realne spalanie latem to 7,5l/100 km, zimą z włączanym okresowo (czyli codziennie rano) webasto max 9,0l/100km. Reszta w opisach powyżej. Alik, za pół darmo to nie, ale cena relatywna do stanu samochodu i jego zużycia

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cykli niezły z Ciebie eco driver, w 3,0 silniku w dieselu w ciężkim aucie z tyloma kucami spalasz 7,5 ? i 9 w zimie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na dodatek w automacie-chcesz się przekonać? Zapraszam, właśnie to jest zaprzeczenie obiegowej (oczywiście niesłusznej) opini wysokopojemnych silników w automatach, samochód ma takiego kopa, że jeszcze w czasie NORMALNEJ jazdy nie przekroczyłem 3200 obr (220km/h-AUTOBAHN NIEMCY). Silnik pracuje w zakresie 1400-2400 obr na każdym przełożeniu Owszem, jak mu wcisnę kick downa(tak to się chyba pisze) to chwilowe spalanie jest ponad 35l, ale średnia z komputera (i na kalkulatorze po tankowaniu) jakoś nie kłamie. A jeśli już o eco drivingu-rekord mój to 6,4l/100 km z Warszawy do Gdańska (nie było korków i wahadełek na "7", a prędkość przelotowa oscylowała koło 70-max 90km/h z zachowaniem zasady jak najrzadszego używania hamulców i gwałtownych przyspieszeń, że o wyprzedzaniu nie wspomnę.

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×