Skocz do zawartości
DanielPN

A może naszywki klubowe sobie zamówimy?

naszywka/naklejka  

23 głosów

  1. 1. naszywka/naklejka

    • 1.
      0
    • 2.
      1
    • 3.
      4
    • 4.
      0
    • 5.
      0
    • 6.
      1
    • 7.
      12
    • 8.
      2
    • 9.
      2
    • 10.
      1


Recommended Posts

Możesz mu wysłać. Mam nadzieję, że się nie wkurzy.

Ale jest problem - mam to w bardzo małej rozdzielczości i do druku ani tym bardziej produkcji naszywek niestety się nie nadaje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Możesz mu wysłać. Mam nadzieję, że się nie wkurzy.

Ale jest problem - mam to w bardzo małej rozdzielczości i do druku ani tym bardziej produkcji naszywek niestety się nie nadaje.

no właśnie tak sie domyślałem dlatego będe prosił go o jego oruginał w corelu bo taki ma juz ze dwa lata temu ten temat cisnąłem :lol: osobiście bardzo mi sie to logo podoba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Loga są ok, ale ja bym proponowal od naklejek i koszulek. Naszywki na kurtke moga byc w roznych miejscach zle odbierane i moga sie stac przyczyna wasni miedzy deklami z klubow A zwlaszcza tymi :ugeek: MC przed.Wystarczy ze beda mieli zalozmy w swoich barwach niebieskie albo sraczkowate i bedach chcieli odproc bo maja jakies dziwne prawa do tej barwy.... Na glupote lekarstwa nie ma niestety.Sam mialem taki przypadek na sobie.... ale to nawiasem mowiac

Pozatym ja wolal bym naklejki na sprzeta w jakies widoczne miejsce, bo na kurtce po moim dzwonie to mam teraz odblaskowe rekawki. 8-)

mimo wszystko pomysl jest bardzo dobry i sam siedze nad logiem..... :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No logo z wściekłym zającem trzymającym śmigło BMW jest rewelacyjny.

Ale i tak flaga polski pod spodem musi być.

Niech na zagranicznych wojażach widzą że my jesteśmy z Polski :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logo zajebiste :] akurat takie na koszulke. (O t-shirta chyba nie beda sie czepiac na zlotach?:lol:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Podkradłem z owego filmu logo i je lekko przerobiłem.

gs%20logo.jpg

Twórca tego logo jest oczywiście właścicielem praw autorskich, więc nie można go wykorzystać bez jego wiedzy i zgody. Może uda mi się wymodzić coś innego.

Siemka.

dla mnie mało czytelna wersja (sorki dla wszystkich tropicieli diabła tasmańskiego) - f65....0gs, jakoś tak się to czyta. mam nadzieję, że rozimicie.

ogólnie jestem zarobiony, ale w corelu mogę wasze obrazki obrobić jak w paincie czy innym programiku powstanie projekt, sam pomyślę też nad tym w ciągu dł. weekendu - corel sam mogę zrobić, a to zaoszczędzi pare złotych, bo umiem to robić i robiłem nie raz...zawód architekt, ale roził w życiu także reklamy czekoladek i wyklejane z folii tablice zakładów fryzjerskich - jako student oczywiście.... :lol:

czekam na wieści i pozdrawiam wszystkich...mam tylko nadzieję, ze jako że jeszcze nie mam swojego GSa, to mi pozwolicie obnosić się z taką plakietką

pozdrówka z Sopotu - Maciej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie udało mi się póki co zrobić nic tak odjazdowego, jak królik powyżej. Na razie, na szybko, mam tylko taką propozycję :

BMWlogo02m.jpg

Dawajcie jeszcze inne pomysły.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację Maclapko, symbol F650GS jest nieczytelny na króliku. No ale wkleiłem to tak, jak proponował jeden z nas wyżej.

No ale przecież damy radę. W końcu powstanie mega logo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś takiego jeszcze mi przyszło do głowy :

BMWlogo03m.jpg

To propozycja do ewentualnego rozwoju. Nie wiedziałem, gdzie wrzucić barwy narodowe.

Mam dosyć. Idę spać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, bardzo rzadko zabieram głos na forum, ale pomysł z logo i naszywką na kurtkę jest zaje..fajny!!! Co do umieszczania barw i naszywek na kurtkach. Jestem członkiem DoctoRiders, i wiem że MC cholernie rygorystycznie pilnują naszywek i barw, co mój klub i jego niektórzy członkowie mieli okazję przetestować, nie zawsze w miłych okolicznościach w przeszłości. Skutek jest taki, że klub DoctorRiders posiada prawa do naszywek na plecach kamizelek i odpowiednich obszyć na przodach kamizelek o określonym wzorze (zresztą zmienianym na wyraźne polecenie MC), ale sposób obszycia i noszenia oznaczeń klubowych jest bardzo ściśle określony (moim skromnym zdaniem mocno przesadzony). Myślę że warto byłoby skupić się na naszywce na rękawie, i naklejce na owiewce. Kamizelek raczej na naszych motorach się nie używa. Co do preferencji: wg mnie super jest pomysł z logo BMW i powiewającą polską flagą, ewentualnie wkomponowanym napisem f650gs i nic poza tym. A może bez napisu f650gs? Nie będzie problemu po zmianie motocykla na f800 lub 1200 czy innego gs-a!!! Prosty, czytelny i nie zapaskudzony dodatkowymi szczegółami, jak ktoś już napisał wcześniej. Ewentualnie można skonsultować z MC możliwość noszenia na kurtce naszywki i czy "IM" będzie to jakoś przeszkadzać. Popieram!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

super logo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetne w swej prostocie. O to chodzi z naszywką :lol: Wchodzę w to 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Coś takiego?

Jako naszywka !

bmw_logo.jpg

Ekstra pomysł tylko flaga na śmigiełku mało czytelna, może zostawić je niebieskie i zrobić tło biało czerwone (poza znaczkiem)?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to może całą szachownice na biało czerwono a reszta jak jest ? i do GS dodać F650 z przodu ?

cała B-C szachownica to jak symbol na polskich samolotach itp bojowo wygląda, a że wzór BMW to ludzie sie i tak połapią o co chodzi. Naklejka okrągła ładniej by wyglądała (wg mnie) niż z wystającą z boku flagą co nie ? ale swoją drogą to tego królika chętnie i tak bym miał :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naklejki róbta jak chceta. Ja chcę okrągłą naszywkę a śmigiełko może być takie jak zaproponował KRUZOE albo biało-czerwone byle nie zmieniać formy. Żeby naszywka była czytelna musi być w miarę prosta.

Jakbyś mógł kolego KRUZOE zrobić dla mnie zamiast GS u dołu DAKAR i dać mi to w formie którą akceptują firmy produkujące naszywki, byłbym niezmiernie wdzięczny wdzięczny. Zamówię na własną rękę :lol:

Ewentualnie czy możliwa jest jakaś fikuśna czcionka, jakby pismo odręczne itp, tak żeby przy obszywaniu została czytelna?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za prostym rozwiązaniem.

Napewno Klub Poland czy wogóle samo słowo klub nie podoba mi sie.

Zostawił bym oryginalne logo BMW ,dodał napis F650 GS Polska a naszywka najlepiej gdy będzie okrągła.

Zresztą to tylko moje poglądy a co zrobimy czy zrobicie, to też oczywiscie zamówie i będe z nią jeździł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg. mnie to pomieszanie flagi z logiem BMW to trochę zbyt dużo na jednym emblemacie :? Motyw diabła tasmańskiego zabójczy i BARDZO charakterystyczny. Każdego kto go zauważy na pewno zainteresuje. Jest zupełnie inny od klasycznych napisów z jakąś flagą, czy inną ozdóbką, które mają setki klubów. Diabłu tasmańskiemu mówię zdecydowane TAK :D we wszelkiej formie (naszywka, koszulka, naklejka). :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej

Dostalismy zgode na zajaca od właściciela. Wklejam jego korespondencje z życzeniami dla Nas:

Hi Peter, here is my reply.

Yes, you may use it for your forum under the following conditions.

This logo / design is and will always be my property and in the case i request you remove it or stop using this anywhere, you must do so without further questions.

Remember to mention my site www.vrakas.com as the original owner of the logo and give me the link to this.

If you agree to this let me know, have fun and hope you become one of the biggest forums worldwide.

Romos

www.vrakas.com

PS: i made another logo specially for bikes in Cyprus

http://lh4.ggpht.com/_Y8mr9M6tJME/S3a4q ... G_0520.JPG

to teraz jesli zajac jest nadal aktualny to mozemy go przerabiac. Poprosze Romosa aby mi na maila oryginal przesłał. Co Wy na to? Koleżanki i koledzy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

peterka fajnie logo zrobił. a możnaby do tego dodać napis taki (ten we fladze) F650GS.PL ??

i zająca osobno :lol: dla chętnych :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×